5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008 - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008

huber

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצד שני, משחק כמו DEAD SPACE, שיש לו עלילה הכי מעפנה בעולם, נחשב מצליח ביותר. אז אולי העלילה זה לא הכי חשוב.

:screwy:

מה פתאום ! משחק מעולה עם עלילה נחמדה, גראפיקה מעולה, טוב וגיימפלי מיוחד, לפי דעתי זה מספיק למשחק של 8-9 !

^מחזק^

FC2 באמת היה גרוע ברמות שעוד לא נתקלתי בהם וחבל כי המשחק היה יכול להיות טוב.

אני לא יודע מה Clear Sky עושה שם, הוא היה משחק מעולה, רק הסוף היה קצת מאכזב. לגבי GTA4 המשחק מעולה, אין לי את הגרסת מחשב, אז אני לא יכול להתיחס לאיכות הפורט, אבל על פניו לא נראה לי לנכון להגדיר משחק כמאכזב בגלל בעיות טכניות. ולדעתי אפשר להכניס גם את AC לרשימה.

אפשר הסבר למה ?

סיימתי אותו ומאוד נהנתי !

לא ציפיתי למשהו מטורף כי שיחקתי בו אחרי שקראתי את כל הביקורות הבינונית, וכבר שמעתי על הטייס האוטומטי, מבחינתי הוא העביר

לי את הזמן בצורה הטובה ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגביע הקדוש של משחקים בכלל הוא: כיף

וכל דבר נעשה במשחק אמור לקדש את המטרה של להיות כיפי.

משחק טוב לא חייב להיות ריאליסטי, דרמתי, מרגש, שנון, מאתגר ועם עלילה טובה. אם משחק הוא ריאליסטי, דרמתי, מרגש, שנון, מאתגר

אבל טאם הוא לא כיפי, לא מושך אותך לשחק בו. אז המשחק נכשל בלהשיג את המטרה שלו.

וכן FC2 נכשל למרות שהוא ריאליסטי, עם מלא נשקים ועם עולם גדול. כל האלמטים האלה שווים 0 אם הם לא תורמים למטרה של להיות כיפי.

וכל הנסיעות של החצי שעה והריגות שחוזרות על עצמם בצמתים אולי להיות להיות ריאליסטי אבל... משחקים לא צריכים להיות ריאליסטי אלא כיפים.

ומשחק כיפי הוא משחק טוב (כמובן שריאליסטי, דרמתי, מרגש, שנון, מאתגר ועם עלילה טובה יכולים לתרום אבל לא תמיד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק היה ראליסטי ב-FC2? זה שכל המכוניות האיצו ל-80 בשניה וחצי אבל לא קמ"ש אחד יותר (אלא אם כן אתה מגיע לירידה) ובכל זאת איכשהו כל מי שרודף אחריך יותר מהיר.

:screwy:

מה פתאום ! משחק מעולה עם עלילה נחמדה, גראפיקה מעולה, טוב וגיימפלי מיוחד, לפי דעתי זה מספיק למשחק של 8-9 !

אפשר הסבר למה ?

סיימתי אותו ומאוד נהנתי !

לא ציפיתי למשהו מטורף כי שיחקתי בו אחרי שקראתי את כל הביקורות הבינונית, וכבר שמעתי על הטייס האוטומטי, מבחינתי הוא העביר

לי את הזמן בצורה הטובה ביותר...

כי הוא חוזר על עצמו בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

far cry 2 היה זוועה כל כך הרבה ציפייה וכזאת אכזבה אפילו יצא מארז מחשב עם הסמל והשם שלו עליו מסכן מי שקנה אותו...........

Spore היה נוראי......

אבל סתכלו על הצד החיובי היו גם משחקים טובים השנה (ולא חסרים כאלו כדאי שאני לא יתחיל לפרט)..............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...