עזרה | כנראה בעיה בספק כוח. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | כנראה בעיה בספק כוח.

DoGow

Recommended Posts

היום, אחרי מספר שבועות שהמחשב עושה רעשים החלטתי לפתוח אותו ולבדוק איזה מהמאוורים עושה את הרעש.

פתחתי וגילתי שמאוור אחד גוסס, שמתי בו שמן וניקיתי אותו ואני מקווה שהוא יחזיק לזמן הקרוב עד שאני אקנה חדש.

בכל אופן הבעיה הופיעה אחרי שחיברתי את המחשב שוב - כנראה שהמחשב לא מקבל חשמל, אבל המאוורים עובדים (איך זה אפשרי בכלל?) .חיברתי את המסך והוא נותן הודעה של " No Singal" , וגם כונן הDVD לא מגיב (הנורה לא נדלקת והוא לא יוצא).

רציתי לדעת אם מספיק להסתמך על שני אלו בשביל להגיד שהבעיה היא בספק? חשוב לציין שהכל עבד נהדר עד שניקיתי (ובדקתי חיבורים מספר פעמים - עד כמה שאני ראיתי כל הדברים שצריכים להיות מחוברים מחוברים ! ).

אני יכול לצרף תמונה אם משהו לא מובן....

תודה מראש.

(ההודעה נכתבה ממחשב אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד : ALTHONL 3000 (socket 939) 64 BIT

לוח אם : Gibabyte K8NF-9 (s939, nf4, PCI-E, gbl)

ספק : COMPUCASE (HEC) CI-69169- MIDI TOWER 400W (אני מקווה שזה הספק ולא התבלבלתי עם משהו אחר)

כונן דיוידי : NEC +/- R 3520A X 16 (dual x4(

כרטיס מסך : 6600GT 128 MB PCI-Express של

המממ בעקרון כתבתי רק דברים שחשבתי שאולי יש להם שימוש כלשהו בשבילכם, ועוד כמה שמיותר אבל אולי יש להם משמעות.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואב, אך לא היה מגע בין השואב ללוח אם או לכרטיסים רק במארז התקיים מגע, את הלוח עצמו שאבתי מרחוק (הוא בקושי היה עם אבק...), את המאוורים ניתקתי ואז שאבתי... זו לא פעם ראשונה שאני מנקה אותו אבל פעם ראשונה שקורה דבר כזה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...