King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי

oren99

Recommended Posts

לקוסם הנסיכה/צפרדע טובה בגלל התוספת לINT והסיכוי לילדים עם בונוס גבוה לINT וMANA (שזה בדיוק מה שיצא לי ;D)

האישה הכי קטלנית ללוחם (ובכלל לכל דמות) היא הדמונית מהארץ של הDEMONS.

יש לה שני סלוטים לנשקים, מה שמביא לשלושה נשקים סך הכול.

יש עוד כל מיני נשים שאפשר לצרף במשחק עם בונוסים שונים, קומבינציות סלוטים שונות, ורשימת ילדים שונה.

לא חייבים לעשות ילדים, הם יבקשו מדי פעם, פשוט תגידו לא אם אתם לא מעוניינים.

אפשר תמיד גם ליזום ילד באפשרויות שיחה.

ילד יוולד 10 קרבות אחרי שעשיתם את המעשה.

כסף יש מספיק במשחק, אבל אפשר בקלות לגמור אותו אם קונים הרבה חפצים או מקריבים הרבה צבאות בקרבות קשים.

לקוסם יש יתרון מסוים בכסף בגלל שבסך הכול הקרבות נגמרים עם פחות אבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה לא לעשות ילדים? זה רק נותן בונוסים - לא משלמים מזונות :lol:

מה זה RAGE CAGE? מה זה עושה ואפא מקבלים את זה?

מה לגבי המקום אליו מגיעים עם הרכבת (בשלב של הגמדים ליד הכניסה לגיהנום)? יש שם מתקן ברקים באמצע המפה שלא עובד כי צריך גלגל שיניים וידית - אפא משיגים אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התא'רד,

ערכתי את הסיקור בעמוד הראשון כשי שיהיה ראוי לאשכול הדיונים הראשיים.

אם יש לך מה להוסיף, תעדכן.

אני שלב 4 ואני לא ממהר :)

בוחן את כל היחידות ואת השילובים השונים.

יש לי קצת כסף והרבה סבלנות

הדבר היחיד במשחק שהייתי רוצה לראות בו שיפור,

זה המצלמה שמוגבלת כשמנסים לקבל טווח ראיה מלמטה ולמעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לעשות ילדים? זה רק נותן בונוסים - לא משלמים מזונות :lol:

מה זה RAGE CAGE? מה זה עושה ואפא מקבלים את זה?

מה לגבי המקום אליו מגיעים עם הרכבת (בשלב של הגמדים ליד הכניסה לגיהנום)? יש שם מתקן ברקים באמצע המפה שלא עובד כי צריך גלגל שיניים וידית - אפא משיגים אותם?

ילדים באים במקום אחד הסלוטים על חשבון האפשרות לשים שם חפץ שאולי יהיה יותר חזק או מתאים.

RAGE CAGE או איך שזה נקרא זה חפץ עוצמתי שמתחבר למישהו פעם ב10000 שנה או משהו.

אתה מקבל את זה (בטעות) אחרי כמה משימות למלך.

בתוך הקופסה יש 4 יצורים שאפשר לזמן, ולכל אחד יש קסמים שונים שעולים RAGE במקום MANA.

היצורים עולים שלבים ואפשר לשדרג את הקסמים שלהם, ולכן מומלץ להשיג את הקופסה מוקדם במשחק ולהעלות אותה שלבים (ע"י שימוש בקסמים שבה).

המקום שאליו מגיעים עם הרכבת הוא חלק ממשימה לסגור את השער למימד הדמונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum - למדתי משהו חדש, לא ידעתי שבסלוטים של הילדים אפשר לשים חפצים! אני ""אפטר" את האישה, אקח אישה חדשה ואשתמש בסלוטים לחפצים, הם הרבה יותר שימושיים מבחינת בונוסים.

לגבי ה RAGE CAGE, כן - יש לי אותה, קיבלתי אותה במשימה ביער אצל הקוסמים. כבר הופיע לי מלאך המוות אחרי ששיחררתי את הבן של מלך הגמדים, אחלה של דבר. מישהו יודע איך משחררים את השאר? יש "טריגר" לשיחרור כל דמות.

מצאתי את הטריגרים לדמויות - חבל שרק עכשיו חשבתי על זה. אזהרת SPOILER!!!

Unlock Zerlock by talking to it and battling some mages and demons.

Unlock Sleem by feeding it poisonous snakes and/or spiders.

Unlock Lina by turning right as soon as you enter Upper Hadar and using the

lightning box... thing.

Unlock Reaper by freeing the Dwarven King's son in Castle Bogacho

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי וואי איך עשיתם לי חשק.

אני בדיוק עכשיו עובד על לסיים אחת ולתמיד את Heroes 3 וכל ההרחבות שלו(סיימתי את Shadow of Death, אני עוד מעט מסיים את Restoration of Erathia, ואז עובר לArmagdon's Blade).

אני הורדתי את הדמו בזמני והאמת היא שלא התלהבתי, אבל זה בגלל שהכל היה לי מאוד לא מובן ולא הבנתי מה הולך ומה נסגר... אני אנסה שוב את הדמו, ואם אני אוהב אני אקנה.

איפה אפשר לקנות, אגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי אותו, מצחיק שבקרב האחרון לא ידעתי איך אני אגמור את האויבים עד שנזכרתי בקסם ARMAGEDDON..פעמיים כאלה וחיסלתי את כל הצבא שלו כמעט..

היה לי תוצאה מעפנה בסוף 516 משהו כזה...אבל בסטטיסטיקות כתוב 50% לנזק ע"י החיילים ו-47% ע"י ספר הקסמים...שזה כבר אומר שזה שווה להיות קוסם(חוץ מזה שזה הרבה יותר אסטרטגי ומזכיר את MASTER OF MAGIC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי CLOAK שכחתי את שמו שנותן 30 אחוז התנגדות לקסמים..וזה די עזר עם הארמגדון(לדעתי הקסם הכי חזק אבל הוא דופק לך את הצבא בקצת פחות מחצי-אז זה רק במצבי חירום מיוחדים, שניים כאלה אחד אחרי השני מספיקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...