Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 33 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך התקנת דרך הרשת?

איו לי במחשב HTPC כונן ואני מעוניין לשדרג את המערכת לWIN7, ואין לי כוח להתחיל לפרק את המחשב הראשי כדי להוציא את הכונן.

בנוסף יש לי רשת 1GBPS...

אמנם עניתי לך בפרטי,

אבל אם עוד מישהו מעוניין להתקין דרך הרשת,

מה שאתם צריכים זה 2003 עם שירות Deployment, ופשוט בוחרים אתBOOT.WIM מספריית SOURCES של דיסק ההתקנה בתור אימג בוט, ואת INSTALL.WIM כאימג' התקנה.

את המחשב עליו אתם רוצים להתקין, מעלים בPXE ובוחרים לעלות לWindows Seven PE (בעצם הBOOT.WIM שהכנסתם), אחרי עלייה תהיה אפשרות לבחור בגרסת התקנה, בדיוק כמו שאתם מתקינים מCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי על גרסאת הויסטה שלי (upgrade) , לקח איזה שעתיים מורטות עצבים.

לאחר ההתקנה הייתה בעיה בDRIVER של ATI CATALYST CENTER לכן הורדתי גרסא חדשה אשר מתאימה.

כמו כן קיימת בעייה בDRIVER של הSOUND לכן כרגע אין לי קול ואני מוריד דרייבר חדש נקווה שיעבור.

כמו כן מסתמנת בעיה בהפעלת SECURECLIENT של צ'קפוינט.

חוץ מזה הכל בסדר

נ.ב

הQUICK LAUNCH מת ואיתו הSHOW DESKTOP המסורתי שעבר לצד השני של המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אני מכריח את הווינדוס להתקין דרייבר בלי בדיקה של החתימה הדיגיטלית?

הוא לא מוכן להתקין לי את הדרייבר של הסידירום כי הוא לא מצליח לבדוק את החתימה הדיגיטלית שלו...

וגם לא מצאתי דרייבר לויסטה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו הצליח לשחק באיזה משחק על ה"7" והאם הוא הרגיש שיפור בביצועים?

האמת יצחיק אותך עם אני יגיד לך שאני משקח בelma המשחק אופנעים הצעצוע הזה אההאני עושה מלא ביצועים שם אז הרגשתי יותר חחח

סתם סתם אני בתהליך של פרובולושן התקנה אני יערוך תכיף להודיעע[br]פורסם בתאריך: 11.01.2009 בשעה 22:41:45

"C:\Program Files (x86)\Windows Live\Mail\wlmail.exe"

זה המייל שלך

וואלה אחי אין לי את זה שם

יש לי

windows mail אבל כשאני נכנס אין לי משהו שמפעיל את זה יש שם קבצים וזה

מממ קובץ אחד בשם winmig

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי, לא התלהבתי, אין שום סיבה להוריד ולהתקין זה כמעט זהה לויסטה.

דבר נוסף, כמובן שיש כנראה עדיין בעיות תאימות, לדוגמא הציון הנמוך שקיבלתי למפרט שבצד

לא צריך להיות גאון כדי להבין שהציון נמוך כי הכרטיס מסך שלך לא מזוהה.. תתקין דרייבר ותראה איך הציון קופץ פלאים[br]פורסם בתאריך: 11.01.2009 בשעה 22:45:02

אני לא מצליח להתקין את הדרייבר של כרטיס המסך שלי.

השגיאה היא שהוא מתאים ל- 2000 או . איך אני פותר את הבעיה?

תנסה דרך הווינ דואס אפדייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...