שפרה זכתה =O - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שפרה זכתה =O

Xilver

Recommended Posts

זה לא שאני רציתי שיוסי ינצח. אני פשוט הייתי בטוח שהוא ינצח, כי כל אחד שרואה את זה אומר שהוא בעד יוסי, ושמעתי הרבה אנשים ששלחו לו הרבה סמסים.

זה ידוע שמנהלי הימורים לא חוקיים קונים משחקי , ומסתובב שם הרבה כסף בהימורים האלה.

דרך אגב, מישהו יודע אם אפשר להצביע באינטרנט?

שמעתי ממישהו שהיה אפשר להצביע באינטרנט בחינם או בעלות מאוד נמוכה, והרבה אנשים בהיי-טק שלחו בעבודה סמסים לשיפרה דרך האינטרנט.

אבל, אף אחד מהחברים שלי בהיי-טק לא שמע על זה, ובכלל לא צפו בפארסה הזאת, ככה שהסיפור על ההיטקיסטים שהצביעו לשיפרה נשמע כמו תירוץ מצוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו בטח אנשי הייטק כולם אשכנזים פרידמנים מתים אז ברור שכולם לקחו יום חופשי מעבודה במהלכו כל מה שעשו במשרד היה לשלוח הצבעות לשיפרה!!!!

בטח גם כל השאוורמירים בשווארמות הצביעו דרך הטלפון ליוסי בובליל אבל בגלל שזה יקר והרי למזרחיים אין הרבה כסף אז הם הצביעו קצת!!!!

נו באמת אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שיותר מ 2 מיליון אנשים יצביעו.ועוד יותר לא הגיוני שיותר ממיליון יצביעו לשפרה.היו הימורים לא חוקיים על המנצח.כולם הימרו על בובליל ומארגני ההימורים דאגו ששפרה תזכה. יש תוכנות מחשב שיכולות להפציץ אלפי SMS ראו מקרה הראל מויאל.מארגני ההימורים גרפו כך המון כסף.(הרבה יותר משפרה)

חוץ מזה תוסיפו לזה את הקול הנשי , ואת הקולות של האנשים שעיצבן אותם שהבת שלו ירדה שם על אשכנזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק היה מכור יוסי היה צריך לזכות נקודה וחבל מאוד שגם האח הגדול היה תוכנית מכורה זה ממש עצוב

גועל נפש

אתה צודק - יוסי בובליל הוא אישיות גדולה. דמות מופת לחיקוי. הלוואי וכל עם יהיו כמותו ויתנהגו כמוהו... :screwy:

ובאמת, כל האשכנזים מכרו את התוכנית, והרסו את הסיכוי של האיש הקדוש הזה לזכות במיליון שקלים, רק בגלל שהוא מזרחי.

אתה בכלל מבין כמה הטיעונים האלה לא רציניים? התוכנית הזו צריכה ללכת לעזאזל רק בגלל הוצאת השד העדתי מהבקבוק ועכשיו כל המקופחים למיניהם עוד בטוחים שדפקו אותם בכוונה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה ששונאים את את התוכנית ואומרים שהיא תת רמה אתם שוכחים דבר אחד.. אלה אנשים רגילים!

הם לא שחקנים אין עריכה אין תסריט.. האנשים האלה הם אנחנו!! אז כנראה שזה מה שאתם חושבים על האנשים שאתם חיים איתם אלה אם כן

אתם בבועה וכל השאר בשבילכם זה סתם סרט בורקס לא מציאותי..

התוכנית הזו היא עצמה.. היה שם הכל , משפט לא נכון? זה לא תוכנית חינוך והיא לא באה ללמד שום דבר. היא באה להציג אותנו.

לקחו אנשים כלכך שונים שחיים פה וקיבצו אותם בבית אחד.. אז ברור שיהיו חיכוכים וגזענות ובלגן אבל אני חושב שגם הייתה פה הבנה ולמידה של אחד השני

כל אחד התחבר למשהו אחר ומה שהתאים לו והזדהה איתו

מה שהתוכנית הזו הראתה שכן יש גזענות ויש שנאה ויש פערים אבל בסופו של דבר בזמן משימה ובזמן בעיות אנחנו ביחד!

האח הגדול זה הקטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה ששונאים את את התוכנית ואומרים שהיא תת רמה אתם שוכחים דבר אחד.. אלה אנשים רגילים!

הם לא שחקנים אין עריכה אין תסריט.. האנשים האלה הם אנחנו!! אז כנראה שזה מה שאתם חושבים על האנשים שאתם חיים איתם אלה אם כן

אתם בבועה וכל השאר בשבילכם זה סתם סרט בורקס לא מציאותי..

התוכנית הזו היא עצמה.. היה שם הכל , משפט לא נכון? זה לא תוכנית חינוך והיא לא באה ללמד שום דבר. היא באה להציג אותנו.

לקחו אנשים כלכך שונים שחיים פה וקיבצו אותם בבית אחד.. אז ברור שיהיו חיכוכים וגזענות ובלגן אבל אני חושב שגם הייתה פה הבנה ולמידה של אחד השני

כל אחד התחבר למשהו אחר ומה שהתאים לו והזדהה איתו

מה שהתוכנית הזו הראתה שכן יש גזענות ויש שנאה ויש פערים אבל בסופו של דבר בזמן משימה ובזמן בעיות אנחנו ביחד!

האח הגדול זה הקטנה.

התוכנית הזו לקחה הכוונה אנשים עם תכונות מוקצנות, הושיבה אותם ביחד ויצרה קונפליקטים שגרמו להתעוררות של הגזענות שטבועה עמוק הכל אחד מאיתנו מסתבר. ידוע שהיהודים זה העם הכי גזעני בעולם. בשביל מה אנחנו צריכים להתעסק עם הסוגיות האלה בכלל?

כשהתחלתי לכתוב את התגובה רציתי להגיש שאתה טועה, אבל במחשבה שנייה יש משהו במה שאתה אומר. גם אותנו קיבצו מכל מיני ארצות עם הבדלי תרבויות רציניים, וזרקו לארץ קטנה מוקפת באויבים. זה בהחלט ניסוי חברתי מעניין :)

אבל - מה שמפריע לי בתוכניות האלה זה הטיפוסים המפוקפקים שמופיעים שם עם השפה הדפוקה וההתנהגות השלילית וזה שילדים קטנים מבינים שכדי להצליח בחיים צריך להיות וולגרי, תחמן. פשוט גועל נפש. אם כבר ריאליטי - עדיף בסגנון של היפה והחנון, שם אמנם צוחקים על חנונים וסתומות, אבל לפחות הכל הרבה יותר תמים ונעשה בחיוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב זו לא תוכנית חינוך .. מה חינוכי במפרץ האהבה?

לא כל תוכנית צריכה להעביר ערכים..

זה ריאלטי ואי אפשר היה לצפות מה יהיה ומה הולך לקרות.

הטיפוסים הוולגרים והמגעילים שציינת הם האנשים שחיים מסביבך כל יום!

יש כלכך הרבה מהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב זו לא תוכנית חינוך .. מה חינוכי במפרץ האהבה?

לא כל תוכנית צריכה להעביר ערכים..

זה ריאלטי ואי אפשר היה לצפות מה יהיה ומה הולך לקרות.

הטיפוסים הוולגרים והמגעילים שציינת הם האנשים שחיים מסביבך כל יום!

יש כלכך הרבה מהם..

מפרץ האבה זה זבל ובטח שזה לא חינוכי. הייתי נעיף לקיבינימאט את כל התוכניות האלה.

לגבי הטיפוסים האלה, הם קיימים, ונגד זה אין מה לעשות, אבל בטח שלא צריך לעשות אותם דמויות לחיקוי, כי ככה יהיו עוד הרבה מהם גם בעתיד לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...