תקלה בעת התקנת זיכרון חדש ! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בעת התקנת זיכרון חדש !

emil001

Recommended Posts

היי,

קודם כל מדובר בלוח אם ישן P4S800D-X.

קניתי זיכרון חדש למחשב, 1GB בתדר 400 DDR1.

אחריי, ששמתי את הזיכרון במקומו (ב-POST רשום שהוא קורא את הזיכרון),

לפתע מערכת ההפעלה לא עולה לי !

המערכת נטענת, אך לפני שרואים את השולחן עבודה (המסך מתכבה).

כמו-כן ניסיתי לבדוק עם הזיכרון הישן כרגע, אך הבעיה ממשיכה..

לוח אם: P4S800D-X.

מעבד: P4 2000MHz

זיכרון: 1GB DDR1 400MHz

מערכת הפעלה: Win Pro SP3

כרטיס גרפי: ATI 9200 128MB (AGP)

*לא יודע אם יכול להיות קשר אך מדובר במסך חדש לגמרי שקניתי לפני כשבוע, כרטיס מסך ישן מאוד. (ATI 9200)

תודה רבה,

אמיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך נכבה אבל המחשב ממשיך לפעול כאילו כרגיל (לא מרסט או נכבה) זה נשמע יותר כמו תוכנה מאשר חומרה, תנסה ללחוץ F8 לפני שהלוגו של הוינדוס מופיע, בתפריט תבחר ENABLE VGA MODE

אם זה לא יעזור אז תנסה LAST KNOWN GOOD CONFIGURATION או SAFE MODE ולשחזר ליום-יומיים אחורה.

תעבוד כרגע עם הסטיק הישן בלבד, יכול להיות שהחדש גורם לאי יציבות אז תחכה איתו עד שהמערכת הפעלה תחזור לעבוד טוב.

אם תרצה לבדוק את התקינות של הסטיק החדש מחוץ למערכת הפעלה בשביל להיות בטוח, אתה יכול לצרוב MEMTEST (גוגל) ולהריץ אותה בבוט עם הסטיק החדש בלבד.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך נכבה אבל המחשב ממשיך לפעול כאילו כרגיל (לא מרסט או נכבה) זה נשמע יותר כמו תוכנה מאשר חומרה, תנסה ללחוץ F8 לפני שהלוגו של הוינדוס מופיע, בתפריט תבחר ENABLE VGA MODE

אם זה לא יעזור אז תנסה LAST KNOWN GOOD CONFIGURATION או SAFE MODE ולשחזר ליום-יומיים אחורה.

תעבוד כרגע עם הסטיק זיכרון הישן בלבד, יכול להיות שהחדש גורם לאי יציבות אז תחכה איתו עד שהמערכת הפעלה תחזור לעבוד טוב.

אם תרצה לבדוק את התקינות של הסטיק החדש מחוץ למערכת הפעלה בשביל להיות בטוח, אתה יכול לצרוב MEMTEST (גוגל) ולהריץ אותה בבוט עם הסטיק החדש בלבד.

בהצלחה.

היי,

קודם כל תודה על התענייותך.

את האפשרות הראשונה לא מצאתי.

את האפשרות השניה ניסיתי, אך ללא הצלחה.

כמו-כן ניסיתי לשחק קצת ב-, ללא הצלחה !

החזרתי את הגדרות היצרן כמובן.

אם תוכל לעזור לי אני ישמח.

שוב פעם, תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...