האם אני צריך להתריע לספק האינטרנט ממעבר של תשתית ADSL לכבלים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני צריך להתריע לספק האינטרנט ממעבר של תשתית ADSL לכבלים?

trocker

Recommended Posts

היי,

הקדמה - לא נחוץ להודעה,סתם שיהיה לכם ידע

אני עובר לכבלים,כי פשוט ממציאים לי כל מיני דרכים לעשות עוד כסף,

בגלל שההורים שלי עברו מבזק ל012 בטלפון הקווי,

אני צריך לשלם להם בנוסף לשירות האינטרנט גם קן שקט (25 שקל נוספים לחודש) כדי שאני יוכל להיות בתשתית שלהם,

עכשיו שנגמרה ההיתחייבות,אני עוזב אותם..

עכשיו השאלה שלי היא:

שבוע שעבר התקשרתי לספקית שלי בינלאומי ושאלתי את אחת הנציגות האם אני צריך להגיד להם אם אני עובר תשתיות,

והיא אמרה לי שאם אני עובר תשתית אני צריך לעשות התחייבות מחדש,

האם זה נכון? כי עכשיו שאני חושב על זה,אני לא חושב שיש קשר..

אז לפני שעובדים עלי הייתי רוצה לשמוע את זה ממכם..

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנולוגית אתה צריך להודיע להם, על מנת שיהיו לך הרשאות להתחבר אליהם דרך כבלים.

יש ספקיות שמאפשרות את 2 התשתיות כברירת מחדל, אני לא יודע לגבי בזק בין לאומי.

כלומר בהחלט יש מצב שאם תקבל מודם כבלים, שיספק לך כתובת IP ברשת 172 הפנימית של הוט,

ועל גבי הרשת הזו תתחבר באמצעות חייגן לכתובת של שרת של בין לאומי, עם שם המשתמש והססמא שלך -

אזי תצליח להתחבר גם בלי שהודעת לאף אחד.

באותה מידה יש אפשרות שלא תצליח.. (תקבל שגיאה על שם משתמש וססמא שגויים) וזה אומר שתצטרך להודיע לספקית שלך

(השינוי בספקית אגב, הוא מיידי - כלומר לא אמור לקחת יותר מ2-3 דקות לבצע מעבר שכזה ברגע שתפסת נציג)

לגבי התחייבות אין לי מושג אבל זה נשמע לא הגיוני בעליל,

נסה לתפוס נציג\ה אחר\ת או לדבר עם אחראי ולהסביר שאתה בסה"כ עובר תשתית, ונשאר מנוי לכן אין סיבה לחדש התחייבות כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

הקדמה - לא נחוץ להודעה,סתם שיהיה לכם ידע

אני עובר לכבלים,כי פשוט ממציאים לי כל מיני דרכים לעשות עוד כסף,

בגלל שההורים שלי עברו מבזק ל012 בטלפון הקווי,

אני צריך לשלם להם בנוסף לשירות האינטרנט גם קן שקט (25 שקל נוספים לחודש) כדי שאני יוכל להיות בתשתית שלהם,

עכשיו שנגמרה ההיתחייבות,אני עוזב אותם..

OFF TOPIC אבל מניסיון האישי שלי לוקחים את בסיבוב.

HOT הציעו לנו חבילה די אטרקטיבית משולבת של הכול שיצאה יותר זול ממה שבזק תשתית וטלפון + YES + ספק הציעו

בכמה שקלים אבל אני לא נופל למלקודת הדבש הזאת שוב, מה גם שבסוף אחרי כמה דיבורים יצאה לי יותר זול.

אבל יותר רלונטי למקרה שלך, מה שקורה ש012 מביאים כזה מחיר טוב כי הם משתמשים בתשתית של ולא משלמים

עליה כלום, כך זה בארץ נאלצת להחזיק תשתית יקרה לתחזק אותה לשדרג אותה ולהתמודד עם טרקטוריסטים מפגרים :)

וכולם משתמשים בה בחינם או בתשלום סימלי ולא צריכים לשבור את הראש בכל החרא מסביב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...