גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי)

Born2Kill

Recommended Posts

והכי קטע שאף אחד לא מתקשר לתמיכה שלהם כי יודעים שזה לא יעזור heh.

אז מצד אחד אף אחד לא מתלונן אז למה שהם יזיזו את התחת ומצד שני אנחנו פריירים ומשלמים על חבילת גלישה צולעת.

מה אתה רוצה שהתומך האומלל יעשה? חבל לצעוק על הבחור/ה. הם גם ככה סובלים מספיק. אפשרות היחידה היא להתנתק, אבל בינלאומי זה הרע במיעוטו וחוץ מזה אני מקבל 5M בגרושים דרך העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OMG! יש לי WI FI ובביניין ליד גר שכן שעובד בגוגל... יש לו במהירות 52 מגה והפרוביידר שלו זה GOLDLINE EUROPE.. איך יש לו את זה??? וטוב שהוא לא שם ססמא ::) והסיגנל עומד על 50%

אתה גולש ומוריד על 26 מגה אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG! יש לי WI FI ובביניין ליד גר שכן שעובד בגוגל... יש לו במהירות 52 מגה והפרוביידר שלו זה GOLDLINE EUROPE.. איך יש לו את זה??? וטוב שהוא לא שם ססמא ::) והסיגנל עומד על 50%

אשמח גם לדעת.

חיפשתי קצת בנושא של לוויני אבל הם דורשים 38$ לחודש על 750KBIT :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יס ובזק בינלאומי.

אצלי הייתה בעיית פינגים חמורה בשבוע האחרון בערך (היום היה בסדר רוב הזמן) בניגוד למתלוננים אני איתם רק במהירות של 1.5M

הבעיות שהיו לי פעם מסתבר שנבעו אך ורק מהנתב-מודם של SIEMENS שלהם, מאז שהוחלף בASUS הכל רץ בלי תקיעות ניתוקים וכל השאר. (בערך כל השנה האחרונה).

בעיית הפינגים הורגשה בעיקר במשחקי עד כדי כך שפשוט נזרקתי מהשרת עשרות פעמים ביום.

בכל מקרה יכול מאוד להיות שיש לזה קשר לסיפור של הכבל מאירופה למצרים שנקרע או נותק לפני קצת יותר משבוע ואני לא אתפלא בכלל אם המצרים שותפים לרוחב פס שלנו בימים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי עם השכן והוא אמר לי שדרך החברה הם מחוברים בקו ניפרד לאירופה (יענו פרוביידר GOOGLE) וגם הוא הזיז את הרואוטר קרוב יותר לחלון כדי שגם אני אוכל להשתמש... אך מה נדיבים הם עובדי ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי עם השכן והוא אמר לי שדרך החברה הם מחוברים בקו ניפרד לאירופה (יענו פרוביידר GOOGLE) וגם הוא הזיז את הרואוטר קרוב יותר לחלון כדי שגם אני אוכל להשתמש... אך מה נדיבים הם עובדי ....

בקיצור אתה סתם מחרטט ובמקרה הטוב אתה גולש על 3 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...