5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008

huber

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

FARCRY2 לדעתי גם אחד המאכזבים

הפסקתי לשחק בו אחרי שכבר עלו לי על העצבים המחזוריות של המשחק:אין שינוי מיוחד במשימות,כל פעם קופצים עליך כשאתה נוסע ממקום למקום(שגם זה מעצבן לא פחות),עלילה לא משהו ועוד...

בקיצור אכזה גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק ALONE IN THE DARK, הבעיה היא ביסוד, הגרפיקה בינונית-, השליטה זוועתית, הסאונד גרועה, העלילה מן מוזרה ולא כל כך מעניינת..

הכול פשוט גרוע מהיסוד.

ב FC2, הבסיס מעולה, הקרבות לפי דעתי סבבה (למרות שהרבה אומרים שלא), הגרפיקה מדהימה ! הסאונד נחמד אבל הקטע שצריך לסוע ממקום למקום המשימות החוזרות על עצמן, כל הקטעים הלא הגיוניים ולא מוסברים (כמו למשל איך זה שתמיד מסעית שמובילה סחורה נוסעת במעגלים ? או למה בכלל תמיד תוקפים אותך ? ...) ממש הרסו את המשחק !

למרות שבסופו של דבר זה לא הכי משנה כי את שניהם אין חשק לסיים, אבל בכל זאת, לפי דעתי ALONE IN THE DARK פשוט איכזוב השנה, ואולי FC2 אחריו, ואחריו 4 שאיכשהו השבוע פיתאום אני שומע אנשים מתגברים על כל הבעיות וראיתי כמה שאפילו סיימו אותו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק ALONE IN THE DARK, הבעיה היא ביסוד, הגרפיקה בינונית-, השליטה זוועתית, הסאונד גרועה, העלילה מן מוזרה ולא כל כך מעניינת..

הכול פשוט גרוע מהיסוד.

ב FC2, הבסיס מעולה, הקרבות לפי דעתי סבבה (למרות שהרבה אומרים שלא), הגרפיקה מדהימה ! הסאונד נחמד אבל הקטע שצריך לסוע ממקום למקום המשימות החוזרות על עצמן, כל הקטעים הלא הגיוניים ולא מוסברים (כמו למשל איך זה שתמיד מסעית שמובילה סחורה נוסעת במעגלים ? או למה בכלל תמיד תוקפים אותך ? ...) ממש הרסו את המשחק !

למרות שבסופו של דבר זה לא הכי משנה כי את שניהם אין חשק לסיים, אבל בכל זאת, לפי דעתי ALONE IN THE DARK פשוט איכזוב השנה, ואולי FC2 אחריו, ואחריו GTA 4 שאיכשהו השבוע פיתאום אני שומע אנשים מתגברים על כל הבעיות וראיתי כמה שאפילו סיימו אותו !

??? ??? למה אתה כ''כ מתפלא שסיימו אותו זה לא שהבאגים והפורט הגרוע הוסים את חווית המשחק לגמרי זה פשוט מעצבן לראות משחק כ''כ טוב ושציפו לו עם כ''כ הרבה באגים.

וד.א סיימתי אותו כבר 3 פעמים כי הוא כ''כ קל וקצר ויש כמה תפניות בעלילה שהייתי חייב לראות אותם :silly:

עכשיו אני חורש על המולטי ועושה סרטונים מידי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול פשוט גרוע מהיסוד.

למרות שבסופו של דבר זה לא הכי משנה כי את שניהם אין חשק לסיים, אבל בכל זאת, לפי דעתי ALONE IN THE DARK פשוט איכזוב השנה, ואולי FC2 אחריו, ואחריו 4 שאיכשהו השבוע פיתאום אני שומע אנשים מתגברים על כל הבעיות וראיתי כמה שאפילו סיימו אותו !

תראה אני לא נתקלתי באף באג מיוחד

ההתקנה היתה מעצבנת אבל בסך הכל המשחק פועל בסדר גמור במקרה שלי

מה שכן חוץ מהגרפיקה ופרזנטציה הקודם בלי ליתיחס למשחקי PSP היה טוב יותר

היו 4 ערים \יותר גיוון \ואפילו העלילה חוץ מההתחלה שבGTA4 יותר טובה היתה טובה יותר

בגלל זה GTA4 מאכזב אותי כל כך הוא חזר אחורה בחלק מהדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA 4 איכזב כי הוא לא רץ טוב על אף מחשב, פשוט הגזימו עם הדרישות, כאילו מי שקנה מחשב לפני יותר משנה לא יכול לשחק על HIGH? מה זה הדבר הזה לעזאזל...

ו FC2 באמת משחק שאפילו בכח אי אפשר לסיים, אחרי 50% כבר יוצא מכל החורים (ובכלל צריך הרבה סבלנות ועצבים בשביל להגיע ל 50% בכלל)

עוד משחק שאישית אכזב אותי היה רד אלרט 3... שפשוט מצועצע מדי ורואים שמי שפיתח אותו פשוט עשה צחוק מאנשים

למרות זאת לדעתי היו משחקים טובים השנה, CRYSIS WARHEAD באמת טוב מכל הבחינות, DEAD SPACE הפתיע בגדול, COD WAW קצת הוריד מהסטנדרט של המשחקים הקודמים אבל גם משחק מעולה, ו BIA HELLS HIGHWAY לדעתי משחק חובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק farcry 2 הוא המאכזב והגרוע שיצא לי לשחק.

צריך עצבים של ברזל על מנת לסיים את המשחק. אין לו קשר לFARCRY הראשון.

זה נראה כמו תעלול עלוב לנצל את השם הטוב של FARCRY ובעצם לירוק בפרצוף לכל אדם שציפה או התלהב לקראת FC2.

המשחק הזה הוכיח את טיפשותם גם של היוצרים וגם של המבקרים, כנראה מבקרי משחק לא מתקדמים ממש ומכירים את המשחק.

והמשחק הזה הוריד ולא רק לי את הציפיות של מאוביסופט.

ואפשר גם להוסיף את RA3. שאם כל הכבוד על הרוסים והיפנים האותנטים והסרטים. באמת הגזימו עם סטראוטיפים (חרבות וקמיקזה ליפנים וכו').

ומחשופים של כוסיות לא ממש הופך משחק לטוב אלא מאבדים את הרצינות של המשחק.

תכלס לא ציפיתי הרבה מSPORE לפי התיאור די האמנתי שזה מה שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA 4 איכזב כי הוא לא רץ טוב על אף מחשב, פשוט הגזימו עם הדרישות, כאילו מי שקנה מחשב לפני יותר משנה לא יכול לשחק על HIGH? מה זה הדבר הזה לעזאזל...

ו FC2 באמת משחק שאפילו בכח אי אפשר לסיים, אחרי 50% כבר יוצא מכל החורים (ובכלל צריך הרבה סבלנות ועצבים בשביל להגיע ל 50% בכלל)

עוד משחק שאישית אכזב אותי היה רד אלרט 3... שפשוט מצועצע מדי ורואים שמי שפיתח אותו פשוט עשה צחוק מאנשים

למרות זאת לדעתי היו משחקים טובים השנה, CRYSIS WARHEAD באמת טוב מכל הבחינות, DEAD SPACE הפתיע בגדול, COD WAW קצת הוריד מהסטנדרט של המשחקים הקודמים אבל גם משחק מעולה, ו BIA HELLS HIGHWAY לדעתי משחק חובה..

בעניין GTA4 לא חיבים הכל על הכי גבוה המשחק ניראה בסדר גמור על המחשב שלי והוא כבר לא הכי חדש

הבעיות של המשחק אחרות לדוגמה עברתי כבר רוב משימה אחת כרגע ובסוף נהרגתי מרימון שאני זרקתי

וכמובן צריך לעשות כל חלק וחלק מהתחלה שזה מאוד מעצבן

גם מעצבן שיש רק עיר אחת אבל בכל זאת יש כבישים עירונים וסתם מתזזים אותך כל הזמן בנסיעות משעממות במרחבי העיר

בין משימה למשימה

הGPS שהוא רעיון מעולה מפגר בגלל שהוא הולך לפי חוקי התנועה

זה לא סימולטור ללימודי נהיגה

בכלל יש כל מיני דברים מציקים במשחק

אבל בכל זאת משחק טוב רק 80 ולא 90-100 כמו שמבקרים נתנו לו

בנוגע לFC2 אני חושב שיהיה לי קצת כוח אני יעבור אותו אם טרינר

הוא פשוט סתם משחק ראיתי גרועים יותר אבל אני רוצה לעבור אותו בכל זאת רק לא לבזבז עליו הרבה זמן

את DS לא כזה אהבתי משחק נחמד לא יותר לא פחות מה שכן לא היה לו הרבה היפ אז הוא לא אכזבת השנה גם ככה

COD5 אני משחק בWII והוא טוב בגרסה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי SPORE היה צריך לקחת מקום ראשון בהפרש עצום בעשור האחרון אם לא יותר. כמות הדיבורים והפמפום של המשחק הזה במשך כל הזמן

שהוא פותח לעומת התוצאה המאוד מאכזבת - כבר שנים אני לא זוכר אכזבה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...