השירות "המופלא" של דל ישראל ושל מעבדת CPM - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השירות "המופלא" של דל ישראל ושל מעבדת CPM

דנדן

Recommended Posts

יווו , יש לי את המסך 2407WFP HC יש 2 כניסות במסך שלא עובדות

האם שווה לקחת את הסיכון ולשלוח לתיקון, יש אחריות עדיין אם אני לא טועה.

או לבלוע את זה העיקר שהמסך ישאר בחתיכה אחת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף לרכוש מפצל בכ-20 ש"ח (מקס') ולהמנע ממשלוח המסך.

המשלוח למעבדה ומהעמבדה לא מיידי, יכול להיות שתקבל מסך עם פאנל שונה או מסך מדגם אחר, ייתכן ומסך חלופי לא נמצא בארץ ותאלץ להמתין למסך מחו"ל- לא כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני רואה את הנושא הזה רק עכשיו !

אני מזדהה עם כל מילה אפילו דגם המחשב ותאריך הרכישה זהים - אצלי הבעיה הייתה שונה, מחשב חדש שהגיע עם ג'וק (בעל חיים) מת בתוך המסך - יותר מחודש לקח לי לשחרר את המחשב מ-CPM (אחרי שיחות רבות עם אדון מלצמן הידוע) ובסוף דפקו לי את ה- BT ואת המאוורר של המעבד ונאלצתי לחזור לשם פעמיים נוספות. זה היה לפני שהם עבדו עם UPS והייתי צריך להגיע פיזית כל פעם למעבדה.

חשבתי שעם המעבר לעבודה עם UPS השירות שלהם השתפר, מסתבר שלא.

מילא חוסר ההתחשבות בלקוח, אבל הפגמים שנוספים למחשב אחרי כל ביקור במעבדה.

guysevi, אם אתה לא באמת חייב, כדאי לך לשמור את המסך אצלך הרחק מהידיים של הטכנאים של CPM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבישראל יש מעט מאוד נציגים של חברות (של מותגים גדולים מחול) שיודעות לתת שירות ברמה גבוהה, כמובן שיש יוצאות מן הכלל, ומקרים יוצאים מן הכלל, אבל בגדול תודעת השירות בארץ מאוד נמוכה ביחס לאירופה וארה"ב.

יכול להיות שסיבה עיקרית לכך היא מכיוון שמדובר בקבלנים ולא במעבדות של החברה עצמה.

אולי בדברים מסוימים ואולי שאתה מחזיר דברים ולא נותן לתיקון

אבל גם בחול יש לפעמים שרותי תיקון גרועים

קח לדוגמה את כל עניין הRROD בחול

בהתחלה טירטרו המון אנשים ועשו להם תיקונים שהרבה פעמים לא החזיקו הרבה

וגם אם החליפו מכשיר זה לפי מה שיצא לי להבין היה "מחודש" ולא חדש והבעיה יתגלגלה יחסית הרבה זמן

אולי היום הם שינו את השיטה אבל אתה מוזמן לחפש בגוגל ולראות איך ירדו אליהם באותה תקופה

וזה בלי לדבר על בעיות שרות אחרות שהיו בחול -חברות ביטוח לדוגמה

בכל מקרה אני לא חושב שצריך ישר לרדת על השרות בארץ או לשבח אוטומטית את השרות בחול באופן כללי

כל עניין לגופו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנתי את המסך 2408 ויש לי כמה שאלות

יש לי כנראה בעיה במסך

יש לי זליגות בפינות של המסך

בנוסף לפעמים יש כמו פסים במסך בזמן גילגול החלון או פתחה של ההתחל זה יכול להיות בגלל שמוש רב של שעות

אני פותר את זה אם שינו קצב רעינון

גם נסיתי להשתמש בחרצי הזיכרון וזה לא עובד

מחר ננסה את

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היו בעיות איתם, קניתי מחשב Inspiron 1520, דגם שהיה יחסית יקר, 7000 שקלים, וקיבלתי אותו עם דפקט, הוא היה נתקע כאשר משתמשים בסוללה, חדש מהקופסא ועשה בעיות, שלחתי אותו להם, קיבלתי אותו אחרי שבוע וחצי והתקלה עדיין נשארה, שאלתי אותם מדוע הם לא תיקנו והם אמרו שהייתה סיסמה למערכת ההפעלה, אבל הם לא התקשרו אלי ולשאול אותי מה הסיסמה, כתבתי להם את הסיסמה ושלחתי אותו שוב, אבל בפעם השנייה הם כן ניזכרו להתקשר ושאלו עוד כמה פרטים, בסוף קיבלתי אותו לאחר שבועיים את המחשב, כי הם היו צריכים להזמין חלקים, הייתה איזו שריטה קטנה אבל לא רצינית, וכמו ידידינו פה גם לי כבר לא היה כוח וסבלנות להחזיר את המחשב לעוד שבוע שבועיים.

בעיקרון השירות היה סביר, היתרון הוא שלא הייתי צריך לשלם על דבר, לא על משלוחים ולא על כלום, אבל זה גם עניין של מזל, בעיקרון המחשבים של הם טובים, אבל צריך גם קצת מזל כדי לא ליפול על אחד דפוק מההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי דנדן אני חדש בפורום והגעתי במקרה להודעה הזאת שלך!

יש לי בדיוק את אותו המחשב עם בדיוק אותם הבעיות שמהם אני סובל זמן רב, כל נסיונותי לקבל מידע מדל על הבעיות עלו בתוהו מכיוון שהם זרקו אותי בתחילה על החנות ממנה קניתי את המחשב ולאחר שלא צלח בידם לעשות זאת שלחו אותי למעבדת CPM, לאחר שקראתי את הסיפור המזעזע שלך אני ממש פוחד ללכת ולנסות לתת להם לתקן לי את המחשב. או מפני שהם יתקנו אותו חלקית או מפני שהם יסבו לי נזק למחשב. ולרדוף אחריהם זה משהו שממש לא מתאים לי בתקופה הזאת, מה אתה ממליץ לעשות כבל נסיון כבר מלכתחילה על מנת שלא לעבור את הסבל הזה? ועוד משהו איך אפשר להעלים את רעש הרקע הזה באוזניות\וברמקולים? ועוד משהו קטן אני חושש שהמחשב מתחמם לי יתר על המידה, אצלי בזמן גלישה באינטרנט בלבד המעבד מגיע לטמפרטורה של 70 מעלות ויותר! גם אצלך זו הטמפרטורה הממוצעת? תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהטמפרטורה, טמפרטורה כזאת בזמן מנוחה היא לא תקינה, כנראה המחשב שלך מלא אבק, תשתמש בספרי לחץ אוויר ולאט לאט הטמפרטורה תרד.

איזה כרטיס מסך יש לך? 8600 8400 או מובנה?

בנוגע למעבדה, תנסה ליצור קשר טלפוני עם שירות הלקוחות של העולמי, כלומר יענו לך בעברית שם, אבל זה לא מוקד שנמצא בארץ, ואפילו אתה מוזמן לשלוח אותם לדיון הזה בשביל שיקראו.

אני בינתיים לא החזרתי את המחשב לתיקון, ואני מנסה ליצור קשרים אחרים שיוכלו לעזור לי במקרה הזה עם ...

איזה רעש רקע יש לך ברמקולים? אצלי זה היה רק באוזניות (אלא אם כן אתה מחבר חיצוניים דרך החיבור)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי דיסקים רועשים (בצורה כללית, לא ספציפית ללפטופים) יש את האפליקציה http://en.wikipedia.org/wiki/Hdparm שיש לה הרבה אופציות לניהול הדיסקים.

המחשב שלי יושב בסלון ולכן אני מעדיף שקט על פני ביצועים והוספתי ב Task Scheduler כשהמחשב עולה להריץ:

C:\...\hdparm.exe -M 128 hda

hda עובד לי בווינדוס, למרות שהטרמינולוגיה היא לינוקסאית.

זה שקט על חשבון ביצועים...אפשר להכין שני קיצורים - אחד שמעביר את הדיסק למצב שקט ואחד למצב ביצועים.

בכל אופן שים לב שיש לכלי הזה אופציות שיכולות גם להרוג את הדיסק אז כדאי לעשות שימוש מושכל ולא סתם לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם סבלת מCPM עוד שהיה ברשותי נייד של ... היום אני בדיוק מעוניין להחליף מLENOVO (שהשירות שלהם - מעבדות - מעולה!) לDELL.. אז אתם ממליצים לרדת מזה? ולקנות איזה Thinkpad? אין לDELL מעבדות משל עצמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPM היא מעבדה משולבת במקרה הזה, אבל אפשר לעבור ליעל פתרונות, ששמעתי גם עליהם דברים לא טובים, אבל דברים שהם פחות גרועים, ובטוח שיש עוד מעבדות, צריך לדבר עם בשביל זה...

בנוגע להמלצות ללפטופ, תפתח דיון אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הרשימה של נותני השירות והמשווקים של דל:

http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/contact/edb/israel?c=il&l=he&s=gen&~ck=pn#a999

CMS עובדים עם CPM.

יעל עצמאיים

ונראה שלפי הרשימה גם לבאג יש איזו מעבדה, צריך לבדוק עם החנות עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס מסך אני חושב שהוא מובנה, אני אנסה את הספריי לחץ למרות שאף פעם לא נסתי כי חששתי שזה יזיק למחשב, לגבי הרעש הוא קיים באוזנייות כשאני שם אותם על עוצמה גבוהה ושום תוכנת אודיו כזאת או אחרת פועלת אני שומע כמין רעש רקע מעצבן כזה. (אם זאת כוונתך), ויש לי עוד שאלה גם אצלך נשרו כמה מן מהגומיות העגולות סביב המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגומיות לא נופלות סתם, אלא אם משחקים איתן, אבל אין בעיה במעבדה ישימו לך אחרות.

בנוגע לרעש של האוזניות, מדובר על פגם ייצור אפשר לומר לפי מה שטענו במעבדה והם מסדרים את זה בקלות...

בנוגע לניקיון, הגיע הזמן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...