5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5 המשחקים הכי מאכזבים של 2008

huber

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ספור הכי מאכזב שיש!!

המשכתי איתו לחלל רק בשביל לראות אם משהו מעניין בסוף יקרה.. ולא קרה.

GTA 4 זה בדיחה שהוא בכלל שם .. עם כל הבאגים שלו הוא משחק מצויין!!! אני מכור אליו!

לא איכזב אותי בכלל ואפילו הפתיע אותי לטובה.

FC2 - אני זה שסיים את המשחק - וכן אני מסכים איתכם, איכשהוא גרם לי להנאה מסויימת וכל הזמן לירות ולפוצץ דברים עשה לי את זה.

אולי כי לא היו לי צפיות מהמשחק.

המשחק הכי מאזכב בעולם זה NFS האחרון..זה בושה שהם בכלל הוציאו דבר כלכך גרוע! ועוד מדברים על באגים של GTA4.. בזה

גם אם רוצים בכח אי אפשר לשחק או שלא לדבר על להנות :bash:

במקום מסויים ציפיתי שהם יחזרו לעצמם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני חושב ש Mercenaries 2: World In Flames צריך להיות בחמישיה ?

לא כל משחק נחשל נחשב מאכזב

זה כמו שאתה לא מצפה להרבה מכותרי סוניק\קראש וכו של השנים האחרונות

ולMercenaries 2: World In Flames לא היה הייפ בכלל הוא יצא בלי זיקוקי דינור

לאומת זאת ספור קיבל טונות של טונות של הייפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המשחק המאכזב ביותר הוא spore, ובפער אדיר מ-NFS החדש, כי מ-NFS לא ציפיתי להרבה, לעומת זאת לספור מאוד מאוד חיכיתי, והרבה שנים. היו לי שתי פיסות נתונים במשך כל אותן השנים: סקרינשוטים שמראים גראפיקה ילדותית ודי דבילית, והייפ אדיר שנבע מזמן ארוך ומדחיות אינסופיות. כבר כשהוצאו את אורך הייצורים התחילו לקנן בי חששות כבדים כי במקום לקבל סימולציה מתקדמת של בניית אורגניזם חי קיבלתי סימולציה מתקדמת של פיסול בפלסטלינה. כמובן שהייתה לי אכזבה צורבת כשיצא משחק הילדים העלוב הזה. שלב התא עוד איכשהו היה סביר, אבל אח"כ זה נהיה פשוט מגוחך וויתרתי עליו. מה שאני לא מבין עד היום זה למה נדרשו כ"כ הרבה שנים כדי לפתח משחק כ"כ ילדותי ועלוב? המשחק הזה אולי ראוי לרמה של משחקי הילדים שנכללים לפעמים באריזות קורנפלקס, אבל בהשוואה להייפ שלו הוא ממש פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין עד היום זה למה נדרשו כ"כ הרבה שנים כדי לפתח משחק כ"כ ילדותי ועלוב? המשחק הזה אולי ראוי לרמה של משחקי הילדים שנכללים לפעמים באריזות קורנפלקס, אבל בהשוואה להייפ שלו הוא ממש פתטי.

אתה לא מבין, לא נדרשו כל כך הרבה שנים כדי לפתח את המשחק, נדרשו כל כך הרבה שנים כדי לפתח את ההייפ... ::)

בשביל לפתח את המשחק עצמו לא נראה לי שלקח באמת כ"כ הרבה זמן, סה"כ זה פשוט רימייק למשחקי ילדותיים בסגנון משחקי האון ליין החינמיים שיש ב YNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להצטרף לכולם בקביעה ש FC2 הוא המשחק הכי מאכזב שיצא לי לשחק בשנים האחרונות.

Ubisoft ממש עבדו על אנשים (ועליי - קניתי את המשחק בכסף מלא) וניצלו את השם הטוב של כדי להוציא משחק שלולא שמו לא היינו שומעים עליו כלל.

מה שבטוח הוא ש לא יראו ממני כסף בעתיד הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מוזר לי הקטע הזה שהרבה התאכזבו מFC2 שלעתי הוא אחד המשחקים הטובים שיצאו השנה ובכלל

מה בדיוק לא בסדר בו?

העלילה? זה לא אמור לשנות בכלל זה לא מה שהופך משחק לטוב

זה שהיה מלא בבאגים? כמו רוב המשחקים שיוצאים היום..

חוץ משתי הבעיות אני לא רואה עוד משהו לא בסדר במשחק המדהים הזה,

גראפיקה מדהימה,מגוון גדול של נשקים ועולם ענקי,מלא משימות, פשוט אחלה של משחק

האכזבה בשבילי זה IV פשוט ביזיון של פורט,כמה שהמשחק הזה מעולה ומדהים ככה הוא שווה מבחינתי עכשיו לזבל

לא מדבר על הקונסולות כמובן.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק לא בסדר בו?

העלילה? זה לא אמור לשנות בכלל זה לא מה שהופך משחק לטוב

זה שהיה מלא בבאגים? כמו רוב המשחקים שיוצאים היום..

חוץ משתי הבעיות אני לא רואה עוד משהו לא בסדר במשחק המדהים הזה,

גראפיקה מדהימה,מגוון גדול של נשקים ועולם ענקי,מלא משימות, פשוט אחלה של משחק

זאת בדיוק הבעיה, וזה למה לא יוצאים משחקים טובים יותר.

כשכל מה שמעניין את הגיימרים היום זה שיהיה גרפיקה מפציצה וארסנל נשקים מרשים, זה ברור שהמפתחות יבחרו להתעמק בהם ולא בעלילה איכותית, QA נורמלי, או במשהו חדשני שאפשר להוסיף לשמחק.

כל מה שיוצא היום זה רימייקים גרועים ביותר למשחקים מעולים ושיפור בגרפיקה, שכל קשר בינם לבין המשחקים הקודמים בסדרה הוא השם.

לדעתי אם העלילה של המשחק גרועה, המשחק לא שווה יותר מידי, והגרפיקה מצידי שתשאר אותה גרפיקה של כמה שנים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מחזק^

FC2 באמת היה גרוע ברמות שעוד לא נתקלתי בהם וחבל כי המשחק היה יכול להיות טוב.

אני לא יודע מה Clear Sky עושה שם, הוא היה משחק מעולה, רק הסוף היה קצת מאכזב. לגבי GTA4 המשחק מעולה, אין לי את הגרסת מחשב, אז אני לא יכול להתיחס לאיכות הפורט, אבל על פניו לא נראה לי לנכון להגדיר משחק כמאכזב בגלל בעיות טכניות. ולדעתי אפשר להכניס גם את AC לרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...