האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע

יניב קופר

האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע  

1366 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע

• כן
    • לא
    • להמתין
    • להפציץ רק מהאויר
    • להגיע להסכם רגיעה

Recommended Posts

אני הייתי מציע לקרוא את זה:

http://www.gplanet.co.il/prodetailsamewin.asp?pro_id=734

ואז את זה:

http://www.gplanet.co.il/prodetailsamewin.asp?pro_id=918

ואגב, באופן כללי המאמרים שלו חדים ותענוג לקרוא אותם...

אבל אני עדיין מאמין ב"שיטת הסבלנות ורעידת האדמה" שלי.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התוצאות עוברות לרמטכל או לשר הביטחון ?

אני כבר רואה את הכותרת בYNET :

"בגלל גולשי HWZONE - תהיה הפצצה מהאויר . כך בחרו הגולשים, בעיקר בגלל שזה עבד טוב בC&C GENERALS והGENERAL הכי חזק שם הוא הAIR GENERAL. כבר ידוע שאין לחמאס SUPERWEAPONS - אז ברור שהשליטה מהאויר עדיפה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקבל הרושם שביום שאחרי נגיע לאותו מצב בין אם תהיה כניסה קרקעית לבין אם לאו.

ולכן עדיף לוותר על הרעיון, לחתום על עוד הסכם "זמני" ולנסות להחליש את החמאס במשחק הפוליטי.

לעומת זאת, אם הערכת המודיעין היא שבכניסה קרקעית ניתן יהיה לפורר את שלטון החמאס בכוח, יש לזה הצדק ממשי.

החלטה לא קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות עוברות לרמטכל או לשר הביטחון ?

אני כבר רואה את הכותרת בYNET :

"בגלל גולשי HWZONE - תהיה הפצצה מהאויר . כך בחרו הגולשים, בעיקר בגלל שזה עבד טוב בC&C GENERALS והGENERAL הכי חזק שם הוא הAIR GENERAL. כבר ידוע שאין לחמאס SUPERWEAPONS - אז ברור שהשליטה מהאויר עדיפה"...

:lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על גרעיני? :o

כן אני לא בטוח שיש לנו מספיק פצצות כדי להפוך את עזה למגרש חניה גדול. אם אנחנו הולכים כבר לשבור כל אמנה בינלאומית אז אפשר לעשות את זה בסטייל. שופכים קצת נפלם על כל הישובים והערים בעזה ושורפים אותם .

אי אפשר לכבוש שטחים עם חיל האוויר אפשר רק להשמיד דברים. בשביל לכבוש שטח צריך כניסה יבשתית. כן יהיו הרוגים ופצועים אבל עדיף שהצבא יספוג את האבדות ולא האוכלוסיה האזרחית. הירי על אשדוד כמו שהיה אתמול היה עניין של זמן בכל מקרה ואם זה מקובל עליכם שאשקלון תקבל 10 גראדים ביום תלכו להפגין שהממשלה לא תכנס לעזה . אני גר ברחובות ואנחנו כנראה נהיה במעגל הבא.

אי אפשר להסתדר עם הפלסטינאים האילו כנראה שטרנספר הוא פתרון הכי הומני כרגע. אפשר פשוט להרוס להם את כל התשתיות להפציץ את גדר הגבול ולדחוף את כולם למצרים למרות שהמיצרים ממש לא יהיו מרוצים מזה אבל אז זה לא תהיה בעיה שלנו יותר. יש למיצרים תתי מקלע על הגבול שירו בהם מצדינו ואז הם יהיו הרוצחי עם. הם גם ככה אשמים חלקית בזה שאנחנו מקבלית טילים על הראש. אז נוכל להכנס למסר ומתן עם מצריים והם יצתרכו לשחד אותנו בשביל שניקח את הפלסטינאים חזרה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב נפלאם

פצצת ניוטרון אחת ואת עושה מעזה חוף ים אותנטי..מלא חולות..וחורבות עתיקות..ממש מוקד תיירות יהיה לנו שם.

אתה פשוט מוריד אחת כזו מאדה אותם לאללה שלהם (הרי גם ככה מחכות לכל אחד 72 בתולות..) עושה טיהור עם פצצה כזו וזהו.

הרי המוות מחכה לכל אחד מהם אז בואו נקדים להם את הפגישה הגורלית.

אני חושב שצריך פצצה אחת כזו בכל מקום שיש את החמאס ותיראו יפה מאד אופנה חדשה בשטחים - הרבה בגדים לבנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב נפלאם

פצצת ניוטרון אחת ואת עושה מעזה חוף ים אותנטי..מלא חולות..וחורבות עתיקות..ממש מוקד תיירות יהיה לנו שם.

אתה פשוט מוריד אחת כזו מאדה אותם לאללה שלהם (הרי גם ככה מחכות לכל אחד 72 בתולות..) עושה טיהור עם פצצה כזו וזהו.

הרי המוות מחכה לכל אחד מהם אז בואו נקדים להם את הפגישה הגורלית.

אני חושב שצריך פצצה אחת כזו בכל מקום שיש את החמאס ותיראו יפה מאד אופנה חדשה בשטחים - הרבה בגדים לבנים...

גועל נפש של , האופציה הכי גרועה שקיימת.

רוצה להפיל אחת כזו? סבבה, תתמודד אחרי זה עם העובדה שכל הבניינים נשארים עומדים, אבל תצטרך לפנות מתוכם כמה מאות אלפי גופות. את הסירחון יריחו עד תל אביב גם ככה.

זה הנשק הכי דוחה ומיותר שקים, אפילו אי אפשר לקרוא לו "נשק"- זה תכל'ס כלי רצח.

ומצד שני, אפשר לדאוג לפנות שכונה מסוימת, או לתפוס שטח ריק יחסית, להודיע שתוך 24 שעות המקום יהפוך למרגש חניה, ולהוריד שם פצצת דלק-אוויר בודדת.

אחרי שהם יראו את האפקט בעיניים שלהם, הם יתחילו לחשוב פעמיים לפני כל צעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוקא חשבתי על פתרון נחמד

לשלוח קריאות במשך יומיים שלושה לכל הבתים הקרובים לגבול להתפנות כמה שיותר לדרום עזה

מי שלא מתפנה בעיה שלו

באותו היום, למחוק את כל העסק שזה צפון עזה, בכך אנחנו מרחיקים את האיום ואת טווח השיגור

מיותר לציין שזה לא הומאני, בדיוק כמו שלא הומאני לחיות במדינת תחת איום מתמיד של ארגון טרור שאין לו כל קשר לעולם החיצון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק זאת מילה יפה מאוד, אבל המציאות המסתתרת מאחוריה מכוערת מאוד.

המציאות מאחורי ההתלהמות הזאת, זה רצח מכוון של נשים וילדים, אתה יודע בכלל מה זה אומר לשים ילד על הכוונת וללחוץ על ההדק?, יצא לי כבר לשים ילד על הכוונת, לא יצא לי ללחוץ על ההדק, נורא קל להתלהם, קשה הרבה יותר לרצוח ילד או אישה רק בגלל שאיזה חמ"סניק או חיזבאלון נמצא מאחוריו ויודע טוב מאוד שאתה לא תוכל ללחוץ על ההדק, וזה רק מזווית החייל הפשוט (זווית שאני לצערי מכיר טוב טוב), עוד לא דיברנו על מה זה אומר לרצוח מישהו רק בגלל שהוא מוסלמי, ולמי זה בדיוק הופך אותנו.

התלהמות זה נחמד כל עוד אתה לא זה שסוחט את ההדק אל מול אזרחים חפים מפשע.

מלחמה זה עסק מכוער, עד כמה מכוער יכול לדעת רק מי שהסתכל לה "בלבן שבעיניים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק זאת מילה יפה מאוד, אבל המציאות המסתתרת מאחוריה מכוערת מאוד.

המציאות מאחורי ההתלהמות הזאת, זה רצח מכוון של נשים וילדים, אתה יודע בכלל מה זה אומר לשים ילד על הכוונת וללחוץ על ההדק?, יצא לי כבר לשים ילד על הכוונת, לא יצא לי ללחוץ על ההדק, נורא קל להתלהם, קשה הרבה יותר לרצוח ילד או אישה רק בגלל שאיזה חמ"סניק או חיזבאלון נמצא מאחוריו ויודע טוב מאוד שאתה לא תוכל ללחוץ על ההדק, וזה רק מזווית החייל הפשוט (זווית שאני לצערי מכיר טוב טוב), עוד לא דיברנו על מה זה אומר לרצוח מישהו רק בגלל שהוא מוסלמי, ולמי זה בדיוק הופך אותנו.

מלחמה זה עסק מכוער, עד כמה מכוער יכול לדעת רק מי שהסתכל לה "בלבן שבעיניים".

לא אמרתי למחוק אנשים

אלא למחוק את כל המבנים שמסכנים את מדינת ישראל

אה, ואתה צודק במאה אחוז ושוכח דבר אחד

מנהיגות פירושה אחריות

מנהיג חזק הוא זה שיודע לקחת החלטות וליהיות אחראי

אם יש מנהיג מספיק חזק בשביל לעשות פעולה שתניב תוצאות - טובה שעה אחת קודם

לא ביקשתי ממך לרצוח, ואל תרגיש לבד בעיניין, רק שתבין שאני לא שונא פלסטינים ככלל

אלא אנשים שכל שברוחם הוא להרוג ולמחות את זכרנו מעל פני האדמה

אם זה טבע טבעם, עדיפה נוכחותם בגן עדן(עאלק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הביטחון תמליץ: לבחון הפוגה בתקיפה

במערכת הביטחון יציעו לשרי המטבחון לבחון הצעות שונות להפוגה, שתאפשר עמידה על כוונות חמאס ברצועת עזה. אחת היוזמות שנבחנות היא הכרזה על הפוגה ל-48 שעות. גורם בחמאס ל-ynet: "ננצור את האש רק כשהדבר יתאים לנו. דם השאהידים ברחובות אינו מאפשר לנו לקבל את היוזמה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3647414,00.html

לפני שכולם קופצים בראש:

א. זה קודם כל טוב להסברה שלנו...

ב. זה מושך את המבצע שלנו ומאפשר לנו יד חופשית לאורך תקופה ארוכה יותר.

ג. לפעמים סיבות א וב הן רק תרוץ למזג אוויר לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...