שאלה לגבי מארז LEXA BLACKLINE של NZXT - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מארז LEXA BLACKLINE של NZXT

benni81

Recommended Posts

הלקסה קטן מדי בשביל כרטיסים כאלו.

אני לא אומר שזה לא נכנס, אבל שמכניסים כרטיס כזה פנימה, זה יוצר "קיר" בין החלק התחתון לחלק העליון של המארז, הכרטיס כמעט נוגע בכלוב של הדיסקים הקשיחים. הרבה חום מצטבר שם, ואין לו כ"כ מאיפה להתפנות (כאמור, אין לו כ"כ מאיפה לעלות למעלה......)

אני ממליץ לך לחשוב על משהו אחר, לקסה זה בהחלט לא מארז לדחוף בתוכו כרטיסים כאלו.

אז איזה מארז כן היית ממליץ לי? הדרישות למארז הן:

1. שיכיל כרטיס בגודל של GTX280 ועדיין יאפשר זרימת אוויר טובה.

2. שלא יהיה אחד כזה שצובר אבק בכמויות (כמו שזה קורה ב-CM690 או HAF932)

3. שהספק יהיה בחלק העליון של המארז.

4. שהעיצוב החיצוני שלו יהיה יפה (למרות שזה מאוד סובייקטיבי, כמובן), רצוי עם דלת קדמית.

לצורך העניין אני מוכן להתפשר ולקחת כרטיס אחר - אולי GTX260 או 9800GTX+.

לדניס - אני מבין שאתה אוהד של ATI ושמה שאני אומר נשמע לך לא הגיוני. אבל לי נשרפו 2 כרטיסים שלהם בעבר (לפני כשנתיים), וגם לעוד 2 חברים שלי נשרפו בזמנו כרטיסים של ATI. יכול להיות שזה צירוף מקרים, שהמארזים לא היו מושקעים יותר מדי מבחינת קירור אצל כולנו, ואני מבין שמאז טכנולוגיות כנראה השתפרו, אבל תבין גם את ההרגשה שלי שלא ממש בא לי לחוות את זה שוב. נכון לעכשיו, במחשב שקניתי לפני 5 שנים (עם מארז ג'נרי, מאווררים ג'נריים וספק ג'נרי) - יש לי כרטיס 7600GT של כבר כמעט שנתיים (בפברואר יהיה שנתיים) והוא עובד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיה לך ניסיון לא טוב לא אומר כלום, כל אחד סובל מזה עם חומרה שונה מפעם לפעם ובשביל זה נועדה אחריות.

אגב כמו שאתה יכו לראות במפרט שלי התחדשתי ב - GTX 260 לא מזמן אז לקרוא לי אוהד ATI לא מדוייק, אני מנסה להיות אובייקטיבי ככל האפשר ולא לתת לאנשים להשמיץ חברה זו או אחרת ללא סיבה.

לגבי מארז, זה יהיה אופציה טובה מאד - http://www.bit-tech.co.il/Product.aspx?productid=694

אחד המארזים האהובים עלי ביותר ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי, תודה, אני בוודאות הולך על לקסה!

אבל מה הכוונה הוספת 5 מאווררים?? בנוסף למה שבא עם המארז??? כלומר יש לך 8 מאווררים? אם כן - איפה מצאת מקום לשים את כולם?

כרגע יש לי במארז:

1 בספק

1 על ההארדיסקים

1 על המעבד

1 על הכרטיס מסך

1 בתקרה

1 מאחורה

1 למטה

2 בדלת

סה"כ 9 מאווררים ;D

טיפ: אל תתוכח עם מומחים

*אני הלכתי על המארז בשביל יופי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה מארז כן היית ממליץ לי? הדרישות למארז הן:

1. שיכיל כרטיס בגודל של GTX280 ועדיין יאפשר זרימת אוויר טובה.

2. שלא יהיה אחד כזה שצובר אבק בכמויות (כמו שזה קורה ב-CM690 או HAF932)

3. שהספק יהיה בחלק העליון של המארז.

4. שהעיצוב החיצוני שלו יהיה יפה (למרות שזה מאוד סובייקטיבי, כמובן), רצוי עם דלת קדמית.

לצורך העניין אני מוכן להתפשר ולקחת כרטיס אחר - אולי GTX260 או 9800GTX+.

קשה מאוד למצוא עם רמה היום עם ספק בחלק העליון של המארז (לא שיש לזה יתרון בכלל, אז אני לא מבין את קו המחשבה.....)

קשה לי לחשוב כרגע על מארז שעונה לכל הדרישות האלו, ואני לא חושב שקיים אחד. על מה אתה מוכן להתפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - TT EUREKA שהמלצתי עליו לדעתי מתאים לכל הדרישות.

קודם כל - תודה! קראתי עליו, הוא די טוב, אבל הוא יקר לתשציב שלי, גדול למדי אפילו ל FULL TOWER, וגם לא אהבתי את העיצוב :(

קשה מאוד למצוא עם רמה היום עם ספק בחלק העליון של המארז (לא שיש לזה יתרון בכלל, אז אני לא מבין את קו המחשבה.....)

קשה לי לחשוב כרגע על מארז שעונה לכל הדרישות האלו, ואני לא חושב שקיים אחד. על מה אתה מוכן להתפשר?

אני מוכן לקחת כרטיס מסך יותר חלש כפי שציינתי, למשל GTX260 בטכנולוגיית 55nm (כשהוא ייצא), אני מוכן לשים עוד מאווררים.

אני מוכן להתפשר שהספק יהיה למטה. אבל שים לב:

הלקסה קטן מדי בשביל כרטיסים כאלו.

אני לא אומר שזה לא נכנס, אבל שמכניסים כרטיס כזה פנימה, זה יוצר "קיר" בין החלק התחתון לחלק העליון של המארז, הכרטיס כמעט נוגע בכלוב של הדיסקים הקשיחים. הרבה חום מצטבר שם, ואין לו כ"כ מאיפה להתפנות (כאמור, אין לו כ"כ מאיפה לעלות למעלה......)

אני ממליץ לך לחשוב על משהו אחר, לקסה זה בהחלט לא מארז לדחוף בתוכו כרטיסים כאלו.

לפי מה שאתה אומר כאן רק FULL TOWER יתאים לי כי כמעט בכל מארז MID TOWER כרטיס GTX ייצור מעין "קיר". אבל אם חושבים בהגיון זה לא שה"קיר" הזה הוא מוחלט, עדיין יש חריצים שדרכם האוויר החם יעלה למעלה ותקן אותי אם אני טועה - אבל האם זרימת האוויר החם שיוצא מהכרטיס כל כך רבה חזקה שלא יספיק לו 1 ס"מ מרווח כדי לעלות למעלה לכיוון התקרה (ששם ב LEXA יש מאוורר EXHAUST)? זה פשוט לא נראה לי הגיוני - אתה יכול בבקשה לפרט את הבעיה?

ומה אתם אומרים על ZERO2 של NZXT? ראיתי רק ביקורת ראשונית אחת עליו, ולא מצאתי עליו הרבה ביקורות אחרות (שוות) עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את בעיית הקירור ב -LEXA ???

יש לי שם 9800GX2 שאומנם משאיר רק 1סמ רווח אבל !

יש לי מאוורר למטה שמקרר את הכרטיס מסך - אני לא רואה שום רכיב שיש לקרר אותו מתחת לגובה של הכרטיס מסך (גשר דרומי ???)

בכל אופן כמו שציינתי אוסף המאווררים מתגבר על זה בעיקר בגלל מיקום 2 המאווררים בדלת אשר מקררים את רוב המארז - מלמעלה ומלמטה

דרך אגב - GX2 מוציא את כל האוויר מחוץ למארז

מאוורר נוסף שמוציא זה המעבד ----> למאוורר האחורי החוצה

ומאוורר תקרה נוף + הספק - כך שאני לא רואה בעיית זרימת אוויר...

* הכל כמובן לאחר סידור כבלים של 5 שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...