בעייה בתצוגה עם נייד , מעין פליקר כל כמה זמן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בתצוגה עם נייד , מעין פליקר כל כמה זמן

Patriarch

Recommended Posts

תשמעו האם מישהו יודע במה מדובר בכללי? -->

לפני כמה זמן המסך שלי התחיל אהם , להתנתק באופן סדרתי אפשר לומר באמצע שאני עושה משהו ונכנס למצב שהוא מתנהג כמו פליקר ששנייה אחת יש את התצוגה התקינה ושנייה אחרת זה פשוט מהבהב בגוון של ירוק כתום עם פסים , הזזת המסך אחורה או קדימה נראה שעובדת אבל זה קורה כל פעם בכל זווית שבה המסך נמצא ויש לי תחושה (בעצם מנסיון קטן כשזה קרה) שזה קורה במצבים שונים שקשורים לתוכנה לדוגמה סרטים במסך מלא , פרסומות פלאש או אפילו הזזת גודל של חלונות... באופן אקראי ותדירות עולה עכשיו בערך פעמיים ביום או שלושה

אולי זה התחממות של כרטיס המסך(מובנה בלוח אם ץץ מה שיש בלאפטופים אם זה יכול להתחמם יתר על המידה בכללת ואין עליו חיישני חום אז אני לא יודע הCPU מאוד קר ב36-9) אולי בעייה בחיבורים , אולי איזה ג'וק התנחל שמה בגלל החום (ואז צריך דבאגינג במשמעות המקורית חח)

אני בקושי יכול לתאר את זה ובגלל זה אני לא מצליח למצוא שום דבר בנושא... מה כאי לעשות? (המחשב עדיין חדש יש אחריות אבל בספק אם יסכימו לתקן או יודו במשהו פרט לפקיעת האחריות אם אני אפתח איזה מדבקה פה או שם)

תודה רבה למי שעוזר[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 00:19:45

נ.ב , לאחר חיפוש עם כל מילה אפשרית להבהוב מצאתי תמונה שתתאר את הבעייה שלי!

http://www.laptoprepair101.com/laptop/2006/02/22/troubleshoot-fix-laptop-video-problems/comment-page-42/

החלק האחרון...

למרות שבעצם הצבע יותר אחיד והקווים אופקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...