המלצה לנייד עם רזולוציה מסך גבוהה וגימור מט עד 6K - עדכון נרכש מחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנייד עם רזולוציה מסך גבוהה וגימור מט עד 6K - עדכון נרכש מחשב

Usagi

Recommended Posts

שלום

אני מעוניינת בהמלצה לנייד, עם מסך בגודל 15.4" עם רזולוציה גבוהה, כרטיס מסך לא מובנה (אני רגילה ל-NVIDIA)

מעבד מהסדרה החדשה, דיסק קשיח החל מ-250GB זכרון 4GB.

המטרה: מחשב להקרנת סרטים רגילים ו-HD במחשב וגם הקרנת סרטים דרך HDMI לטלויזיה LCD, ולעבודה עם פוטושופ פלאש, אופיס

חשוב לי מסך על רזולוציה גבוהה גם בגלל משטח עבודה בעל מקום יותר גדול ונוח יותר, ואם אפשר מסך בגימור מט.

מקלדת נוחה ולא מצועצעת.

חשוב לי נייד מחברה טובה ועם שירות מעבדות טוב ו3 שנות אחריות.

ומערכת הפעלה ויסטה פרימיום דו לשונית.

האם רק לדל יש מסך LED?

פישפשתי קצת פה - ואני רואה שיש את הלנובו SL500

ראיתי כמה מפרטים שלו ויש אחד שהמפרט שלו הוא: האם יתאים לי?

יצרן

SL500 דגם

2746-9AG דגם מכונה

מעבד

Intel® Core 2 Duo T5870 מעבד

2GHz/800 מהירות

זיכרון

4096MB(2GBx2) נפח

PC2-5300 DDR2 SDRAM מהירות זיכרון

0 חריצי זיכרון פנויים

2 חריצי זיכרון נגישים

4GB קיבולת זכרון מקסימלית

נתונים כלליים

ThinkPad UltraNav אמצעי הצבעה

איחסון

250GB גודל דיסק

5400 rpm מהירות דיסק

כוננים

DVD/RW MultiBurner DL DVD Multi Burner

מסך

WSXGA+ סוג

15.4" גודל

1680x1050 רזולוציה

Yes מצלמה

תקשורת

V.90 and K56 Flex (no voice) מודם 56K

Gigabit Ethernet- Integrated כרטיס רשת

Yes

Intel PRO 3945ABG אלחוטי

גרפיקה

nVidia 9300 כרטיס מסך

256MB כרטיס מסך

סאונד

Conexant Azalia Audio Codec כרטיס קול

2 רמקולים

Yes מיקרופון מובנה

יציאות

Yes RJ-11

Yes RJ-45

Yes FireWire

Yes VGA

מערכת הפעלה

VISTA HOME PREMIUM

נתונים טכניים

2.9 ק"ג משקל

6-cell 4.5Hr Li-ION

תוספות מיוחדות

Yes קורא טביעת אצבע

אחריות ושירות

שלוש שנים משך האחריות

מעבדה סוג האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב של הדרישות שלך, ובמיוחד אם את רוצה רזולוציה ברמה כזו, הופך את ה-SL500 לאופציה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה בתקציב.

מסכי LED יש לכל חברה, זה תלוי בדגם ובקונפיגורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב של הדרישות שלך, ובמיוחד אם את רוצה רזולוציה ברמה כזו, הופך את ה-SL500 לאופציה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה בתקציב.

מסכי LED יש לכל חברה, זה תלוי בדגם ובקונפיגורציה.

ואם אקח מסך ברזולוציה הרגילה אילו דגמים אוכל למצוא שהם טובים ואמינים לדרישות שלי חשוב לי מחשב טוב ומסך טוב ומקלדת נוחה

מחשב בעל מעבד טוב וכרטיס מסך טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונתי לא הייתה שה-SL500 הוא בחירה רעה, להיפך, מדובר במחשב שנותן תמורה טובה למחיר, אחריות ארוכה ומקלדת נוחה (לטעמי).

גם ללא בעיית הרזולוציה, אין כמעט מחשבים בגימור מאט שאינם עסקיים (התקציב שלך נמוך קצת מכדי להתאים לקטגוריה העסקית) והשילוב בין מסך מאט ויציאת הוא נדיר. ה-SL500 הוא למעשה מין היבריד מוזר בין מחשב צרכני לעסקי שלא רואים הרבה. מדוע את זקוקה לכרטיס מסך חזק? האם את עובדת בתלת מימד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונתי לא הייתה שה-SL500 הוא בחירה רעה, להיפך, מדובר במחשב שנותן תמורה טובה למחיר, אחריות ארוכה ומקלדת נוחה (לטעמי).

גם ללא בעיית הרזולוציה, אין כמעט מחשבים בגימור מאט שאינם עסקיים (התקציב שלך נמוך קצת מכדי להתאים לקטגוריה העסקית) והשילוב בין מסך מאט ויציאת הוא נדיר. ה-SL500 הוא למעשה מין היבריד מוזר בין מחשב צרכני לעסקי שלא רואים הרבה. מדוע את זקוקה לכרטיס מסך חזק? האם את עובדת בתלת מימד?

לא עובדת בתלת מימד, אני רגילה לכרטיסי מסך , יצא לי לעבוד מחשבים ניידים עם כרטיס מובנה של אינטל 4500 לא אהבתי.

האם ה- 9300 יהיה מספיק לדרישותי?

במיוחד בעריכת וידאו? והקרנת סרט HD או עבודה בוידאו שערכתי דרך ה-HDMI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש "לאהוב" בכרטיס מסך? אם את לא משחקת או עובדת בתוכנות שדורשות כרטיס מסך את לא מסוגלת להבחין בהבדל בכל מקרה (בעריכת וידאו אולי יש לפעמים משמעות כלשהי ל-GPU אם מדובר על רמה מקצועית ותוכנות מסויימות), כרטיסי המסך המובנים מתמודדים ברמה זהה עם כל דבר אחר. אם כך, אין לך כלל צורך בכרטיס מסך נפרד לשימושים שציינת. כרטיס מובנה יהיה אפילו עדיף. במקרה של ה-SL500 אין לך ברירה אלא לבחור בכרטיס מסך נפרד אם את רוצה לשמר את הרזולוציה הגבוהה (לא ניתן להשיג אותו בארץ לדעתי עם רזולוציה גבוהה וכרטיס מסך מובנה). בכל מקרה, אני לא רואה מחשב אחר שקרוב יותר לענות על כל הדרישות שלך.

האם ה- 9300 יהיה מספיק לדרישותי?

מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש "לאהוב" בכרטיס מסך? אם את לא משחקת או עובדת בתוכנות שדורשות כרטיס מסך את לא מסוגלת להבחין בהבדל בכל מקרה (בעריכת אולי יש לפעמים משמעות כלשהי ל-GPU אם מדובר על רמה מקצועית ותוכנות מסויימות), כרטיסי המסך המובנים מתמודדים ברמה זהה עם כל דבר אחר. אם כך, אין לך כלל צורך בכרטיס מסך נפרד לשימושים שציינת. כרטיס מובנה יהיה אפילו עדיף. במקרה של ה-SL500 אין לך ברירה אלא לבחור בכרטיס מסך נפרד אם את רוצה לשמר את הרזולוציה הגבוהה (לא ניתן להשיג אותו בארץ לדעתי עם רזולוציה גבוהה וכרטיס מסך מובנה). בכל מקרה, אני לא רואה מחשב אחר שקרוב יותר לענות על כל הדרישות שלך.

מעל ומעבר.

תודה רבה על ההכוונה.

עוד שאלה בנוגע למעבד.

המעבד ב-SL500הוא T5870, ההבדל ההעיקרי בינו לבין הסדרה החדשה לדוגמא P8400 הוא בצריכה החשמל, לשימושים שלי האם יש הבדל בביצועים מהמעבד במיוחד בעבודה עם עריכת קטעי רגילים למצגות או לעבודות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...