משחקי הרשת שאתם משחקים עכשיו והכי נהנים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי הרשת שאתם משחקים עכשיו והכי נהנים

rikus

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

CRYSIS WARS! ברשת, כשנכנסים למשחק זה אחד הדברים הטובים! מתחילים, הולכים מהר לכבוש מבנים ואת המבנה הגרעיני באמצע, כל דבר אפשר לעשות במליון דרככים שונות, אפשר להיעלם, לרוץ מהר, לקפוץ למקומות גבוהים ולהתקמפר עם סנייפר... זה ממש כיף...

וגם אהבתי מאוד COD4 ו-BF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק infantry online שזה top down shooter בשרת ctf . זה משחק כמו RTS שכל אחד משחק חייל אחד. יש 7 סוגים של חיילים מפה די גדולה ושטוחה (יש מפות עם "קומות") ו5 דגלים. יש 4 בסיסים שנחשבים לטובים המשחק הוא עם 3 קבוצות של כ16 שחקנים.

בגלל שיש 3 קבוצות המשחק יכול להכנס לתיקו עצבני שיכול להמשך אפילו 4 שעות . לרוב מה שקורה הוא שהדגלים מתחלקים בין שני קבוצות וקבוצה אחת בלי דגלים מנסה לשבור את אחד הבסיסים (עדיף להם להחליף כל הזמן כדי לתפוס את אחת הקבוצות לא מוכנה). הקבוצות עם הדגלים לרוב צריכות בעיקר להגן אבל ל"רחרח" מה קורה בבסיס האויב כדי להנחית עליהם מכה מתי שהם חלשים או לעשות התקפה נגדית כדי למנוע מהם ניצחון. אפשר לעשות במשחק teleport בין אנשים ויש גם חיילים עם יכולת summon . בעיקרון יש המון zerging ולרוב יש הרבה מאוד action . כשקבוצה אחת מחזיקה בכל הדגלים למשך 90 שניות היא מנצחת אבל אם הקבוצות האחרות מספיק עקשניות הן יכולות למנוע ניצחון.

בכל מקרה כמעט בלתי אפשרי לשחק מהארץ רק עם חשבון או עם ספק שירות יציב . השרת של המשחק נמצא בsan diego וצריך פינג מתחת ל300 כדי לשחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש קהילות?

יש... אבל אם אתה צוציק בן 8 או ערסוואת שכל מילה שנייה שלו זה סאמק או בן ז*נה אז אולי אפילו תהנה מהקהילות האלא...

אם אתה אדם בוגר אז שמע לעצתי- או תברח לסרבר אירופאי (ששם עדיין יש אנשים שמשחקים מגעיל אבל הם עפים מהר) או עזוב משחקי מחשב ותמצע עיסוק אחר אם הפינגים באירופה גבוההים מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם TACTICAL OPS הוא משחק חינימי שאפשר לשחק איתו ברשת? ואכן יש לו קהילה מכובדת?

משחק חינמי.

קהילה מכובדת? לא ממש. מבחינת כמות יש המון! יש 8 סרברים ישראלים ככה שתקבל פינגים נמוכים מאוד.

אבל מבחינת איכות הקהילה.... זה תלוי בגילאים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאף אחד לא משחק בזה פה כמעט, אבל אני מאז ומתמיד עם America's Army.

עכשיו, כשגירסה 3 בדרך(אמרו שיוצא ב-2009, עדיין לא יצא לי לראות תאריך רשמי) - יש עוד הרבה סיבות למה לשחק בזה.

אמור להיות שיפור משמעותי בגרפיקה של המשחק ובעוד המון דברים.

בנוסף - הוא חינמי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

פששש אני הייתי משחק המון, זה באמת ריאליסטי (יחסית למישחק) והשלב של הגשר הוא האהוב עלי ;) ....

וואיי מעניין אם החשבון שלי עוד קיים, אני דווקא השקעתי ויש לי את הכל פתוח כולל החובש....

מחכה לV3... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...