DVD שמציג AVI? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD שמציג AVI?

Wizard Of Oz

Recommended Posts

תיראה, כעקרון מה שאתה מדבר עליו ראיתי רק בחו"ל וזה קוראי DIVX , עכשיוו, הם עולים הרבה כי צריך חומרת פיענוח לדברים האלו (DIVX זה פורמט דחוס מאוד) .

בישראל לא ראיתי דבר כזה, בחו"ל יש את זה בצורבי DVD סלוניים, PVR למיניים ונגני HIGH END .

אם אתה בכל זאת מחפש נגן כזה בישראל (וצפה שהוא יהיה יקר) חפש איפהשהוא שיהיה כתוב שהוא מנגן MPEG4 או DIVX , אם הוא מנגן את זה רוב הסיכויים שהוא ינגן גם AVI רגיל.

אין משהוא שמנגן ממש AVI כי זה פורמט ישן ולא פרקטי בגלל הגדילים שהוא מגיע אליהם, משתמשים בו רק בגלל שהוא תואם הכל אז קל לנגן אותו בלי CODEC ובשבל להקליט משהוא בשידור חיי אתה צריך פורמט לא דחוס אז משתמשים בו גם לזה.

עצה שלי, אם אתה רוצה לנגן סרט, קך את התוכנה הזאת:

http://tmpg.pegasys-inc.com/download_files/TMPGEnc-2.513.53.162-Free.zip

היא תמיר לך יופי לMPEG2 או MPEG1 ותוכל לצרוב כVCD ותיראה אותו בכמעט כל חדש (היא גם חינמית), ותכול לחסוך הרבה כסף.

מקווה שעזרתי.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי מהתחלה ל-DIVX (מצטער אם הטעתי אותך)....יכלתי לצריב את כל הסרטים שלי לVCD אבל אני לא יודע איך לשמור על פורמט 16:9 בנירו.. אם תוכל להסביר לי בפירוט או אפילו עם אני אשמח....

אסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל AVI הוא לא פורמט, נגני MPEG 4 חיצוניים כרגע קוראים רק XVID וDIVX רק מגירסא 4 ומעלה,

זאת אמרת שהסרטים שקודדו בSBC או ב3.11 (רב הסרטים [הלא חוקיים] קודדו בSBC וב3.11) לא יעבדו - כלומר

הקניה לא משתלמת...

נ.ב TMPGENC לא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקשתי עם זה בעצמי, כעקרון, DIVX הוא פורמט דיגיטאלי אז אתה יכול לשים כל פורמט צפיה .

לעומת זאת MPEG הוא יותר ישן ולכן אתה חייב פורמט של 480*480 או משהוא כזה (לא משנה בדיוק).

הבעיה היא כאשר זה בא בWIDE SCEEN ובDIVX השטח השחור נחשב שטח מת ולעומת זאת MPEG לא יזהה את זה כשטח מת ופשוט ישתמש בסרט עצמו וירחיב אותו.

הטריק הוא לקודד גם את השטח המת ככה שיהיה לך 480*480 אבל 2\3 מזה יהיו שטח שחור "לא דיגיטאלי".

התוכנה הכי טובה בכדי לעשות את זה היא :

http://www.macsat.com/filemask1.php?D2S113B2.zip

למרות השם, היא גם מטפלת בDIVX .

היא דיי מסובכת לתפעול בהתחלה אז אם אתה רוצה צור איתי קשר באי סי קיו ואני אדריך אותך.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...