Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו מי נותן את המשימה האחרונה במשחק ?

אני רוצה לעבור את כל המשימות הרגילות על המשימות צד אני מוותר ואני לא רוצה לקחת בטעות את המשימה האחרונה לפני שאני עובר את כל האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70-100 זו הכמות ששיש בכלל משחקי .

ולמה אתה מוריד ל1 כשאתה במשימה? למה לרמות!?

מה לרמות? הבוט שאתה צריך להשיג יעשה את המסלול שלו אפילו אם יש לפניו משאית המשאית תפנה בשביל לפנות לו את הדרך או שהוא יתנגש במשאית וימשיך לנסוע ב100 קמ"ש.... אני לא בוט, לא עושים לי כבוד כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני משחק עם ג'ויסטיק ? זה לא כזה קשה כמו בFPS וזה הרבה יותר כיף

אגב שאלה מה קורה כשאני דופק את אלכס ואני איתה ב100% קשר ? זה מתקדם לאנשהו או שעדיף לזרוק אותה לפני שהיא תזרוק אותי ? גניחות וירטואליות לא עושות לי את זה (למרות שאגב היא אחת הדמויות הכוסיות שיצא לי לראת במשחקי מחשב אם כבר מדברים על סקס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם משחק אם גימפאד

גימפאד של ה360 שבנוי למשחק

ובעניין בחורות אחרי כמה פעמים אם מישל החלטתי להפסיק אם השטויות של לזין בחורות ולצאת אם רומן ואנשים אחרים

זה לא תורם לכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם משחק אם גימפאד

גימפאד של ה360 שבנוי למשחק

ובעניין בחורות אחרי כמה פעמים אם מישל החלטתי להפסיק אם השטויות של לזין בחורות ולצאת אם רומן ואנשים אחרים

זה לא תורם לכלום

כן גם אני עשיתי את זה פעם פעמיים לנסות פול וחצים אבל זה מעצבן כל פעם לבוא ולהחזיר אותם כמו איזה מונית ספיישל.

ומישל הבת זונה כמה השקעתי בה בסוף היא מהממשלה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מישל! קוראים לה קרן :)

יואו זה פשוט מעצבן!!!!

החסימה של היריב עם המקש רווח זה מתיש!

אי אפשר לסיים את הFINISH HIM! פשוט אי אפשר. בטח הם רוצים שנקנה שלט של XBRICK360... כי שם אני ראיתי שזה קל יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מישל! קוראים לה קרן :)

יואו זה פשוט מעצבן!!!!

החסימה של היריב עם המקש רווח זה מתיש!

אי אפשר לסיים את הFINISH HIM! פשוט אי אפשר. בטח הם רוצים שנקנה שלט של XBRICK360... כי שם אני ראיתי שזה קל יותר

מה ז"א החסימה ?

אתה מתכוון במכות או עם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכות.. עד שזה יוצא. צריך להתרגל.. אבל זה לא העניין.

העניין הוא שכשאתה עושה איזה 5 חסימות וחיסלת 2-3 אנשים, ישר משטרה עלייך, ואז דקה עד שהיא עפה... ואז עוד 2-3 אנשים ועוד דקה חולפת וכל האצ'יבמנט הלך... נמאס לי כבר!!!

ובואו תתחברו למולטיי!!!

רוצים אני אפתח TDM? RACE?

תרשמו פה מה אתם רוצים, תארגנו מולטי, תתנו שמות של החשבון בLIVE...

שלי LimpBizkit4LiFE

תוסיפו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי כיף במשחק זה לשכב עם פרוצות, למי שלא יודע יש פרוצות בלילה, מצפצפים להם, הם נכנסות לאוטו, נוסעים למקום צדדי ואז זה מתחיל. וגם רואים הכל

נורא כיף לקבל ביד באוטו מפרוצה וירטואלית

הנוער של היום :nono:

אגב שיחקתי בלאן, בניתי לעצמי דמות גנגסטרית די מגניבה והייתה לי איזה משימה שם וממש לא הבנתי מה צריך לעשות, סתם הרגו אותי, והיינו כולה 3 במפה.

LIAV25 למעוניינים לצרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...