המלצה למאורר 140mm *שקט* עד 80 ש"ח - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למאורר 140mm *שקט* עד 80 ש"ח

xtract1

Recommended Posts

אני יודע ש- מזייפת בצורה קיצונית בנתוני הרעש של המאווררים שלה (מה שעלה לי בשני לילות עם מעט מאוד שינה עד שהתרגלתי לרעש החלש שה-V1 יוצר במינימום RPM של 1300), יכול להיות שגם אנטק. ממליץ בחום לשמוע את המאווררים לפני שמחליטים על לקחת אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שזה אחרת כששומעים את זה בחנות (אפילו שקטה מאוד) ואחרת ששומעים את זה בלילה כשהכל שקט בחוץ.

במהלך היום אפילו אם יש שקט מוחלט (או כך זה נראה) אין לי שום בעייה עם העניין. אך בלילה, למרות שהמחשב לא קרור אליי, השקט הוא ברמה אחרת כמובן ואז אני מתחיל לשמוע את הזימזום הזה של הסיבוב וזה מחרפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון קטן :

מצאתי שפנדה מוכרים מאוררים של נקוטה ואומנם אין להם 140mm אבל אני מניח שלא תהיה בעיה להביא, לכן היתי מעוניין בהמלצה על מאורר מתורצתם שיהיה חזק ושקט עד כמה שאפשר (הדגש על שקט, אבל החוזק גם חשוב פה בסה"כ).

אשמח לדגם מפורט כדי שאדע להגיד לך מה להביא לי בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אין בכלל? חשבתי שרק בארץ אין...חבל.

אז מה עם שאר החברות האיכותיות יחסית שפנדה מוכרים? יש שם שמות מוכרים מאוד שבדר"כ לא רואים בחנויות בארץ. אשמח להתייחסות לגבי האם יש מאוררים 140mm מתורצתם ובמידה וכן המלצה על דגם מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי שתיקח Kaze Maru של Scythe במהירות של 1,200 סל"ד ותוריד לו את מהירות המאוורר ל-1,000 סל"ד בעזרת תוכנה

התוצאה תהיה רעש של פחות או יותר 20 דציבל ויעילות עצומה, מומלץ בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...