5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008

huber

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GTA IV אחד מחמשת הגרועים? WTF?! :screwy:

עם כל החסרונות של המשחק בגרסת הPC (או בעצם: בפורט לPC) זה עדין משחק מעולה. צריך מחשב חזק יחסית כדי להריץ אותו, ובכל מקרה עדיף לשחק בהגדרות בינוניות, וגם התוכנות של רוקסטר ומייקרוסופט שרצות ברקע די מעצבנות. אבל תכל'ס זה משחק ממש מעולה. אני מבין שאפשר לתת לו ציון של 9 במקום 10 או אפילו 8, אבל אחד מחמשת הגרועים של השנה? נו באמת, היו כ"כ הרבה משחקים ממש גרועים או סתם מאכזבים שנראה לי טיפשי להטפל דווקא לGTA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מכיוון שאנשים כל כך ציפו ליצאת המשחקים הללו ובסוף התאכזבו...

כמה דיברו על ה-SPORE וכמה כמה דיברו וכל כך חיכינו ל-GTAIV

מה שנאמר: "כגודל הציפיות גודל האכזבות"

עדיין, אני חושב שהיו משחקים הרבה יותר מאכזבים, כאלה שהיה להם הייפ עצום לפני שהם יצאו ובסוף היה מדובר במשחק ממש עלוב. למשל 2, ASSASSINS CREED ועוד לא מעט משחקים שיצאו השנה. IV סובל מבעיות טכניות (למרות שאצלי הוא דווקא רץ סביר, כלומר מגושם קצת לפעמים אבל לא משהו שמונע ממני להנות ממנו), אבל המשחקיות עצמה ממש טובה. מבחינתי זה בטח לא האכזבה הגדולה של 2008.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכי מאכזב לא הכי גרוע, תבדילו.

אני גם כן חייב להסכים, אבל אני הייתי שם את 4 במקום הראשון, עזבו את זה שהוא כבד ומגושם, אבל עכשיו, כמעט חודש אחרי שהוא יצא, עדיין

יש אנשים שסובלים מבעיות שפשוט אי אפשר לשחק איתם !

ו AC אומנם כבד טיפה, אבל משחק מעולה ! בהחלט לא אחד המאכזבים, זה אפילו משחק של 8-9...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קוראים את תוכן הכתבה ?

כנראה שלא כי להסתכל רק על התוצאות וכבר להגיב זה לא נכון.

האתר נתן רשימה של משחקים שיכלו בקלות להיות משחקי השנה שלו אם היו משנים אותם :)

לגבי IV

הם לא טוענים שהמשחק גרוע:

"Grand Theft Auto IV is perhaps a controversial choice in this list we know, especially as the game is actually quite good once you get down into it"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הרשימה שיחקתי רק בGTA. ואני לא חושב שהוא מאכזב כ"כ. נכון יש איתו הרבה באגים ובעיות אבל בסך הכל העלילה מעולה והמשחק דיי טוב.

הכי גרוע וגם הכי מאכזב היה הNFS החדש, ציפינו למשהו טוב וקיבלנו חרא לפנים

את האמת שכבר הפסקנו לצפות מהם. אחרי carbon וmost wanted [שהיו סבירים] כל המשחקים היו ממש ממש מאכזבים. לפי מה שהבנתי הם מפסיקים לפתח את הסידרה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Assassin's Creed?? :o

הוא לא היה משחק "גרוע" לדעתי, אבל הוא היה הרבה הרבה פחות ממה שהובטח לנו (משחקיות קלה ולא מאתגרת, "טייס אוטומטי", משימות שחוזרות על עצמן שוב ושוב ושוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא היה משחק "גרוע" לדעתי, אבל הוא היה הרבה הרבה פחות ממה שהובטח לנו (משחקיות קלה ולא מאתגרת, "טייס אוטומטי", משימות שחוזרות על עצמן שוב ושוב ושוב)

מחזק מאוד זה היה כל כך חסר גיוון וקליל שזה הרס את המשחק

בכל מקרה לא יצא לי לשחק בHaze \S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky \וAlone in The Dark

לדעתי ספור היה הכי מאכזב רק בגלל שהיה לו הכי הרבה הייפ

הרעיון מאחוריו היה גדול ושאפתני אבל בפועל במקום משהו חדש ובומבסטי קיבלו אוסף של כמה משחקים שכל אחד ירוד יחסית לזאנר

וחוץ מהחלל שגם ככה לא עניין אותי כולם קצרים מאוד

בעניין GTA4 הוא מאכזב אותי אבל לא ברמה כזאת ליכנס לרשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספור אכן הכי מאכזב. מילא אם זה היה משווק בתור משחק לילדים קטנים, נניח. אבל ציפינו למשהו ממש בומבסטי, משחק אסטרטגיה בקנה מידה גאלקטי - החל מיצור חד תאי ועד לכיבוש החלל. ומה קיבלנו בייחד? חבילת משחק נוסטלגיה: פרוגר+פקמן+גירסה מאוד מסורסת של CIVILIZATION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שבWII זה היה פחות מאכזב

ההיפ של המשחק היה ענקי ובפועל יצא משחק שגם בDS היה יוצא מאכזב

הוא פשוט רדוד קצר ולא כיף אומנם בהתחלה זה כיף אבל רק לרבע שעה אחרי זה זה פשוט משעמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...