לאן הכי כדאי לחבר את ה-logitech z5500? ללוח אם או לכרטיס קול? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן הכי כדאי לחבר את ה-logitech z5500? ללוח אם או לכרטיס קול?

yuvalkosh

Recommended Posts

בעיקרון הייתי כבר די סגור על ה-5500. הם אמורים להיות מושלמים לצרכים שלי שהם ומוזיקה ולעיתים רחוקות גם משחקים.

אנחנו עכשיו באמצע שיפוץ קטן בחדר שבו הם יהיו ובדיוק חוצבים תעלות בקיר בשביל הרמקולים ונזכרתי שאני אצטרך להאריך את הכבלים לרמקולים האחוריים..

המרחק של הרמקולים האחוריים מהמחשב הוא כ-7 מטרים. לא מצאתי בשום מקום מה האורך של הכבלים כמו שהם באים עם המערכת, אבל אני מניח שזה מקסימום 3 מטרים ולכן לא יספיק לי.

אז איפה והאם אפשר להאריך את הכבלים שיבואו עם המערכת?

והאם אולי כבר כדאי לי לקנות את ה-5450 האלחוטיים במקום?

מישהו יודע אם הטווח שלהם מגיע ל-7 מטרים?

מה ההבדל בינהם ל-5500 חוץ מהאלחוטיות?

עוד שאלה לאלו מכם שיש להם את ה-5500. לאן כל הכבלים מתחברים? לסאב? או לחלק הנוסף עם המסך שמאפשר שליטה על הווליום?

יש לי כרטיס קול AUDIGY 2, אז האם הרמקולים יתחברו לי ליציאת ה-DIGITAL OUT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות:

כבלים +- חשופים רגילים, אתה יכול להכין איזה אורך שבא לך(מגיע לקדמיים ולסנטר איזה 4מ', ולאחוריים 7-8 מ' כבל אבל עדיף להחליף לכבלים עבים).

הכבלים מתחברים לסאב, כנ"ל גם העמדת שליטה מחוברת בכבל לסאב(כ-3מ' אורך הכבל של העמדה).

לכרטיס AUDIGY אם אינני טועה אין יציאה דיגיטלית, אתה מחבר אנלוגי את הירוק כתום שחור(כבלים שמגיעים בערכה).

לגבי בחירה, ההבדלים בנוסף לאל חוטיות הם בסאב, איכות הסטליטים , הספק, עמדת שליטה שונה,

בעיקרון ההבדלים מינוריים, אבל המלצתי בשבילך זה לקחת את הZ-5500, גם מניסיון וגם זו מערכת שבעיקרון טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע להכין בעצמי איזה אורך שבא לי.. תוכל להפנות אותי למקום במרכז שכול לעשות את זה בשבילי?

למרות שאם אורך הכבלים 8 מטרים, אז אני לא צריך להאריך.

לכרטיס AUDIGY וגם לכרטיס AUDIGY2 שיש לי, יש יציאה דיגיטלית DIGITAL OUT. יש לי יציאת SPDIF מהכרטיס קול של הלוח אם, אבל נראה לי שעדיף להשתמש ב-DIGITAL OUT של ה-AUDIGY2.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חנות אלקטרוניקה/ בייתי,

יש גלגלים כאלה של כבלים של איזה 50-100מ' מכל מיני חברות ודרגות עובי,

תמצא משהו טוב ותחתוך לפי האורך שאתה צריך(משלמים לפי מטר)

ותגיד להם שיכינו לך לרמקולים או עם קונקטורים או יותר זול לחשוף ולהלחים את זה בצורת מוטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין..

אז אחרי שאני אקבל את הרמקולים, אני אקח רק את שני הרמקולים האחוריים לאיזה חנות שיעריכו לי לפי הצורך.

אגב, לאן עדיף לחבר את הרמקולים?

ליציאת DIGITAL OUT? זאת תמונה של הכרטיס קול שיש לי ונראה לי שהיציאה השנייה מימין היא SPDIF, נכון?

http://www.asisupport.com/Audigy2_Card2.jpg

בלוח אם עצמו יש לי יציאת OPTICAL ויציאת SPDIF. איך להחליט אם לחבר את הרמקולים לכרטיס קול או ללוח אם?

הלוח אם שלי: GA-965P-DS3

עם כרטיס קול של realtek

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעדיף שתחבר ליציאה הדיגיטלית, קראתי פעם ביקורת על הדגם הזה ששמה צוין שהם נשמעים יותר טוב בחיבור הזה, ושמה אאל"ט היה מדובר במחשב עם כרטיס קול ייעודי, אז במקרה שלך סביר להניח שהתוצאה תהיה אפילו יותר טובה.

אבל אתה יכול לבדוק בעצמך, אם יש לך את שני החיבורים למה פשוט לא לבדוק ולהשוות בעצמך מה נשמע לך יותר טוב?

(בחיבור דיגיטלי הרמקולים [כלומר המערכת] בעצמם את הפיענוח דיגיטלי\אנאלוגי, בחיבור אנאלוגי המחשב עושה את זה באמצעות כרטיס הקול שמותקן בו)

עריכה: טוב ראיתי עכשיו שיש לך בעצם כרטיס קול לא רע יחסית, אז יש מצב שעדיף חיבור אנאלוגי, כאמור פשוט תשווה בעצמך ותראה מה נשמע יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לכרטיס קול יש יציאה שנקראית DIGITAL OUT. כך שזה לא אנלוגי.

לכרטיס קול יש יציאה אנאלוגית וגם יציאה דיגיטלית.

חשבתי שזו ההתלבטות שלך, בין חיבור אנאלוגי לכרטיס הקול (לא שמתי לב בהתחלה שיש לו יציאה דיגיטלית), או חיבור דיגיטלי ללוח האם (כלומר לכרטיס הקול האון בורד).

מה בדיוק ההתבלטות שלך? אם זה בין הכרטיס קול און בורד לבין הכרטיס של קריאטיב מה בכלל השאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרובית בחיבור דיגיטלי לא אמור להיות הבדל באיכות הסאונד (יש טוענים שכן, אבל אין בזה הרבה הגיון) כי את הפיענוח מדיגיטלי לאנאלוגי תבצע המערכת ולא המחשב.

לי נראה שעדיף אם כבר לחבר לכרטיס הקול של קריאטיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...