שאלה לגבי מארז LEXA BLACKLINE של NZXT - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מארז LEXA BLACKLINE של NZXT

benni81

Recommended Posts

שלום רב,

אני מתכוון לקנות מחשב חדש ואני צריך את עצתכם לגבי יכולת שילוב של מארז LEXA BLACKLINE של עם הכרטיס מסך והכרטיס קול שאני לוקח.

ייתכן ואוסיף 2 מאווררים למארז במידת הצורך.

כרטיס המסך שאני מעוניין לרכוש זה GTX280 (בשביל משחקים כבדים).

כרטיס קול שאני לוקח הוא X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series PCI-E + 5.25 Panel (להקלטות חובבניות ויצירת אלקטרונית).

השאלות שלי הן:

1. האם ניתן להכניס את GTX280 למארז, מבלי להסיר את ה-HDD CAGE?

2. האם המארז יאפשר זרימת אוויר מספקת בשביל שהכרטיס מסך לא יתחמם יותר מדי (קחו בחשבון שלפי הערכות שלי הכרטיס קול יהיה ממוקם כ-5 ס"מ מתחת לכרטיס מסך...)

3. איזה ספק אני צריך לקחת? האם 750W של ב 670 ש"ח יספיק לי?

תודה מראש על תשובתכם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מארז ממותג בעיקרון עם מאוורר קדמי,אחורי וספק שיושב למעלה ישאב מספיק חום החוצה כאשר כל המערכת ב STOCK.

אנשים קונים מיוחדים בעיקר כי הם עושים OC רצחני ואז המעבד זקוק לאוויר קר יותר בתוך המארז, יענו סירקולציה טובה יותר.

ה LEXA בסדר.

מלבד זאת, למה לך 280 למען השם ? קנה 260 החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה LEXA בסדר.

תודה על התשובה, אלכס!

אז יחד עם כל מה שאני רשמתי לעיל, אתה תומך בהחלטה שלי ללכת על ה-LEXA? אולי יותר כדאי לי ללכת בכיוון של ZERO2 של NZXT?

מלבד זאת, למה לך 280 למען השם ? קנה 260 החדשים.

לא כל כך הבנתי אותך - למה התכוונת כשאמרת 260 חדשים? ולמה אתה חושב ש GTX280 זה מוגזם בשבילי? אני רוצה לשחק ב VERY HIGH ברזולוציה גבוהה בקרייזיס וב GTA4 וכדומה...

ומה דעתך לגבי הספק ToughPower W0116 750W PFC של ThermalTake?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס - תודה! נראה לי אני אלך על הלקסה.

הלקסה לא רע אבל הטמפסט טוב יותר.

הספק מוגזם ביותר.

ה - GTX 280 לא משתלם כלל.

דניס, לגבי TEMPEST - אני יודע שהוא מארז מצוין מבחינת אוורור, אבל לא כל כך אהבתי אותו חיצונית ויותר חשוב מזה - אני חושש שספק בתחתית מארז ידפוק לי עם הזמן את הכרטיס קול כי הספק יהיה בדיוק מתחתיו ויפלוט חום (האוויר החם עולה למעלה) וגם קרינה חשמלית. נתקלתי בבעיה דומה בכרטיס קול AUDIGY2 PLATINUM שאחרי זמן מה התחיל לעשות להוציא צלילים מוזרים, כמו רעשים סטטיים כאלה. אני לא יודע עד כמה כיסוי הטיטניום של הכרטיס-קול החדש מגן עליו באמת.

לגבי ספק - מה אתה ממליץ אם כך? קח בחשבון שאני רוצה לקחת מרווח בטיחות...

ולמה GTX280 לא משתלם - תוכל בבקשה לפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד הטמפסט לא חסר מארזים שעדיפים על הלקסה כמו CM 590/690.

וגדולים יותר כמו TAGAN CS-MONOLIZE ו - ENERMAX UBER CHAKRA (הראשון עדיף).

גם ספק זול יותר ייתן לא מעט מרחב ביטחון, למשל ה - PCP&C SILNCER 610W.

איזה מעבד אתה לוקח והאם מתוכנן OC ועד כמה משמעותי ?

ה - GTX 280 לא משתלם כי יש HD4850X2 בפחות (1990 ש"ח) שעדיף עליו.

וגם ה - GTX 260 216 שאפשר למצוא ב - 1500 ש"ח אחרי OC יכול כמעט להשתוות ל - GTX 280 שעולה לפחות 2150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ספק זול יותר ייתן לא מעט מרחב ביטחון, למשל ה - PCP&C SILNCER 610W.

איזה מעבד אתה לוקח והאם מתוכנן OC ועד כמה משמעותי ?

המעבד שאני לוקח הוא E8400, לוח אם P5QC של . אני לא מתכוון לעשות OC כי אני לא יודע לעשות OC :) וגם לא יודע עד כמה זה בטוח...

ה - GTX 280 לא משתלם כי יש HD4850X2 בפחות (1990 ש"ח) שעדיף עליו.

וגם ה - GTX 260 216 שאפשר למצוא ב - 1500 ש"ח אחרי OC יכול כמעט להשתוות ל - GTX 280 שעולה לפחות 2150 ש"ח.

לגבי כרטיסים של ATI - אני לא מתקרב אליהם מסיבות משלי.

תניח שלא קיימים כרטיסי ATI ושאני לא מתכוון לעשות ל GTX260 - במקרה כזה יש סיבה ש-GTX280 לא משתלם?

[br]פורסם בתאריך: 20.12.2008 בשעה 20:49:27

לפותח הת'ראד - לגבי כל השאלות ששאלת - יתאים - דרך צלחה

יש לי את אותו המארז שהוספתי 5 מאווררים 120MM וכן GX2 שבאותו הגודל (אם לא יותר מה- 280) והכל נכנס מצויין

סבבה אחי, תודה, אני בוודאות הולך על לקסה!

אבל מה הכוונה הוספת 5 מאווררים?? בנוסף למה שבא עם המארז??? כלומר יש לך 8 מאווררים? אם כן - איפה מצאת מקום לשים את כולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם E8400 אז אתה בוודאי שלא צריך ספק כזה יקר, המעבד הזה צורך מעט מאד.

ספק 500W יחזיק בקלות גם אם הכרטיס שאני עומד להציע.

ולא לתהחשב באופציות של ATI זה טמטום טהור ואין לזה סיבה מוצדקת מן הסתם, במקרה הזה אני ממליץ לחכות ל - GTX 295 שטוב בהרבה מה - GTX 280.

ללקסה יש מקום רק ל - 5 מאווררים, ואני לא מבין למה ננעלת עליו כי לא חסרים טובים יותר במחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם E8400 אז אתה בוודאי שלא צריך ספק כזה יקר, המעבד הזה צורך מעט מאד.

ספק 500W יחזיק בקלות גם אם הכרטיס שאני עומד להציע.

ולא לתהחשב באופציות של ATI זה טמטום טהור ואין לזה סיבה מוצדקת מן הסתם, במקרה הזה אני ממליץ לחכות ל - GTX 295 שטוב בהרבה מה - GTX 280.

ללקסה יש מקום רק ל - 5 מאווררים, ואני לא מבין למה ננעלת עליו כי לא חסרים מארזים טובים יותר במחיר דומה.

אני ננעלתי על לקסה בגלל המראה שלו, והיה חשוב בשבילי לוודא שהוא מספיק טוב גם מבחינת זרימת אוויר שלא יחנוק את הכרטיס קול ואת הכרטיס מסך.

אני בהחלט מחכה ל GTX295 אבל לא כדי לקנות אותו (כי לדעתי הוא יעלה לא פחות מ 3500 ש"ח, אם לא הרבה יותר) אלא כדי לצפות בצניחת המחירים של GTX280 ושל ATI ואז לקנות כנראה עדיין את ה GTX280.

תראה, אני שמעתי הרבה דברים לא טובים על כרטיסים של ATI שהם לא אמינים פיזית, כלומר מתחממים מאוד ונשרפים בתדירות יותר גבוהה מ- ואני לא רוצה להשקיע בקירור כמו מטורף. חוץ מזה מכיוון שננעלתי על LEXA ה-4870X2 לא יכנס בתוכו אז אני הולך כנראה על GTX280 שהוא בוודאות יותר חלש אבל גם יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלקסה קטן מדי בשביל כרטיסים כאלו.

אני לא אומר שזה לא נכנס, אבל שמכניסים כרטיס כזה פנימה, זה יוצר "קיר" בין החלק התחתון לחלק העליון של המארז, הכרטיס כמעט נוגע בכלוב של הדיסקים הקשיחים. הרבה חום מצטבר שם, ואין לו כ"כ מאיפה להתפנות (כאמור, אין לו כ"כ מאיפה לעלות למעלה......)

אני ממליץ לך לחשוב על משהו אחר, לקסה זה בהחלט לא מארז לדחוף בתוכו כרטיסים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...