מתלבט בין רכישת כבל HDMI ל HDMI או HDMI ל-DVI? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין רכישת כבל HDMI ל HDMI או HDMI ל-DVI?

yuvalkosh

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי טראומה מ (סיפור ארוך). אני לא קונה שם יותר כלום.

אני וחבר נוסף מתכננים קנייה גדולה ב-.

אודה לך מאוד אם תוכל לפרט קצת על חווית הקניה השלילית שלך באתר על מנת שנוכל להיזהר מלפול לאותם מלכודות שניתקלת בהם.

זה גם יעזור לאחרים כאן בפורום.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה:

חיפשתי פוסטר של סרט די נדיר

מצאתי אותו רק בחנות אחת בניו ג'רסי

כמובן שוידאתי היטב שמדובר בפוסטר שאני אכן רוצה ע"י צפייה בתמונה שהמוכר שם בעמוד של החנות שלו.

לבסוף, הפוסטר הגיע לארץ אך הוא היה בספרדית במקום באנגלית, למרות שבתמונה שהוא שם לדוגמה, הפוסטר היה באנגלית.

ניסיתי ליצור עם המוכר קשר במשך חודש והוא לא הגיב.

רק כשנתתי לו דירוג שלילי הוא הגיב בעצבים.

הצעתי לו שיחזיר לי את הכסף ואני אחזיר את הפוסטר ואז אני אבטל את הדירוג השלילי (זה אפשרי) אבל הוא היה ממש עצבני ולא רצה.

ניסיתי כל מיני מנגונונים של לפתרון סכסוכים אבל זה לא הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה:

חיפשתי פוסטר של סרט די נדיר

מצאתי אותו רק בחנות אחת בניו ג'רסי

כמובן שוידאתי היטב שמדובר בפוסטר שאני אכן רוצה ע"י צפייה בתמונה שהמוכר שם בעמוד של החנות שלו.

לבסוף, הפוסטר הגיע לארץ אך הוא היה בספרדית במקום באנגלית, למרות שבתמונה שהוא שם לדוגמה, הפוסטר היה באנגלית.

ניסיתי ליצור עם המוכר קשר במשך חודש והוא לא הגיב.

רק כשנתתי לו דירוג שלילי הוא הגיב בעצבים.

הצעתי לו שיחזיר לי את הכסף ואני אחזיר את הפוסטר ואז אני אבטל את הדירוג השלילי (זה אפשרי) אבל הוא היה ממש עצבני ולא רצה.

ניסיתי כל מיני מנגונונים של EBAY לפתרון סכסוכים אבל זה לא הצליח.

תראה מבחינה משפטית ebay היא בדיוק ככול אתר מכירות אחר וזהו מקרה קלסי של כשל בתמורה ב-"עיסקה מרחוק" :

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLG_en___IL282&q=%d7%a2%d7%99%d7%a1%d7%a7%d7%94+%d7%9e%d7%a8%d7%97%d7%95%d7%a7

אין לך צורך בכלל לפנות ל- .

במקרה שלך הכתובת היא חברת כרטיסי האשראי והיא זאת שחייבת להחזיר לך את הכסף בנימוק של "כשל בקבלת תמורה".

היה לי מקרה דומה שהזמנתי כיסא מנהלים עם ריפוד בצבע מסויים וקיבלתי צבע אחר לחלוטין.

כמובן שעשיתי צילומי מסך של העיסקה שבוצעה באתר של WALLA-SHOPS והדפסתי את הכל.

בסופו של דבר קיבלתי את כל הכסף כולל דמי המשלוח חזרה וגם פיצוי קטן בצורת שי ,כך שאין לי טענות לאתר או לחברת ישראכרט.

אם חברת כרטיסי האשראי מסרבת או מושכת זמן ,אתה יכול לשלם כ- 20שקל (בהנחה שמדובר בסכום קטן)אגרת בית משפט ולהגיש

נגדם תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות.

אני במקומך לא הייתי מוותר.החוק הוא לצידך באופן מוחלט ,כל זמן שיש לך הוכחות כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש שלא להפוך את הדיון לדיון בנושא , זה לא המקום, ולא הנושא של הדיון.

עקב מחירם הגבוהה של כבלי איכותיים וארוכים בארץ ,אין לי ולהרבה אחרים כאן בפורום אפשרות תקציבית לרכוש

אותם בשוק המקומי ולכן לטעמי זה נראה לי כקשור לנושא הדיון גם אם לא בצורה ישירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...