מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי הולך ראש בראש, בלי להזהיר מראש ולא כלום, פשוט לבוא ולנפץ ת'אמאמא של הרכב שלה.

אז תפסיק להיות פחדן, תאזור אומץ (וכמה חברים עם אלות) ותעשה את זה.

תתחל מצמיג אחד ביום הראשון, ביום השני שני צמיגים, אם עוד לא למדה לקח, תמשיך לפנצ'ר את שאר הצמיגים, לנפץ את כל השמשות, למעוך את המכסה מנוע, ותוספת נחמדה יכולה להיות איזה כתובת בספריי.

זה בערך האופציה היחידה שלך, כי המשטרה לא מוכנה לעזור, וגם אם יהיה את העמוד עם המנעול היא תמשיך להרוס להם את האוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים ובפרט כל אלה המציעים לפעול בשיטת "עין תחת עין": אני בעד. אני יותר מבעד - אבל מה לעשות, זאת לא החנייה שלי והבעלים מתנגדים בתוקף לפעולות מסוג זה, ואני מכבד את בקשתם. כנראה שהפתרון הוא (כרגע) לחסום את החנייה לחלוטין ולשלוח את החוצפנית לחפש לעצמה מקום אחר. אם יהיה צורך בחניה בעתיד, כנראה שלא יהיה מנוס מלהציב מצלמת מעקב כדי לנסות ולתפוס אותה בשעת מעשה כשתנסה להזיק לרכב החונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם יש לך/ להם כלב, לקחת אותו לטיול, שיחרבן מאחורי ולפני כל צמיג, ככה שברגע שהיא נוסעת, הגלגלים נמרחים ואין לה דרך לצאת מזה, אתם לא הורסים לה את הרכב.

חבל שיש כאלו אנשים, אני לא בעד "עין תחת עין" אבל כשאנשים מגיעים לרמות כאלו ואין עם מי לדבר זה הפתרון היחידי.

עריכה: אל תשכח לידע אותנו מה נעשה בסוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לעזוב את כל רעיונות הוונדליזים, פשוט תשים עמוד בחניה שלא יתן למישהו לחנות שם.

אם היא תעשה משהו לזה אני כבר מציע שתעבור לשיטות "שיכנוע" אחרות.

אפילו תפגע בעסק הזה שלה בלילה, אין מצב שיתפסו אותך ככה.

פשוט גועל נפש אני חייב לצין, האישה הזאת אגואיסטית שזה גובל בטירוף.

ראיתי מקרה דומה ב carsforum, שמה הציעו לקרוא למשטרה שיש ברכב חפץ חשוד ועוד שלל רעיונות מקוריים. מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חובה לפעול רק באופן חוקי, זה מה שאני הייתי עושה:

א. שם נסתרת.

ב. מביא .

ג. מצלם אותה מנקבת את הצמיגים.

ד. יום למחרת נותן לה לחנות בחניה שלי.

ה. בזמן שהרכב שלה בחניה הייתי שם עמוד כזה שנועל את החניה.

ו. משאיר את הרכב שלה נעול לאיזה יום יומיים ורק אחר כך משחרר אותו.

ז. נועל את החניה עם העמוד ככה שהיא לא תוכל יותר לחנות.

ח. עם הסרט שמפליל אותה הולך להגיש תלונה במשטרה ותביעה אזרחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...