ה-COWON S9 שוחרר!!!! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-COWON S9 שוחרר!!!!

J S Bach

Recommended Posts

צודק, הגזמתי. COWON משתמשים בחומרה איכותית, אבל עדיין לאייפוד יש משחקים, תוכנות, , עיצוב הרבה יותר סקסי ומחיר נוח. אני אוהב את Cowon, באמת, אבל הבאנדל המינימלי, עיצוב סטייל אייפוד, חיבור הייחודי ומחיר המופקע הרסו את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, הגזמתי. COWON משתמשים בחומרה איכותית, אבל עדיין לאייפוד יש משחקים, תוכנות, , עיצוב הרבה יותר סקסי ומחיר נוח. אני אוהב את Cowon, באמת, אבל הבאנדל המינימלי, עיצוב סטייל אייפוד, חיבור הייחודי ומחיר המופקע הרסו את הכל.

מחיר נוח?!?!?!?!?! אני לא רואה איפה המחירים שלהם נוחים - אולי מופקעים. ובטח לא זולים בהשוואה לCOWON.

והעיצוב של הS9 לדעתי מאוד יפה ו"סקסי". כמוכן אני לא מבין על איזה באנדל רחב אתה מדבר שמקבלים מאפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחיר מאוד נוח יש לאייפוד טאץ', דגם ה 8GB עולה 230 דולר, מאוד קרוב ל S9

ודגם ה 16GB קצת יותר.

הבאנדל שהוא דיבר עליו זה לא עזרים חיצוניים, הוא התכוון למה שיש בתוך הנגן שכולל גם WIFI , משחקים, תוכנות, נגן הרבה יותר דק וכו'.

אם אתה לא מעוניין באיכות באמת שאין מה לפזול לכיוון ה S9- תתקן אותי אם שכחתי משהו (וידאו לא נחשב כי זה לא משנה, גם ככה צריך להמיר את הוידאו לפני ההעברה)

בדיוק באותה מידה, אם אתה מעוניין באיכות אין מה לפזול לכיוון האייפוד טאץ', למרות הבאנדל הרחב שלו זה פשוט לא שווה את איכות הסאונד הכ"כ ירודה.

עיצוב זה דבר מאוד סובייקטיבי. אני מוצא את שני הנגנים יפים מאוד, כאשר לאייפוד טאץ' עיצוב מאוד סולידי (כמו לכל האייפודים) ול S9 עיצוב יותר טכנולוגי, עתידני אם אפשר לקרוא לזה ככה.

אה כן, שכחתי לציין שה S9 הרבה יותר עבה מהטאץ', במיוחד ב"בטן" שיש לו מאחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה למשל זו הסיבה למה אני מעדיף את ה COWON על פני ה , אמנם לא שמעתי באייפוד TOUCH (חוץ מהנאנו) אף פעם אבל שמעתי לא מעט ירידות על איכות הסאונד..וגם אחת ממך.

הייתי מעדיף את ה COWON על פני בכל זאת, אני גם פריק של :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הסאונד בטאצ' סביר ומטה, אבל באמת שאין שום נגן שמתחרה בפיצ'רים שלו

פתאום הנסיעה ברכבת\שעות ביציאה עפות להן ביעף..

חלפינו-זה מופנה אליך.

לצערי עוד לא קיים נגן שמשלב את הפיצ'רים של יחד עם הסאונד של COWON (וכנראה שגם לא יהיה עד שסטיב ג'ובס יקבל שכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחיר מאוד נוח יש לאייפוד טאץ', דגם ה 8GB עולה 230 דולר, מאוד קרוב ל S9

ודגם ה 16GB קצת יותר.

הבאנדל שהוא דיבר עליו זה לא עזרים חיצוניים, הוא התכוון למה שיש בתוך הנגן שכולל גם WIFI , משחקים, תוכנות, נגן הרבה יותר דק וכו'.

אם אתה לא מעוניין באיכות באמת שאין מה לפזול לכיוון ה S9- תתקן אותי אם שכחתי משהו (וידאו לא נחשב כי זה לא משנה, גם ככה צריך להמיר את הוידאו לפני ההעברה)

בדיוק באותה מידה, אם אתה מעוניין באיכות אין מה לפזול לכיוון האייפוד טאץ', למרות הבאנדל הרחב שלו זה פשוט לא שווה את איכות הסאונד הכ"כ ירודה.

עיצוב זה דבר מאוד סובייקטיבי. אני מוצא את שני הנגנים יפים מאוד, כאשר לאייפוד טאץ' עיצוב מאוד סולידי (כמו לכל האייפודים) ול S9 עיצוב יותר טכנולוגי, עתידני אם אפשר לקרוא לזה ככה.

אה כן, שכחתי לציין שה S9 הרבה יותר עבה מהטאץ', במיוחד ב"בטן" שיש לו מאחורה

הוא באמת יותר עבה בגלל הבטן אבל בתכל'ס,הtouch שוקל 110g בעוד שהs9 שוקל 76,שזה הבדל עצום.(בהתייחסות לפוסט האחרון) אני לא יודע גם למה החלטת שהאיכות הגרפית של הS9 נחותה משל הtouch.נכון,בS9 הCover Flow עובד מעאפן,אבל זה לא אומר כלום לגבי האיכות הגרפית.אני חושב שעד שתשווה בין שניהם אתה לא יכול לטעון כזה דבר בכזאת נחרצות.כמו שאמרתי,כל ביקורת שקראתי,וקראתי איזה 4,מהללת את המסך שלו ואומרת שהם עוד לא ראו כזאת חדות בכזה מסך קטן יחסית.

ד"א,בקשר למשחקים ואפליקציות וכל זה - חכו.תראו את הD2,כמה משחקים ואפליקציות יש לו היום,וחלק מהם כבר נבדקו והם מתאימים גם לS9.הנגן רק יצא,תנו קצת זמן חאנשים לשחק עם הקוד,ותראו שתוך כמה חודשים יהיו לו יותר משחקים ואפליקציות ממה שתצטרכו,וזה יבוא לפי דעתי גם מכיוון של cowon בדמות שדרוגי תוכנה וגם מכיוון של מפתחים עצמאיים.

גם אמרו פה שצריך להמיר את הסרטים שמעבירים לנגן,מה שלא נכון לסרטים ברזולוציה המתאימה ואף לכאלה עם רזולוציה מעל למתאימה,כמו שמראים בביקורת הכתובה ובביקורת הוידאו של AnythingButIpod כשהם מדברים על הוידאו בנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש רשימה חלקית של משחקים שעובדים עליו:

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=38346

וזה משחקים שנלקחו מהמחשב או מנגנים אחרים.אם תלכו לפורום שבו נמצאת ההודעה תמצאו שם עוד כמה קישורים למשחקים שמתאימים לו.כמו כן מסתדר שהSDK לO2 כבר שוחרר אז אני מניח שלא יעבור הרבה זמן עד שהוא ישוחרר לS9,ואחרי זה השמיים הם הגבול למפתחים עצמאיים ואני מניח שנראה הרבה מאוד משחקים ואפליקציות לנגן ברגע שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...