כרטיס מסך CLUB3D 9600GT OC עם 2 מסכים: 20" ו-24" LCD - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך CLUB3D 9600GT OC עם 2 מסכים: 20" ו-24" LCD

Usagi

Recommended Posts

שלום רב.

יש לי כרטיס מסך של חברת CLUB3D, 9600GT OC - http://www.club3d.nl/index.php/download/pdf/CGNX_G962DDO.pdf

ויש לי כרגע מסך 20" LCD ברזולוציה 1600X1200 טבעית שמחובר לאחד מחיבורי ה-DVI.

האם אוכל לחבר מסך שני 24" LCD ברזולוציה 1920X1200 לחיבור DVI השני, או שהכרטיס לא יעמוד בזה?

יש לי של 620W של קרוסייר.

המסכים לא לשימוש למשחקים עתירי גרפיקה, אלא לחיבור לעבודה שוטפת באינטרנט, בתוכנות האופיס, ופוטושופ

ומשחקים קטנים שאפשר להוריד מאתרים כמו REFLEXIVE ו-BIGFISH או פאזלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יעמוד בזה...

עבודה ברז' גבוהה מחייבת כרטיס מסך חדש אך ורק במקרה של משחקים (וסרטי HD כמובן, אבל זה לא לגמרי מדוייק)

כך שאפילו עם כרטיס מסך מובנה תוכל לעבוד בכיף.

לגבי המשחקים המאוד קלילים שאתה משחק, גם לדעתי כ.מסך מובנה יכול לשאת אותם כך שאתה יכול למכור את הכרטיס ולהרוויח קצת כסף(אלא אם כן אין לך אחד כזה) (סתם הצעה ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יעמוד בזה...

עבודה ברז' גבוהה מחייבת כרטיס מסך חדש אך ורק במקרה של משחקים (וסרטי HD כמובן, אבל זה לא לגמרי מדוייק)

כך שאפילו עם כרטיס מסך מובנה תוכל לעבוד בכיף.

לגבי המשחקים המאוד קלילים שאתה משחק, גם לדעתי כ.מסך מובנה יכול לשאת אותם כך שאתה יכול למכור את הכרטיס ולהרוויח קצת כסף(אלא אם כן אין לך אחד כזה) (סתם הצעה ;) )

תודה על התשובה, ושנית אני בת!! חחח :lol:

אז אין לי מה לפחד עם 2 מסכים שונים בגודלם וברזולוציה שלהם, וכל עוד זה כרטיס מסך די טוב ולא התעסקות עם משחקים זוללי משאבים וסרטי HD, אז יהיה בסדר.

ועוד משהו אין לי כרטיס מובנה בלוח אז למכור זאת לא אופציה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה, אם כך אז באילו משחקים את משחקת ומהו התקציב שלך?

כדיי שיהיה אפשר להתאים לך כרטיס

אבל כבר יש לי כרטיס 9600GT OC.

הנושא של הפוסט הוא האם הכרטיס הזה יכול להחזיק 2 מסכים - 20" ב-1600X1200 ו-24" ב- 1920X1200?

כרגע יש לי 20", ואני רוצה להוסיף את ה-24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...