המחשב מתחיל לצלצל אחרי שהוצאתי את הצלעות של המעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מתחיל לצלצל אחרי שהוצאתי את הצלעות של המעבד

nimrodg

Recommended Posts

טוב אז כך:

פתחתי את המארז כדאי לבדוק משהו במחשב [במקרה זה היה לבדוק איזה סוג ההארד דיסק יש לי].

בכל אופן בהחלטה של רגע החלטתי להוציא את הצלעות של המעבד ולנקות. בטעות ניקיתי עם מים [מה שנראה לי גרם למשהו] והחזרתי את הצלעות אחרי ייבוש בעזרת השואב. וניגוב של המגבת. הצלעות היו ממש נקיות ויבשות לכן החזרתי אותן למקום שלהם. כשחזרתי את כל החלקים למקום וחיברתי לפי מה שצריך [נקודה חשובה שאני בזמן האחרון שוכח דברים בזמן הקצר]. אז חיברתי הכול החזרתי אני מדליק ומתחיל לי צלצול כזה של אמבולנס טיי-טוו-טיי-טוו-טיי-טוו-טיי ואחרי דקה בערך נכבה המחשב.

זה מה שקרה.

עריכה:

לפי מה שהסבירו יש לי של Phonix . וזה אומר שיש לי בעיה באספקת החשמל אבל הכול עובד ומתפקד,אבל מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד מיתחמם ....

נסה להגיע כמה שיותר מהר לביאוס, כדי לאשר את זה .

לאשר את זה ומה אז ? כל חצי דקה המערכת תעשה לו ריסט עם התראה וציפצוף מתמשך !

על כל מקרה פותח התרד..כמו שציינו לפני..ברגע שהוצאת את ההיטסינק של המעבד אתה חייב למרוח משחה טרמית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שלא התנתק שום כבל חשמל מהספק כוח ללוח-אם, שלא זזו או נפגמו רכיבים אלקטרוניים שמולחמים ללוח.

תנסה להוציא בעדינות את המעבד מהסוקט ולראות שאין פגיעה בפינים.

גם ללא צלעות בכלל המעבד אמור להדלק למס' שניות, זה שהוא לא נותן לך שום תמונה על המסך גם לא לשניה זה ככול הנראה לא קשור להתחממות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שלא התנתק שום כבל חשמל מהספק כוח ללוח-אם, שלא זזו או נפגמו רכיבים אלקטרוניים שמולחמים ללוח.

תנסה להוציא בעדינות את המעבד מהסוקט ולראות שאין פגיעה בפינים.

גם ללא צלעות בכלל המעבד אמור להדלק למס' שניות, זה שהוא לא נותן לך שום תמונה על המסך גם לא לשניה זה ככול הנראה לא קשור להתחממות.

מסכים איתך ב100%

המחשב ידלק גם אם אין גוף או משחה טרמית(מנסיון), אומנם לקצת זמן אבל עדיין ידלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , לכל צפצוף יש בעיה משלו.. למשל כרטיס מסך לא במקום/זכרונות ..

אולי נגעת בחיבור שהיה רופף והתנתק. תרשום את האורך המלא של כל צפצוף ככה נוכל לעזור.

לדוגמא (---- -- --) כל קו מסמן אורך גדול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...