שאלה בסיסית למדי בנוגע לספק הכוח של Corsair, ה-TX 750W - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בסיסית למדי בנוגע לספק הכוח של Corsair, ה-TX 750W

Omry

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הספקים הללו מודולארים, יחזיקו CF של HD4830 ומערכת i7 ושקטים?

מה משך האחריות שלהם?

*אני יודע שהמודו של אנרמקס מודולארים, לגבי השאר אין לי מושג.

כולם מתאימים לדרישות ועם 5 שנות אחריות.

ולקנות I7 זה בזבוז כסף ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה-i7 אני כבר החלטתי ואין לי חשק וכוח לפרט למה.

אפשר רק המלצה לספק הזול ביותר שמתאים לדרישות שלי? כי איפה שאני ביקשתי המלצה קיבלתי המלצה ל-CM שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, אתה בטוח שהוא יוכל להחזיק מערכת i7 (שצורכת בערך 20W יותר מ-Q) ו-CF של HD4830, כשהוא משאיר מרווח ביטחון של 50W עד 100W? הקטע הזה מאוד מאוד חשוב לי.

*מה שכן, ראיתי שיש לו אחריות ל-5 שנים, שזה פנטסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, עד מתי נמשיך עם הקרקס של ה PEAK וה MAX?

ספק 500W שנותן 456 ב 12V? איפה ה 3 וה 5.5?

מדובר על נתון PEAK

נתון שלא שווה כלום, אז אין טעם להעלות אותו.

צמד 4830 זה בסביבות ה 160-170 וואט בצריכה מלאה, Ci7 עומדים נכון לעכשיו על 130 לפי הנתונים הרשמיים, 120 לפי מבחנים מעשיים.

סה"כ, דרוש ספק שיוכל לתת 350 וואט על ה 12 וולט בצורה רציפה ובלי להתאמץ יותר מדי.

הסיסוניק M12 הוא האופציה המינימלית והמשתלמת פה בהחלט, אבל רצוי קצת יותר.

המלצות:

אנרמקס מודו 525W, בגלל הפיזור הטוב של חיבורים על הכבלים, בגלל האיכות, ובגלל השירות של היבואן בארץ.

קולרמאסטר סיילנט פרו 600W- לא 500 בגלל שהם בכל מקרה בהפרש פצפון במחיר, הספק השקט ביותר שאפשר למצוא נכון להיום שהוא לא פסיבי, איכותי ביותר, הכבלים הנוחים ביותר להתעסקות שקיימים (לא סליב- כל החוטים צמודים ביחד בהלחמת פלסטיק לרוחב, מה שיוצר כבל שטוח לחלוטין, אפש להעביר בכל מקום). אם אתה לא מוטרף על שקט, אין הרבה סיבות לקחת אותו.

סיסוניק M12 500W- בגלל המחיר בעיקר, למרות שהייתי ממליץ על קצת יותר במקרה הזה

Hiper M-Type 630W, תוכל למצוא אותו תחת השם HPU-4M630. יעילות של מעל 85%, מודולרי כמובן, שקט, ונותן תמורה גבוהה לכסף. קשה למצוא עוד ספקים מודולריים במחיר דומה עם תמורה דומה

שים לב: קיים גם דגם של 530W, ה 630 וה 530 שונים לחלוטין. על ה 530W מאותה סדרה אני בכלל לא ממליץ, לא נותן תמורה לכסף, הרבה פחות פיצ'רים, והבניה שונה לגמרי. אל תתפתה ללכת עליו בגלל המחיר.

הערה קטנה לגבי קורסאייר.......

עם המבחר העצום של ספקים איכותיים שיש לנו בשוק הישראלי היום, אין טעם או סיבה ממשית לבחור בספקים של קורסאייר, שלרוב מגיעים במחירים גבוהים יותר, בלי הצדקה. בוודאי ובוודאי שלא ב TX750 עם תג המחיר המנופח, או ב HXים למיניהם. עד שיורידו להם את המחיר בצורה רצינית, יש חלופות עדיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתוני יצרן לא שווים כלום בעניין הזה, אז קצת קשה לי לענות לך.

עפ"י הצהרת היצרן, 20 דציבל ב "עומס ממוצע"

השאלה למה הם קוראים עומס ממוצע, מאיזה מרחק מדדו את הרעש, עם איזה מכשיר, ובאיזה חדר.

בכל מקרה, גם לפי סקירות, מדובר על ספק שקט למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, מעולה.

אפשר המלצה לאל-פסק שיתאים למפרט שפועל על הספק הזה + 2709W? כלומר, מה החוזק שצריך להיות לאל-הפסק?

האם אל-הפסק של ADVICE, ה-PRPC750 יספיק או שה-PRPC1050 נחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת עם QX9770 מומהר שווה/גדול בקצת מה - I7 ההכי מהיר בצריכה (ה - 920 לוקח פחות) וצמד של HD4850 במקום צמד HD4830 שגם צורכים יותר לוקחת 302W ב - LOAD.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3415&p=9

לכן ה - SEASONIC M12 500W יאכל בלי מלח את המערכת של פותח הדיון ואין מה לשלם יותר לדעתי, באמת שלא ייתן כלום וחבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה גם מרחב בטחון קטן, לא איכפת לי לשלם עוד קצת..

מה גם שאני רוצה שהספק יחזיק לי רכיבי חומרה כל הזמן של האחריות.. אני לא רוצה למצוא את עצמי זורק את הספק לפח עוד שנתיים כי הוא לא מחזיק כרטיסי לאראבי וטכנולוגיות חדשות למיניהן..

אני חושב שהייפר יהיה בחירה מעולה שתאפשר לי כל OC וכל CF או שרק אחפוץ בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...