אחת ולתמיד .... איזה ספק ישראלי לא מגביל תקשורת ביטורנט ?? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת ולתמיד .... איזה ספק ישראלי לא מגביל תקשורת ביטורנט ??

Doron404

Recommended Posts

QTTP,

ראשית, תודה לך על תגובתך.

לא הבנת נכונה את דברי המקוריים, באופן מובהק אני מכיר את מקומי בעולם הזה של אתר HWZONE, ואם משהו אז דווקא הטלתי ספק בהגדרות שלי או בפרשנות של קצבי ההורדה שלי. ברור לי שרובכם יודעים הרבה יותר ממני וודאי שלפחות את הדברים הבסיסיים שאני מכיר.

יחד עם זאת ראיתי שיש כאלה שמסכימים עם הטענה שאין בעיה ב- 012.

סך הכל רציתי להבין יותר טוב את הבעיה ואת דרכי ההתמודדות עם התופעה הזו, ובכלל להבין איך יכול להיות שהחברות יכולות לדעת מה עובר באיזה פורט (דבר שלבסוף קיבלתי תשובה בדפי הפורום הזה).

אני לא יכול להסכים איתך יותר לגבי המצב העגום ב- P2P, זו הסיבה אגב שהייתי מוכן ללכת דרך סלקום למרות שהם יקרים יותר, פשוט הובטח לי במקור 1 מגה של UL (שהתברר רק כ- 300 בדיעבד - שגם זה בסדר יחסית). אכן יש לי בעיה עם ה- UL הבסיסי שלי, לעיתים נדירות הוא מגיע ל- 12-14 אבל רק כשאני מחובר ל- FTP ומעולם לא קרה לי ב- P2P.

ובחזרה לעניינו, לפי מה שאני מבין מדבריך, יתכן מצב שבכל זאת אני מקבל מהם שרות טוב, אך אם הבנתי נכונה, מצב זה לא בהכרח קבוע. אני שואל זאת כיוון שעקב הזמן הממושך שאני מנוי בחברה, הם מחשיבים אותי כמועדף ומנסים להרשים אותי כדי שאשאר (אני מעל 7 שנים בחברה), כך שאם ישנה איזושהי בעיה שאני צריך להיות מודע לה כדאי שאאתר אותה, ואם יש פתרון אמיתי שהם מציעים כגון "מסלול הגיימרים" או איך שהם לא קוראים לו, אז מוטב שאדרוש אותו או שאני אקום ואלך להיכן שמציעים אותו.

אני בהחלט מודע שקיים מצב בו הם סוג של ניתור, אך אני מבין שהוא קיים בכל מקום, ולמרות כל השירשורים שנפתחו בנושא, עוד לא יצא מפיכם סוג של "קול קורא" המצהיר באופן מסודר היכן הכי טוב להיות, כיוון שוודאי שמת לב, שלמרות שבשרשור זה באופן כללי מהללים את בב"ל, בשרשור אחר דווקא משמיצים אותו.

אני מאד מעריך את המקצועיות שלך ושל שאר חבריך בפורום הזה (בגלל זה אני מפנה זמן משאר עיסוקי כדי לקרוא את דבריכם המרתקים), אך אולי יש מקום לערוך מחקר רציני ומקיף שיציג מסקנות חד משמעיות בדומה לשאר הסקירות שנערכות באתר, ולא סוג של הבעת דעה שכל אחד סותר בו את השני (ולא רק חובבנים כמוני, אלא קיימים סתירות בין מומחים כמוך), אני מבטיח לך, שבמקרה כזה של תשובה חד משמעית לאחר סקירה יסודית, אני אשמח ללכת לפי המסקנות כי האמת היא שאין לי מושג ירוק, וכל המלצה רצינית הינה בגדר הוראה לכל מי שחפץ ביקרו של עצמו.

תודה לך ולכל שאר אנשי הצוות על עבודתכם הברוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

JIMIB זה באמת מבלבל ולא פשוט להשוות באופן נקודתי.

יש כל כך הרבה משתנים שקשורים למהירות הורדות P2P.

תמיד תמצא כמה עדויות סותרות בגלל כל המרכיבים האלו שיכולים להוציא תוצאות שונות במקרים מסוימים:

כמו טורנטים בריאים במיוחד או שעות מסוימות שבהם זה עובד מהר גם אצל ספק גרוע.

או טורנטים גרועים ושעות עומס או הגדרות לא יעילות אצל המשתמש, שבהם זה יעבוד לאט אצל ספק יחסית בסדר.

אבל יש מעט אנשים עם לא מעט נסיון שבודקים ושוקלים את הדברים לאורך זמן רב מתוך נסיון והבנה של כל המרכיבים.

שים לך שאנשים כאלו בדרך כלל לא מהללים אף ספק אינטרנט, הדבר היחידי שאפשר ונכון לעשות זה לציין את הרע במיעוטו באופן כללי.

או במקרים מסוימים להצביע על הספקים הגרועים בתחום.

כל מה שאומרים היום עלול להשתנות בעתיד כמו גם שאולי היה שונה בעבר.

למשל 012 היתה חברה יחסית בסדר עד שקרו שני דברים: מיזוג עם חברת אינטרנט אחרת, קניית ציוד מתקדם ושינוי נהלים.

מחר הם יכולים להחליט עקב שידרוג הקווים שלהם לחול שיש להם יותר מרחב, ואולי הם ישנו את הנהלים ופתאום הם ישתפרו... לך תדע.

ו014 שכבר איזה שנה אנשים שעברו אליהם מחברות אחרות ומתלהבים מהשיפור, יכולים (ויתכן מאוד שזה כבר קורה) לאט לאט להוסיף לקוחות חדשים באחוזים גדולים יותר ביחס להרחבת התשתיות, ולכן יכול להיווצר עומס הולך וגודל שעלול גם להוביל לנהלים חדשים שיחמירו את המצב לP2P.

לכן מצד אחד כדאי להיות קשובים לקהל הרחב, ומצד שני כדאי תמיד לבדוק בעצמכם.

אם רע לכם אצל הספק שלכם, קחו חודש אחד ללא התחייבות אצל ספק אחר לא יקרה כלום אם תשלמו עוד 20 שקל איזה חודש אחד.

לך תדע, אולי תראה שיפור גדול.

אני בכלל בעד לא להתחייב בכלל.

כל ספקי האינטרנט מבחינתי נחשים, וגם אם המהירות בחודש הראשון אחלה, אי אפשר לדעת מה עלולים לשנות לך אחרי חודש בתוך מסלול התחייבות.

זה קצת מזכיר את הפרק של זהו זה על חברת חשמל, שבו הם כל פעם ניתקו לעיר אחרת חשמל באופן זמני כדי שהם יוכלו להפעיל את כל המכשירי חשמל של עובדי החברה.

http://www.youtube.com/watch?v=mW7hYXSiVxc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן לגבי משהו שכמה חברה ציינו פה ...

ההגבלה לא נעלמת אחרי 2 בלילה,

הנה הורדתי טורנט עכשיו עם 014 בכ 70-90 קיי לשנייה.

עברתי לחיבור ה012 (GAMER שכביכול לא מוגבל) ואותו

טורנט ב2 ומשהו בלילה יורד על 5KB מקסימום!

[shadow=red,left]מסקנה:[/shadow] רק קבצים שנמצאים על הפרוקסי של 012 ירדו מהר

כל השאר, מוגבלים לכ-10KB לשנייה. לא משנה באיזו שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה.. אחרי שניכנסתי לתוכנית של 4MB דרך ADSL ו-012..

אני מקבל מהירות של 350קב בהורדה .. שזה אומר מהירות של 3MB..

זה מה שבדקתי כשניכנסתי לאתר של בדיקת מהירות(שצריך להוריד קובץבגודל מסויים ולראות על כמה הוא מוריד ויש טבלה)

והורדתי את זה עם אימיול ואייסי וכל האתרים האחרים סגורים.

וכולי בבעסה בעיקר בגלל שיש תחסימה של P2P. מה אתם אומרים יש לי אפשרות לבטל את ההתחייבות..?

עשיתי אותה רק לפני שבוע.. אמור להיות לי 14 יום או משהו בשביל לבטל?

אני חושב שעדיף בנלאומי למרות שהם יותר יקרים הם עומדים על מהירות הכי טובה בארץ וזה עובדה

זה לא קשור להגבלה ל P2P או להגבלה לחו"ל או ...

אם יש לך חבילה של 4M אתה אמור לקבל 4M בהמחשה ישירה דרכם.

תתקשר לתמיכה טכנית שלהם שיבדקו אולי יש בעיה בקו שלא מצליח להחזיק חבילה יותר גבוהה

או שיש טעות בהגדרות וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם,

האמת שהגעתי לקישור הזה במקרה,הבעיה שלי אחרת ומייד אפרט,

אך להפתעתי (תמימות או לא) הדברים מתחברים לי עכשיו

"קוראים לי עמיר,ואני מנוי ב012",

והתופעות פה של החברים עושות לי שכל,גם לי הutorrent זוחל בשעות "העומס" ומביע קצת יותר נכונות בשעות האחרות.

עד עכשיו הייתי בטוח שמשהו בהגדרות שלי לא נכון (לutorrent עברתי ממש עכשיו,הייתי מושבע או לייתר דיוק שבוי של ה"חמור")

לאחר שאסיים את הכתיבה ,הרים טלפון ל012 ונתחיל בשיטה של "לקוח מאוכזב,שאוטוטו עוזב....."

אני משוייך לחבילה של 1.5 ואשמח בכל זאת אם לקבל המלצה לכיול הutorrent upload,download וכו,

דא"ג,

הבעיה שלי שכאשר אני גולש באינטרנט זמן ממשוך (שברקע פתוח הutorrent ,nod32) לאחר זמן מה

הbrowser משתתק.(גם וגם ie7)

לא ציינתי אך ברשותי 32. (עם מחשב חדש דנדש).

יום טוב,

עמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גרסת יש לך ? HOME BASIC ?

אם ככה זה די ברור למה זה קורה. :-\

יש הגבלה בכל גרסאות וינדוס לכמות הTCP CONNECTION ATTEMPS.

בגרסאת HOME BASIC של ההגבלה היא הנמוכה ביותר מכל גרסאות וינדוס עלי אדמה. (רק... 2!!!)

כתוצאה מזה נוצר חנק.

יש כיוון בOPTIONS / ADVANCED שנקראת Net.Max-Halfopen, שים את זה על פחות כדי למנוע חנק (2 או 4).

במקרים בהם דווקא יש גרסאת וינדוס טובה עם הגבלה נדיבה יותר (כמו ULTIMATE, או כל גרסה שהריצו עליה CRACK לTCPCA)

אפשר דווקא להעלות את ה Net.Max_Halfopen למשהו כמו 20, דבר שיכול לעזור מאוד כשאתה מוריד הרבה טורנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני בבזק בינלאומי. בכל אופן, אני חושב שכדאי לכם לשכוח את המילה "פורטים" כי הספקים עובדים עליכם בצורה אחרת. פעם זה היה פינגים גבוהים, אחר כך פורטים ועכשיו זה סוג של QOS (תיעדוף תעבורה). הכוונה היא שהספקיות (כרגע אני ב 014 אז אני לא יודע לגבי אחרות) "פותחות" את התעבורה לסוג תוכן מסוים. למשל כשהשרתים שלהם מזהים שמדובר בתקשורת HTTP, הכל עובד חלק. וכשזה נניח FTP, הכל עובד לאט. לא מדובר כאן בפורטים מסוימים, זה יכול להיות כל פורט.

איך עליתי על זה? אז ככה: יש לי שרת בארה"ב (Dedicated) רק שלי ושל חבר שלי. כשאני מתחבר אליו ב SHELL, הכל טס. אבל כשמנסים להתחבר דרך שירות אחר (ניסיתי בכל מיני פורטים) זה דיי לאט.

בנוסף, לפני כשבוע שבועיים הם התחילו לעשות את זה גם ל USENET (מי שמכיר). הספק של היוזנט שלי נותן תוכנה שמשמת כסוג של פרוקסי על גבי המחשב עצמו וכל מה שהיא עושה זה, שהיא "מדברת" עם השרת בשפה לא סטנדרטית (פרוטוקול אחר, לא NNTP רגיל). וברגע שמשתמשים בתוכנה הזאת, או משתמשים בהצפנת SSL (ככה שהספק לא יודע "לקרוא" את המידע) אז הכל עובד חלק.

אז... שלא יעבדו עליכם! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני מסכים אתכם

אני ב012 וטורנטים לא זזים (רק מישראל זזים)

אבא שלי לא רוצה לעבור, יש איזשהי הצפנת נתונים שאפשר להפעיל ביוטורנט בשביל לנסות להעלות את המהירות?

עריכה:

בזמן האחרון אני מוריד יותר טורנטים נפרדים ומתישהו שיש הרבה חיבורי TCP/IP (במערכת הפעלה טיפלתי) ההורדה נעצרת לחלוטין ואולי פיר אחד מחו"ל מעלה לי ב0.5KB (בטח הגבלה של 012)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני מסכים אתכם

אני ב012 וטורנטים לא זזים (רק מישראל זזים)

אבא שלי לא רוצה לעבור, יש איזשהי הצפנת נתונים שאפשר להפעיל ביוטורנט בשביל לנסות להעלות את המהירות?

עריכה:

בזמן האחרון אני מוריד יותר טורנטים נפרדים ומתישהו שיש הרבה חיבורי TCP/IP (במערכת הפעלה טיפלתי) ההורדה נעצרת לחלוטין ואולי פיר אחד מחו"ל מעלה לי ב0.5KB (בטח הגבלה של 012)

תציץ בסוף ההפוסט הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=382542.msg3289737#msg3289737

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...