למישהו יש אינטרנט של אקספון ? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש אינטרנט של אקספון ?

coben

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התחברתי באמצע מרץ בערך

הגלישה היתה ונשארה מהירה מאוד

טורנטים לא פועלים כ"כ טוב (ובעיקר מהירויות העלאה לא מרשימות בכלל, אם כי אני חושד קצת גם בראוטר שלי (SL2-141))

יש לי אחד כזה בבית, אני לא יודע למה אני מחזיק אותו

אני פשוט מתקין לאנשים ובגלל זה הצטבר לי כל מיני ראוטרים

יש לי פה גם RTA1025 וגם את הASUS של בזק

אני חייב להגיד שחוץ מהASUS כל הראוטרים פשוט גרועים ברמות.

וגם הASUS לא כזה משהו

בהשוואה לEDIMAX\LINKSYS (שגם אותם יש לי בבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי באמצע מרץ בערך

הגלישה היתה ונשארה מהירה מאוד

טורנטים לא פועלים כ"כ טוב (ובעיקר מהירויות העלאה לא מרשימות בכלל, אם כי אני חושד קצת גם בראוטר שלי (SL2-141))

זה לא הראוטר שלך אחי..

העלאות של אקספון באמת איטיות יותר משל אחרים

וגם ההורדות עולות ונופלות...

לדעתי בגלל שחג עכשיו אנחנו נרגיש\כבר מרגישים איטיות בגלישה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמור להיות איטיות בגלישה בגלל שחג

לפחות לא מבחינת ספקיות

אני יכול להגיד לך גם היום שהמצב פניות לספקיות היה נמוך

מדובר על כמויות נמוכות ב50 אחוז מיום רגיל (בערך 1500 לנטוויזין לדוגמא במקום 3000)

בגלל שעכשיו חג, אז אולי כל הנערים מתחילים לגלוש אבל יש גם הרבה ירידה של גלישה מכיוונים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , יש ירידה באקספון, אבל אני משווה רק 3 ימים

אני לא יודע מה היה לפני

כרגע אבל משום מה גם בבב"ל יורד לא טוב וגם באקספון

תכף נראה אולי משהו לא בסדר אצלי :nixweiss:

עריכה : בבב"ל לא מתחבר לי למקורות כמעט ומוריד על 2 קילובייט

באקספון מתחבר להרבה מקורות אבל מגיע רק ל30-40 קילובייט ...ממש מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום החלטתי גם להתחבר לאקספון לחבילת 5M ב-ADSL (ללא התחייבות כמובן), בתקווה להתנער מההתחייבות לבב"ל בקרוב. רושם ראשוני שלי (10 דקות של בדיקה): מהירות טורנטים טובה מאוד (נכון לעכשיו). עם זאת, אתרים מסויימים עולים בצורה איטית להחריד, אם בכלל - האתר של adobe עלה לאט מאוד, והדף של ההורדה לא עלה כלל. yahoo chess גם בקושי עלה. עם בב"ל המצב כרגע תקין.

עריכה: אפילו YNET לא עולה מנסיון ראשון...

אבדוק כמובן את כל העניין שוב במהלך הסוף שבוע, אך עושה רושם שמצב האינטרנט בארץ קטסטרופלי ואין אלטרנטיבות. מישהו ניסה את אורנג'? (חוץ מזה שהם יקרים אין לי שום מושג לגביהם).

תשכחו ממה שאמרתי - ה-DNS במחשב נשארו אלו של בב"ל (החלפתי רק משתמש דרך הראוטר), ולכן הייתה בעייה של גלישה באתרים. עכשיו זה הסתדר.

עדיין מציק לי שהמהירות לחו"ל נמוכה יחסית לבב"ל - מהאתר של אדובי אני מוריד סה"כ על כ-420K, כאשר מבב"ל זה כמעט על המקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום החלטתי גם להתחבר לאקספון לחבילת 5M ב-ADSL (ללא התחייבות כמובן), בתקווה להתנער מההתחייבות לבב"ל בקרוב. רושם ראשוני שלי (10 דקות של בדיקה): מהירות טורנטים טובה מאוד (נכון לעכשיו). עם זאת, אתרים מסויימים עולים בצורה איטית להחריד, אם בכלל - האתר של adobe עלה לאט מאוד, והדף של ההורדה לא עלה כלל. yahoo chess גם בקושי עלה. עם בב"ל המצב כרגע תקין.

עריכה: אפילו YNET לא עולה מנסיון ראשון...

אבדוק כמובן את כל העניין שוב במהלך הסוף שבוע, אך עושה רושם שמצב האינטרנט בארץ קטסטרופלי ואין אלטרנטיבות. מישהו ניסה את אורנג'? (חוץ מזה שהם יקרים אין לי שום מושג לגביהם).

תשכחו ממה שאמרתי - ה-DNS במחשב נשארו אלו של בב"ל (החלפתי רק משתמש דרך הראוטר), ולכן הייתה בעייה של גלישה באתרים. עכשיו זה הסתדר.

עדיין מציק לי שהמהירות לחו"ל נמוכה יחסית לבב"ל - מהאתר של אדובי אני מוריד סה"כ על כ-420K, כאשר מבב"ל זה כמעט על המקסימום.

גם עם IDM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחד כזה בבית, אני לא יודע למה אני מחזיק אותו

...

אני חייב להגיד שחוץ מהASUS כל הראוטרים פשוט גרועים ברמות.

וגם הASUS לא כזה משהו

בהשוואה לEDIMAX\LINKSYS (שגם אותם יש לי בבית)

אז מה הפיתרון? להחליף בבזק למודם פשוט ולקנות ראוטר נפרד (לינקסיס וכו')?

למי שצריך DNS של אקספון, זה מה שהם נתנו לי (אחרי המתנה של כיומיים לתשובה :/...)

91.205.152.152

91.205.152.151

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הראוטר זיהה לבד את ה-DNS... לא הייתי צריך לבקש.

הבעייה הייתה, שעד שעשיתי במחשב ipconfig /renew, היו מוגדרים ה-DNS שהוא קיבל מהראוטר כשהוא עוד היה מחובר לבב"ל.

כרגע ההורדה בטורנט אצלי היא כ-550K עם UP של כ-30K. נראה בסדר סך הכל.

למישהו יש טורנט חופשי מהיר שאני אוכל להשוות מול בב"ל? (בטורנט פרטי, אם אני מחליף IP כל כמה דקות, הוא מתחיל לטעון בשלב מסוים שאני מתחבר מיותר מידי מקומות בו זמנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהו באקספון שיכול להחליף איתי חשבון לכמה דקות?

יש לי הזדמנות לצאת מבזק בינלאומי בזמן הקרוב ואני רוצה לבדוק איך הם מבחינת פינגים לחו"ל (בתמונה) לפני שאני עובר...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...