מחפש תמונה של בני גורן - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תמונה של בני גורן

GWeizman

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מה יש לך נגד קצינים. הם אנשים מעולים. אני ממליץ לכולם לצאת לקצונה :xyxthumbs:

אגב, היום אתם שונאים את בני גורן. אבל לא כולם יודעים שלבני יש תאום שתקרא קון בן ציון, שאחראי עם חבורתו לכמה ספרי מתמטיקה, רובם ברמה אוניברסיטאית. באוניברסיטה הוא נחשב לאל, במיוחד כי בספר שלו, במפתיע, נמצאים הפתרונות של רוב שיעורי הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יש לך נגד קצינים. הם אנשים מעולים. אני ממליץ לכולם לצאת לקצונה :xyxthumbs:

תצאו לקצונה רק אם זה מקדם אתכם מקצועית ואם אתם קצינים מקצועיים בחיל המודיעין ויחידות טכנולוגיות לדוגמה. הניסיון שזה ייתן לכם לא יסולא בפז בשוק האזרחי אח"כ.

ואני מדבר מניסיון כי הייתי מדריך קצינים בבה"ד 1 בחלק השני של שירותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תפתרו את נווה אלמוג' date=' תבינו שבני גורן וגבי יקואל חמודים וקלילים

[/quote']

אני דווקא עובד גם עם השלישיה של נאווה אלמוג ואירית מילוא.

יואל גבע (ואספיס, for that matter) יחסית קלים, גורן מעצבן לפעמים, ונאווה אלמוג באמת קצת יותר קשה - אבל קשה באימונים, קל בקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תפתרו את נווה אלמוג, תבינו שבני גורן וגבי יקואל חמודים וקלילים

נווה אלמוג הוציאה ספרים? היא הייתה המורה שלי למתמטיקה, למיטב זכרוני יש לה לפחות תואר שני במתמטיקה והיא הייתה מורה נהדרת, היא בהחלט לא עשתה הנחות לתלמידים (כמו שצריך, ד"א), אבל אני חושב שציון סופי של 95 (5 יח"ל של פעם, בניסיון הראשון, הייתי מקבל 97 אם המגן לא היה מוריד לי, כפי שאמרתי, מורה קשוחה) הצדיק את המאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...