Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה שטויות, איך אתה יכול להשאיר את אותה מפה עם משחק אחר, מנוע אחר ועלילה אחרת לגמרי ?

זה קצת דפוק שיש מסוקים שאפשר לשלוט עליהם ומטוסים לא...

תאמין לי לפי דעתי עדיף כבר את סאנאנדרס.

בקטע הזה באמת SA לוקח בגדול ! איזה כיף היה לטוס לגובה ואז לצנוח ! פשוט ענק ! חבל כל כך שביטלו את זה.

אבל אני מבין אותם האמת, אם עושים צריך ליבנות מפה ענקית, למשל המפה של SA שלפי דעתי גדולה יותר משל 4, הייתה קטנה מידי

למטוסים, היה אפשר לחצות אתה כולה במספר דקות עם מטוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע הזה באמת SA לוקח בגדול ! איזה כיף היה לטוס לגובה ואז לצנוח ! פשוט ענק ! חבל כל כך שביטלו את זה.

אבל אני מבין אותם האמת, אם עושים צריך ליבנות מפה ענקית, למשל המפה של SA שלפי דעתי גדולה יותר משל 4, הייתה קטנה מידי

למטוסים, היה אפשר לחצות אתה כולה במספר דקות עם מטוס...

אז מה אתה רוצה זה לא FLIGHT SIMULATOR.....

זה כולה GTA

כמה זמן טיסה אתה רוצה מנקודה לנקודה חצי שעה? רבע שעה?

אתה יודע כמה זמן היה לוקח לך לעבור את זה באוטו??

זה מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו אני ב 61% הגעתי לשלב עם מסוק שאני צריך להרוג את dimitri ואני צריך לעקוב אחרי ההמסוק שלו אחר כך הרגתי אותו וזה והיה סירטון והיה כתוב מי ייצר את המשחק וכל הבולשיט הזה זה היה ניראה כאילו סיימתי את המשחק ואחשיו אין משימות למה נעלמו כל המשימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו אני ב 61% הגעתי לשלב עם מסוק שאני צריך להרוג את dimitri ואני צריך לעקוב אחרי ההמסוק שלו אחר כך הרגתי אותו וזה והיה סירטון והיה כתוב מי ייצר את המשחק וכל הבולשיט הזה זה היה ניראה כאילו סיימתי את המשחק ואחשיו אין משימות למה נעלמו כל המשימות?

זה בדיוק מה שקרה לי אבל אני לעומתך כתבתי את זה בלבן כדי לא להרוס לשאר חח

ענו לי שסיימתי את המשחק אבל דילגתי על משימות של ברוסי וכל מיני כאלה

על 40 אחוז מהמשימות דילגתי?

מישהו ענה לי שהמשימות של ברוסי זה רק 1 אחוז, אתה רציני? כל משימה במשחק היא לפחות 1.5 אחוז בקושי יש בכלל משימות.

הפעם עשו את המשחק בשטח ממש קטן רק בעיר ניו יורק וזה פשוט דפק את הכל ולאלה שכתבו למה אנחנו מצפים.. העלילה של סן אנדראס הייתה הרבה יותר טובה

חבל מאד שכל המסקרים למינהם שישר נתנו למשחק 10 בכל הקטגוריות לא באמת שיחקו במשחק והבינו עד כמה הוא קצר ובמחינה עלילתית דיי בזיוני

חוץ מ3 משימות את כל המשימות עברתי בפעם הראשונה אין תיחכום בכלל אפילו בGTA1 היו אז מצחיק להגיד "זה לא פלייט סימולטור" זה חלק בלתי נפרד מהמשחק

בקיצור אני שוקל עכשיו להתקין סן אנדראס, פשוט משחק ברמה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...