זקוק להמלצה למארז תקציב עד 1200 ש"ח(פרטים בפנים) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למארז תקציב עד 1200 ש"ח(פרטים בפנים)

noam1979

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום אני מעונין ליקנות מארז שתכונותיו הם:

1-קריר(זרימת אויר מצוינת!)מתוכנן אובר קלוק

2-רצוי שיהיה גדול(צריך להכנס כרטיס מסך hd4870 )

3-העדפה לקלות בניקוי

אני שמעתי ביקורות מאוד טובות על ה1200 של אך אני מעונין לדעת יותר על המארז הנ"ל ממישהוא שיש לו את המארז הזה(אני יודע שיש ביקורת אליו )אבל בכל זאת עוד חבות דעת לא יזיקו לי :)

וכמובן עם יש המלצות על אחרים אני ישמח לדעת

בתודה מראש לכולם וחג שמח!:)

[br]פורסם בתאריך: 25.12.2008 בשעה 23:17:31

תעיתי בפורום סליחה אפשר להעביר אותי לפורום המתאים :s05:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום אני מעונין ליקנות מארז שתכונותיו הם:

1-קריר(זרימת אויר מצוינת!)מתוכנן אובר קלוק

2-רצוי שיהיה גדול(צריך להכנס כרטיס מסך hd4870 )

3-העדפה לקלות בניקוי

אני שמעתי ביקורות מאוד טובות על ה1200 של אך אני מעונין לדעת יותר על המארז הנ"ל ממישהוא שיש לו את המארז הזה(אני יודע שיש ביקורת אליו )אבל בכל זאת עוד חבות דעת לא יזיקו לי

וכמובן עם יש המלצות על אחרים אני ישמח לדעת

בתודה מראש לכולם וחג שמח!:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק אכן מנהרת אויר קריר מאוד ועם זאת גם יקר מאוד

כנ''ל לגבי הקוסמוס והשאר

תוכל למצוא גם מעולים וטובים לא פחות ב500 ש''ח בערך כמו הטרמלטק וי9 והנזקסט טמפסט....

לפי דעתי חבל להשקיע 1000 שקל על מארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני דווקא בדיעה הפוכה לאלה שאומרים שלא שווה להשקיע 1200 ש"ח על מארז. כמובן שאפשר להתווכח על זה

הסיבות בעד ונגד יהיו הגיוניות ומקובלות.

1. אבל נניח שהתקציב לא ממש מהווה מגבלה ו600-700 ש"ח לכאן או לכאן לדעתי שווה להשקיע יותר אם יש אפשרות ולקחת מארז איכותי.

2. יש בשוק הרבה מארזים שעושים רושם איכותי לפני הקנייה, אבל בפועל כשבאים להוסיף דברים עליהם לרבים יש תחושה של "אם הייתי משקיע עוד 200 ש"ח על הדגם ההוא לא הייתי חושב עכשיו על לשדרג מארז". התוצאה של בחירה לא נכונה כאן כרוכה בהוצאה כפולה ומעלה בסופו של דבר.

3. המארז הוא רכיב המחשב היחידי כמעט (חוץ מגופי קירור למיניהם) שיכול לעבור איתך למערכת הבאה שלך גם בעוד 3-4 שנים ויותר מזה.

4. בניגוד לרוב הרכיבים האחרים המארז הוא הפריט הבולט ביותר במערכת. ואם למישהו חשובה האסתתיקה שלו, הוא יאלץ לשלם יותר גם על מארז מעוצב.

5. לא כל המארזים היקרים איכותיים ביחס ישר למחיר שלהם. ולמען האמת אין יותר מדי מארזים שהם באמת איכותיים ויש להם עיצוב פנימי "מושלם".

לגבי המארזים שהוזכרו בדיון זה:

הCOSMOS S עושה רושם של המארז האיכותי והמעוצב ביותר מכולם, כמו כן תכנון הפנים שלו מאפשר הוספת מערכת קירור מים עתידית.

איכות החומרים שלו מעולה, ואין בו כשלי תכנון כמו שיש בHAF 932 למשל ועליהם תיכף. אז נכון שהוא עולה כמעט פי 2. אבל בסופו של דבר משלמים על מה שמקבלים. ומדובר במארז שכולו אלומיניום.

HAF 932 - לכאורה בתמונות ובמבט חיצוני הוא נראה מושלם, גדול, מרווח, בעל איוורור מקסימלי ובעיניים מסויימות הוא גם יפה.

אבל, כמה בעיות קטנות ומציקות שנתקלתי בהן בזמן ששקלתי לרכוש אותו היו:

התקנת ספק כוח למעלה לא אפשרית כאשר מאוורר ה25 מותקן למעלה. (זה המאוורר שהוא מגיע עימו) כמו כן אין זרוע תמיכה לספק במצב התקנה כזה.

התקנת מאווררי 12 למעלה אפשרית אבל תגזול ממך את הביי 5.25 העליון.

העדר מקום מספיק לרדיאטור של מערכת קירור מים (במידה ובא לך שהיא תהיה חלק מהמארז בהמשך).

התקנת ספק כוח בסלוט התחתון מונעת התקנת מאווררים למטה.

מעט יותר קטן מהCOSMOS

נכון שאולי זה קטנוני מצידי, בסופו של דבר שניהם מארזים איכותיים וטובים וגדולים מאוד. השאלה אם לדעת הקונה העיצוב של הCOSMOS והמעט יותר נפח שהוא מציע (פלוס מקום לרדיאטורים למעלה). שווים את ה400-500 ש"ח הפרש.

במידה וגודל ואיוורור הם כל מה שצריך יש גם את הTEMPEST של שעולה פחות מ400. או את הMONOLIZE של TAGAN באזור ה500

(לשניהם חסרונות גדולים בכל הקשור לשדרוג עתידי והוספת מערכת קירור מים).

הANTEC TWELVE HUNDRED הוא באמת עניין של טעם, אני אישית אהבתי פחות. מה גם שהוא עשוי להיות טיפה רגיש לאבק.

והמחיר שלו לא ממש משתלם ביחס למתחרים שנותנים יותר.

סדרה נוספת של שמשום מה לא זוכים לפופולאריות כאן היא הARMOR/ARMOR+ של TT. אבל מנסיון אישי שלי עם ARMOR פשוט

אני חייב להגיד שבכל הקשור לתכנון פנים שלו הוא בליגה אחת מעל החיקויים שצצו לו.

צורת התקנת הספק באופן אופקי מאפשרת כלוב נוסף לדיסקים קשיחים. זרימת אוויר נהדרת בייחוד עם מוסיפים כלוב I-CAGE נוסף מקדימה.

אין אבק בכלל.

התקנה פשוטה וקלה ביותר.

(החסרונות של הדגם הבסיסי הם העדר מעברים לסידור כבלים, דבר שתוקן בגרסאות החדשות והעדר מקום לרדיאטורים והעדר מקום למאוררים בחלק התחתון).

אבל למי שמעוניין במערכת מים, ישנו הדגם KANDALF LCS שניתן להשגה באזור ה1400 עם רדיאטור משולש, שבנוי לתוך הדלת החיצונית (מאוד מזכיר את המאווררים של הLIAN LI PC60/80).

כמובן שLIAN LI PC60 מהווה גם אופצייה נהדרת בכל הקשור לדברים שהזכרתי קודם. מבחינת עיצוב, תכנון פנים וגודל. ובכלל הפטנט של מאווררים בנויים לתוך דלת חיצונית עושה רושם של הפתרון הטוב ביותר למי שמעוניין באורור חזיתי שלא בא על חשבון הסלוטים 5.25 במארז.

הלוואי שהיה יוצא מארז שיהיה מעוצב כמו הCOSMOS עם דלת כמו בLIAN LI או לחילופין מערכת מים מותקנת בצורה שהיא מותקנת בKANDALF LCS

גם אם היה עולה 2000 הייתי קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על הNZXT TEMPEST, לא סתם קוראים לו AIRFLOW KING. תחפש עליו REVIES בגוגל, לדעתי לפי מה שקראתי באינטרנט הוא מארז מעולה.

הוא מארז איכותי במחיר שלא עולה על 500 שקל, אתה קונה 2 כאלה במחיר של אנטק 1200.

לא משנה מה תיקח בסופו של דבר, קח בחשבון שאתה גם צריך להוציא כסף על מאווררים טובים שלא יחרישו אותך, קח מארז באיזור ה400-500 שקל ותקנה עוד כמה מאווררים שאתה צריך כמו נוקטואה טובים או S-FLEX, ואפילו יישאר לך כסף לגומי נגד ויברציות שלא יהיה באמת רעש כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לבחון את

Antec mini 180

או את הדגם הגדול יותר 182

המיני לא יכול להכיל חומרה גדולה לא נראה לי שהוא צריך משהו כזה.

גם ה182 ידוע כשקט אבל לא נראה לי שזה מה שהוא מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...