האם ה Samsung T240 הוא המסך הטוב ביותר בתקציב של עד 2000 ש"ח? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה Samsung T240 הוא המסך הטוב ביותר בתקציב של עד 2000 ש"ח?

TheSlidead

Recommended Posts

לא ממש.. המסך המשתלם ביותר מפאנל TN הוא ה-Samsung T220P, מכיוון שהוא מגיע עם רזולוציה של מסכי 24"-29" אבל מחירו רגיל לחלוטין, 1,200 ש"ח.

הוא מגיע מחברה אמינה עם אחריות מכובדת של 3 שנים וזמן תגובה מהיר ביותר של 2ms. בקיצור, הוא המשתלם ביותר.

אני אישית לא יכול לסבול מסכים עם פאנל TN אבל מה לעשות שהם הזמינים ביותר ולא לכל אחד יש 3,000 ש"ח להוציא על איזה איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחפש גודל - ה-T240 הוא אכן האופציה הכי טובה עד 2000 ש"ח. יש מסכים יותר זולים, אך מדובר בפשרה באיכות התמונה.

ל-T220P יש רזולוציה גבוהה, אבל האם זה אכן יתרון של ממש לרוב השימושים? ממש לא. לדעתי מי שמחפש "22 עדיף שירכוש מסך עם רזולוציה של 1680x1050.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל איזה מסך הכי משתלם. ה-T220P הוא המסך המצויד בפאנל TN הכי משתלם שיש בשוק, מכיוון שהוא מעניק לך יכולת לשחק ברזולוציה כמעט הכי גבוהה שיש בשוק (וזו שגבוהה ממנה מיועדת למחשב סופר-היי-אנד) במחיר "סמלי" יחסית של 1200 ש"ח. במקום לקנות HD4870 1G ב-1500 ש"ח ומסך 24" סטנדרטי ב-1800 ש"ח, אתה חוסך פה 600 ש"ח ומקבל את אותה איכות תמונה במשחקים. אני לא יודע מה איתך, אני קורא ל-ז-ה משתלם.

יש אנשים שיאמינו שתוספת של כמה אינצ'ים שווה מאות ואף אלפי שקלים.. אני אחד מהם. אבל תאמין לי שזה מבאס לדעת ש-600 שקל זה מה שמפריד בינך לבין מחשב אולטרה-גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה הבן אדם הראשון ששמח לקנות מסך כמה שיותר קטן. מכיוון שאף אחד אחר לא יהנה לשחק על מסך קטן, אני מציע שתימנע מלהציע את העניין לאנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...