Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 103 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

מה זאת אומר אם אתה משתמש ב... ולא ב... מה אסור לעבוד אם שניהם ביחד?

בכל מקרה הטענה שלך שבגלל שחצי מהאינטרנט עובד עם FLASH הישן ובלעדיו אי אפשר להסתדר ולכן הוא לוקח בסיבוב?

כי זה בדיוק כמו שהייתי טוען שכתיבת הקוד הלא תיקנית של IE לוקחת בסיבוב את הקוד התיקני וFF ...

כי הרי רוב האתרים בעולם היו מותאמים לIE6 והתחרטתו על FF ...

קיצר שטויות, כל מה שזה אומר שADOBE היא מונופול בשוק הזה.

מעבר לזה כמו שאמרתי קודם מלבד אחוז חדירה לשוק SILVERLIGHT כבר בגרסאה 3 לוקחת בסיבוב את FLASH10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומר אם אתה משתמש ב... ולא ב... מה אסור לעבוד אם שניהם ביחד?

בכל מקרה הטענה שלך שבגלל שחצי מהאינטרנט עובד עם FLASH הישן ובלעדיו אי אפשר להסתדר ולכן הוא לוקח בסיבוב?

כי זה בדיוק כמו שהייתי טוען שכתיבת הקוד הלא תיקנית של IE לוקחת בסיבוב את הקוד התיקני וFF ...

כי הרי רוב האתרים בעולם היו מותאמים לIE6 והתחרטתו על FF ...

קיצר שטויות, כל מה שזה אומר שADOBE היא מונופול בשוק הזה.

מעבר לזה כמו שאמרתי קודם מלבד אחוז חדירה לשוק SILVERLIGHT כבר בגרסאה 3 לוקחת בסיבוב את FLASH10.

אם אתה מביא אנלוגיה של 2 דפדפנים אתה צריך לשמור על כל התנאים

כמו שאי אפשר להריץ IEFF במעין מפלצת משולב (למרות שFF מכיל את IETAB אבל בוא נשכח מזה לשניה) כך גם צריך לשמור על זה בהקשר המקורי הכוונה להשתמש או בSL או בFLASH

או שכמובן אתה מוכן להפסיק לעשות אנלוגיות לא טובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא

שניהם פלאגינים שיכולים לעבוד ביחד (מצד שני אתה לא תראה אתר שמשתמש בהם באותו הזמן לדעתי)

אני פשוט מנסה להראות לו שהטענה שלו לא נכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יש גירסא של SISOFT SANDRA שעובדת עם WIN7 ?

ובגדול מישהו פה יכול לקשר אותי (אולי אפילו יש אפישהו בפורום אבל לא מצאתי) לתוכונת ניתור/בקרה כמו CPUZ וכדומה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה חח סורי..הבנתי אותך עכשיו.

תודה על המידע הזה..טוב נו אז נוריד ננסה מקסימום אפשר לעשות לו הסרה..

:)

אין מה להסיר, FLASH, JAVA RUNTIME ו SILVERLIGHT אלו דברים שאתה מתקין פעם אחת ושוכח מהם.

כמו שנאמר אין כרגע הרבה אתרים שעובדים עם הSILVERLIGHT החדש כי מה לעשות ה FLASH אחרי שנים בתחום

הפך למין סטנדרט, אבל כמו שIE6 נעלם והFF היותר טוב נכנס לשוק כך גם ה SILVERLIGHT יתחזק. (לא אכפת לי מי היצרן אני רק רוצה תחרות).

בכל מקרה עם התקנת אז הנה אתר של PLAYBOY ARCHIVE שבנוי ב SILVERLIGHT :

http://playboy.covertocover.com

ואל תתלהב אין שם סקס, מסתבר שהפליבוי של פעם משעמם יותר מפרסומת יוגרוטים של היום :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלו דף הורדה מוקדם של הורדת Windows 7 RC.

המערכת תוגבל בזמן עד הראשון ליוני 2010, המערכת תהיה זמינה בגרסאות x86 וX64 בשפות הבאות: אנגלית, צרפתית, גרמנית, יפנית וספרדית.

הRC יהיה זמין החל ממאי-יוני 2010.

http://technet.microsoft.com/nb-no/evalcenter/dd353205(en-us).aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...