Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 181 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

גירסה 7227 כשאני מנסה להתחבר לADSL אני מסמן במשבצת של לשמור את הסיסמא והמערכת לא שומרת וכל פעם אני צריך להקליד את שם המשתמש

והסיסמא מחדש.. בגירסא 7127 אין את הבעיה הנל. איך אוכל לגרום למערכת לשמרו את הסיסמא?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עובד באמת מעולה אבל עדין אם לא להתחשב בכל היתרונות של WIN7

VISTA SP2 עובדת קצת יותר טוב מבחינת תאימות למשחקים ותכונות (עד ההשקה זה בטח יעבור)

לגבי משחקים אין לי מושג כי אני לא משחק ולמה אתה מתכוון ב"תכונות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בכרטיס מסך HD4850 של ATI עם הדרייברים הכי מעודכנים, והוא כל הזמן קורס בזמן שאני עובד על IE8. (אין לי בעיות בצפייה בסרטים, לעומת זאת, ולא ניסיתי לשחק במחשב על 7)

זו בעיה מוכרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה קשור לכרטיס מסך הie 8 לא יציב במיוחד ותמיד קור תעבור לדפדפן צד שלישי זה הדבר היחידי שלא טוב בוינדוס הדפדפן הוא לא בנוי טוב

אישית לא היו לי שום בעיות הIE8.

דרך אגב שמעתם על השטות הזאת שMS הולכים לספק את WIN7 באירופה ללא :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מובן, כל מה שהם הצליחו לעשות זה לדפוק את הלקוחות...

כי הרי מובן שMS לא הולכת לספק דפדפנים אלטרנטיבים עם מערכת ההפעלה שלה

(כי הרי בשם התחרות אם היא מספקת אחד מהם היא צריכה לספק כמה עשרות).

ואני מניח שהם לא הולכים לספק תוכנה יעודית שלהם בשביל שתוכל להוריד דפדפנים אחרים.

הם יעשו כמו שהם אמרו יתנו לספקים להחליט, כלומר הם יספקו בלי IE והספק שירצה להתעסק בזה יוכל להוסיף משלו

בזמן שמובן ש IE ורק IE יופיעה גם כך בהורדות אפשרויות ב WIN UPDATES.

בכל מקרה אני ממש לא מבין את הקטע הזה... אני אישית משתמש בFF ב99% מהזמן

אבל כל הקטע הזה של להכריח את MS להוריד את IE זה פשוט מגעיל ...

אולי מחר בשם התחרות הם יצתרכו גם להוריד את WMC ולהציעה את MEDIAPORTAL (דרך אגב תוכנית מצוינת)

או במקום WMP את וכמובן לא נשכח את הצייר המחשבון ותוכנת ההשתלטות מרחוק ... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקופה של חלונות 95/98 זה היה האמת ממש מובן מאליו.

עבדתי בזמנו במה שהיה "תבל" למי שזוכר בת"א ב1998 וכל ההתקנות של ניסוי DOCSIS היה צריך להתחבר עם FTP לשרת של Netscape כדי להוריד ולהתקין .

כמובן ש ftp clinet היה כבר בנוי במערכת ההפעלה.

לדעתי לא היה בזה שום דבר פסול חוץ מעניין הנוחות ושמרבית משתמשי המחשבים היום לא יודעים להבדיל בין מקלדת למדפסת אלב יש להם מחשב שלם וחיבור בפס רחב לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...