יכולים להכריח אותי בעבודה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכולים להכריח אותי בעבודה?

cateye

Recommended Posts

אבל 1500 שקלים? ?

אחרי כל הסיפור הזה אני כבר מתחיל להתחרט שהתחלתי לעבוד שם..

בכל מקרה, אני מקווה שמישהו פה הצליח להפיק איזו שהיא תועלת מכל הסיפור ותודה לכל מי שעזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל 1500 שקלים? ?

בכל מקרה, אני מקווה שמישהו פה הצליח להפיק איזו שהיא תועלת מכל הסיפור ותודה לכל מי שעזר.

הנה תשובה שקיבלתי מעורך דין..

קיבלתי את הודעתך דרך האתר.

המעסיק אינו יכול לשנות לך את אורך המשמרות, במידה שבמשך תקופה ארוכה עבדת משמרות קצרות יותר. מדובר בהרעת תנאים. אתה רשאי לסרב להרעת התנאים, אך אם המעסיק עומד על כך, תהיה רשאי להתפטר ולקבל פיצויי פיטורים. הדרך לעשות זאת אינה פשוטה, ויש צורך בליווי משפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל 1500 שקלים? ?

ושוב אני אגיד - לפי החוק סכום הפקדון יורד ככל שעבדת יותר זמן באותה חברה (מרגע תחילת ההתחייבות שלך אליהם). אני הייתי במצב שבו רציתי להתפטר אך רצו לחייב אותי על סכום של 2000 ש"ח כאשר עבדתי באותו מקום עבודה במשך כחודשיים (לטענתם הסכום לא משתנה בין אם אני עובד חודש או 11 חודשים, טענה שהתבררה כשקרית בהמשך הדרך).

בעקבות כך עברתי על פסקי דין באותו נושא ופניתי ל"קו לעובד" וגיליתי שהחוזה שנחתם איתי הוא חוזה מקפח וגם שסכום הפיצוי יורד עם הזמן. למזלי הרב פיטרו אותי ולא שילמתי שקל...

דרך אגב, כל תכתובת שאתה מעוניין לבצע מול המעסיק רצוי שתהיה בעזרת דואר רשום על מנת שתהיה לך הוכחה במידה ותגיע לבית משפט, דברים שנאמרים בעל פה ולא הוקלטו מאוד קשים להוכחה מול שופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה מדבר עם עורך דין תשאל אותו לגבי ההתחייבות שלך גם.

רק תזהר בסוף שלא ייצא לך להפסיד יותר כסף על העורך דין מאשר להשאר בעבודה... כי אז תצא קצת טמבל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הצימצום בצריכה והפיטורין שהולכים היום בשוק לא הייתי אומר שזה הזמן הטוב ביותר להתלונן על המעסיק שלך

אני עדיין מחכה להודעה שלו שתהיה בסגנון הבא :" :yelclap: תודה חברה על התגובות - פיטרו אותי אז אני אין צורך בהמשך התרד , אהה וכן אולי מישהו יודע היכן לישכת התעסוקה ב ......... ( הכנס שם עיר ) " .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הצימצום בצריכה והפיטורין שהולכים היום בשוק לא הייתי אומר שזה הזמן הטוב ביותר להתלונן על המעסיק שלך

אני עדיין מחכה להודעה שלו שתהיה בסגנון הבא :" :yelclap: תודה חברה על התגובות - פיטרו אותי אז אני אין צורך בהמשך התרד , אהה וכן אולי מישהו יודע היכן לישכת התעסוקה ב ......... ( הכנס שם עיר ) " .

אתה "מחכה" ..

עם חברים כאלה..... :P

טוב, אני כבר אראה מה אני יעשה.. בכל מקרה אני שוב מודה לכולם (רובכם) :smile1: על התמיכה והעזרה, באמת שזה עוזר המון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווואה ריגשיי ?

מה אתה רוצה , תגיד תודה - נתתי לך מה שיכולתי מבחינת עצות ( ואתה יכול להיות בטוח שהן עצות טובות ואפילו טובות מאוד עם סימוכין מהשטח )

אז התמימות שלך מרשה לי גם להסטלבט קצת .

ובאמת אתה צריך להגיד תודה כי אף אחד עדיין לא עובד אצלך . :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...