קניתי t220 כמה שאלות בבקשה.. - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי t220 כמה שאלות בבקשה..

ma4351

Recommended Posts

אני יכול לומר לך מניסיון אישי (עם המסך החדש שלי) שארגונומיה זה מה שיבטיח לך איכות צפיה טובה ולא רק הפאנל.

כאשר אתה מוגבל בזוויות צפיה האיכות בעיני המשתמש יורדת ממש.

המסך של מסדרת 2043BW הוא המושלם עבורך עם תג מחיר נמוך ועושה את העבודה מעולה במינימום מחיר.

מעליו יש לך את הBENQ והפיליפס שהוצעו לך ממקודם.

הפיליפס עדיף יותר מבחינת איכות התמונה והארגונומיה שלו (תאמין לי שעד לא ממזמן חשבתי בדיוק כמוך,עכשיו אני מבין את הערך הארגונומי עד כמה הוא משפיע

על חווית הצפיה בין אם זה בגלישה, או משחקים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הBENQ והפיליפס אני לא יודע.. הם לא נמצאים במועדפים בסטיקי..

לגבי ארגונומיה, אני לא צריך..המסך עומד בדיוק בגבוה העיניים שלי,אז למה אני צריך ארגונומיה? אני לא מתכוון לשבת על המיטה או הכל מקום אחר ולראות סרט..

חוץ מארגונומיה מה לא טוב בt220 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הBENQ והפיליפס אני לא יודע.. הם לא נמצאים במועדפים בסטיקי..

כי אין עליהם ביקורות ואף אחד לא ראה אותם בעיניים. לי יש בחנות BENQ וראיתי את הפיליפס באייבורי וגם באיסטרוניקס.

זה שהם לא נמצאים שם כמו המון דגמים אחרים זה לא אומר שהם לא טובים.

הBENQ יחסית חדש בשוק.

חוץ מארגונומיה מה לא טוב בt220 ?

אישית (מבלי להעליב את חיון) נתקלתי עד כה בלקןחות אשר חוו בעיה מסוימת של ארטיפקטים עם המסכים הללו וגם ספקים גרועים.

אם זה היה 1,2 זה היה בסדר אך כאשר יש כ 5 לקוחות עם אותה הבעיה אז משו לא מסתדר.

אולי Batch דפוק...מי יודע?

חוץ מעיצוב שמושך את העין (גם ככה לא יפה כולכך לטעמי) הT220 לדעתי ממוצע ולא יותר מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מה רע בt220 יחסית ל222h חוץ מארגונימיה וחיבורים..לפי הסקירה באתר ולפי הסיכום של הסקירה בהשוואות לא הצלחתי להבין מה היתרון של הצ'ימי על t220 אשמח אם תוכלי להסב את תשומת ליבי למשהו שאולי לא ראיתי..גם על הt220 כתוב שהוא בא עם כיול טוב מהקופסא אז מה ההדל בינו לבין הצ'ימי חוץ מארגונומיה וחיבורים ששניהם לא מענינים אותי..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם במצב התלבטות דומה.

אני מתכן אולי את ה222H. (עד שאראה איך במסך"22 ב3K ש"ח נראה)

הנתונים כאן http://hwzone.co.il/reviews/22inchb/12 מראים את ה222H כיותר טוב מהT220 אולי חוץ מבהירות הלבן.

אבל יש הרגשה של חוסר וודאות בפורום לגבי ה222H כהבחירה ההכי טובה ל"22 TN.

ואני רוצה לוודא האם ה222H הוא הבחירה הכי טובה למסך "22 TN בטווח המחירים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...אני מאוד נוטה לt220 ומחר אני הולך לקנות..אני רק רוצה להיות רגוע... אני אתחרט על הקניה או שהוא אחלה אבל אולי הצ'ימי קצת יותר טוב ממנו הוא שהצ'ימי ממש בהרבה יותר טוב ממנו ? מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לגבי ה BNEQ (ה 21.5) אז אני הייתי מזמן קונה אותו אם הוא לא היה כלכך רחב וזה דבר שהפריע לי אבל יש כאלה שמוצאים בזה יתרון

ככה שחוץ מהגודל שלו שהוא שנוי במחלוקת כל השאר פשוט מעולה

מציג צבעים מעולים! וחד מאוד ככה שאם הרוחב לא מפריע לך עליו

יש לך גם את W2261V פחות או יותר כמו ה BNEQ שווה לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, למה אתה לא רוצה לקחת את ה T220P? ב-KSP הוא עולה 1215 ש"ח (מחיר לתשלום במזומן) ויש לו CONTRAST דינמי יותר גבוה (1:50000) ואפשרות לשים רזולוציה 1920:1200. אגב, אני לא מסכים עם מה שכתוב בסטיקי שזה שבגלל הרזולוציה הגבוהה אין לו הרבה שימושים - זה פשוט לא נכון כי תמיד אפשר לשים בו את הרזולוציה הרגילה של 1650X1080 ולקבל אותה איכות כמו ב T220.

אני מסכים שכמעט ואי אפשר לשחק עם הכוונון שלו - אבל מי לעזאזל מזיז את המסך כל הזמן? אם אתה לא 2 מטר גובה ואין לך עיוותי צוואר אז המסך הזה יתאים לך ולא תצטרך להזיז אותו כלל. עצה שלי לך על ה T220 או T220P ותהנה מכל אחד מהם פשוט בגדול! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אתם מתעללים בבן-אדם. (הבן אדם כבר נעול)

לפי כמות הקניות והפופולריות של הT220 אני אישית מאוד אופתע אם המסך יהיה גרוע באופן פנומנלי. (זה רק חוש היגיון)

ובנוסף כדאי לך לקנות במקום שיש בו מגוון ו/או שכולל את חלק מהמסכים האחרים שחשבת לקנות.

ואז אם לא תיהיה מרוצה מהT220 תוכל להחליף במסך אחר שחשבת לקנות.

ואם המחשב לא חזק אז עדיף "22 עם רזולוציה סטנדרטית ולא את הT220P. (במשחקים)

ותתחדש ולא יזיק אם תביא מיני ביקורת או סקירה על המסך.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומר, העצה שלך הכי טובה לבחורצ'יק כאן, מבוססת על היגיון פשוט.

אני רק לא מסכים עם זה:

ואם המחשב לא חזק אז עדיף "22 עם רזולוציה סטנדרטית ולא את הT220P. (במשחקים)

אם המחשב שלו חלש - הוא יוכל תמיד לשנות לרזולוציה הרגילה (1650X1080) אבל אם יש לו מחשב חזק או שישדרג בעתיד ליותר חזק - כדאי שיהיה לו מסך שיוכל בכיף לתמוך גם ב-1920X1200. אני מתכוון לקנות מחשב חדש בסוף ינואר ו-T220P זה בוודאות המסך שאני לוקח, ביררתי עליו המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לT220P יש רזולוציה טבעית גבוהה יותר מה שנותן שטח עבודה גדול יותר.

ואם כבר מדברים על הT220P נראה לי שעדיף כבר "24. לדוגמא הדגם של פיליפס. (אבל אתה כבר נעול על "22 אז כדאי לרדת מזה)

לך קח את הT220 וכמו שכתבתי קודם: אם אתה לא מרוצה פשוט תחזיר ותחליף לדגם אחר מהמומלצים.

זה לא חתול בשק זה בטוח, אנשים מכירים וממליצים על המסך הזה.

כמובן שב-1680x1050 אתה תקבל ב-T220P איכות נמוכה בהרבה כי זו לא הרזולוציה הטבעית שלו, אבל אל תיתן לזה להפריע לך.

נראה לי ש"אבל אל תיתן לזה להפריע לך" זה ציני וזה אמור מאוד להפריע.

ולכן כדאי הT220 על פני הT220P ואם אתה רוצה רזולוציה כמה הP כבר כדאי מסך "24.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..קניתי את הt220 ואני מולו עכשיו ומבסוט ב"ה

כמה שאלות..

אחרי שהכנסתי את הדיסק שבא עם המסך ורציתי להתקין את הדרייבר הוא אומר לי שמה שיש בדיסק זה לxp ואם אני רוצה למערכת ויסטה64 (מה שיש לי) אז שאלך לאתר שלהם ואוריד..הלכתי ואני לא מוצא את הידיים והרגליים באתר ...אשמח אם תוכלו לעזור לי ..

תודה רבה רבה לכל העוזרים והממליצים עד כה, אחלה פורום שבעולם.באמת, אני מאוד מרוצה מהפורום ומהיום שגיליתי אותו אני לא מפסיק לשוטט בו..

דבר שני אשמח אם תסבירו לי איך עושים את מה שנאמר פה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=339330.0

מה שsimc84 אומר..

אני שם סרט לראות ורואים טוב כאשר החלון של הנגן קטן אבל כאשר אני מגדיל לכל המסך ני רואה ממש גרוע..מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהכנסתי את הדיסק שבא עם המסך ורציתי להתקין את הדרייבר הוא אומר לי שמה שיש בדיסק זה לxp ואם אני רוצה למערכת ויסטה64 (מה שיש לי) אז שאלך לאתר שלהם ואוריד..הלכתי ואני לא מוצא את הידיים והרגליים באתר ...אשמח אם תוכלו לעזור לי ..

לא צריך למסך.

תודה רבה רבה לכל העוזרים והממליצים עד כה, אחלה פורום שבעולם.באמת, אני מאוד מרוצה מהפורום ומהיום שגיליתי אותו אני לא מפסיק לשוטט בו..

אני שם סרט לראות ורואים טוב כאשר החלון של הנגן קטן אבל כאשר אני מגדיל לכל המסך ני רואה ממש גרוע..מה עושים?

רואים באיכות גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...