Microsoft: Xbox 360 Outsold PS3 3-to-1 On Black Friday - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Microsoft: Xbox 360 Outsold PS3 3-to-1 On Black Friday

david32

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה התמיכה של מיקרוסופט יותר טובה.

לדעתי אם הם היו מאפשרים גישה לאינטרנט חופשית (הכוונה רק דפדפן וגלישה באינטרנט) ולא בתשלום כחלק מהלייב היו יותר קונים, כי אז הקונסולה בעצם מחליפה כמעט לגמרי מחשב ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה התמיכה של מיקרוסופט יותר טובה.

לדעתי אם הם היו מאפשרים גישה לאינטרנט חופשית (הכוונה רק דפדפן וגלישה באינטרנט) ולא בתשלום כחלק מהלייב היו יותר קונים, כי אז הקונסולה בעצם מחליפה כמעט לגמרי מחשב גיימר ממוצע.

ופוגעת לMS בנתח שוק העיקרי שלה? אף אחד בעולם לא יקנה קונסולה בגלל שהוא יכול לגלוש בה באינטרנט, לא משנה עד כמה הוא יתפלצן.

לבדוק מיילים ולאזן חשבון בנק עושים במחשב ולא בקונסולה שמתיישבים מולה רק בשביל לשחק, MS מבינה את זה טוב מאוד והולכת על הקו הדק בין מה שצריך, לבין לירות לעצמה ברגל. מה שנחוץ יהיה מה שלא מעולם לא יהיה וזהו. בן אדם שיקנה PS3 או רק בגלל הסיבה שיש לה , שהשיקול הזה בכלל נכנס לרשימה זקוק לאישפוז לטעמי.

לא יודע מה איתך אבל כשאני מתיישב מול ה360 אני לא הולך לבדוק את תוצאות הבחירות בתאיילנד, או לבדוק בכמה ירדה המניה של אפריקה היום, אני כן מתכוון לשחק בGears of War, מה שכן חשוב לי למשל שיוכלו להשיג אותי גם כשאני למשל לא על המחשב, ודברים כמו לשמור קשר עם חברים ושיתוף תכנים דווקא נתמך לא רע, יש Messenger אפילו עם webcam(משותף עם הlive messenger הרגיל), והשרותים החדשים של הLIVE יכנסו ל360 גם, מה שכרגע דווקא חסר בPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופוגעת לMS בנתח שוק העיקרי שלה? אף אחד בעולם לא יקנה קונסולה בגלל שהוא יכול לגלוש בה באינטרנט, לא משנה עד כמה הוא יתפלצן.

לבדוק מיילים ולאזן חשבון בנק עושים במחשב ולא בקונסולה שמתיישבים מולה רק בשביל לשחק, MS מבינה את זה טוב מאוד והולכת על הקו הדק בין מה שצריך, לבין לירות לעצמה ברגל. מה שנחוץ יהיה מה שלא מעולם לא יהיה וזהו. בן אדם שיקנה PS3 או רק בגלל הסיבה שיש לה דפדפן, שהשיקול הזה בכלל נכנס לרשימה זקוק לאישפוז לטעמי.

לא יודע מה איתך אבל כשאני מתיישב מול ה360 אני לא הולך לבדוק את תוצאות הבחירות בתאיילנד, או לבדוק בכמה ירדה המניה של אפריקה ישראל היום, אני כן מתכוון לשחק בGears of War, מה שכן חשוב לי למשל שיוכלו להשיג אותי גם כשאני למשל לא על המחשב, ודברים כמו לשמור קשר עם חברים ושיתוף תכנים דווקא נתמך לא רע, יש Messenger אפילו עם webcam(משותף עם הlive messenger הרגיל), והשרותים החדשים של הLIVE יכנסו ל360 גם, מה שכרגע דווקא חסר בPS3.

התכוונתי יותר להורדת דמואים ותוספות שונות.

לפי מה שהבנתי אם אין לך חשבון LIVE אתה צריך להוריד מהמחשב את הדמואים והעדכונים של , או שאני טועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש משנה כמה קונסולות מכרו, יותר חשוב אילו משחקים יצאו לאותה קונסולה או ייצאו בעתיד. ה- מוכר הרבה אבל יש לו הרבה משחקים מחורבנים, זה לא נותן לי כלום שנינטנדו מוכרים הרבה בארץ מסוימת כאשר אחוז קטן מהמשחקים הם ברמה גבוהה.

מצד שני, בסיס משתמשים גבוה יכול לגרום לכך שמפתחות יעדיפו לפתח לקונסולה ספציפית ובסופו של דבר המכירות הגבוהות של ה- 360 בזמן האחרון יוכלו לתת לו יתרון גדול יותר בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך לWII יש כמות טובה של משחקים טובים

זה שיוצא הרבה אבל הרבה מאוד זבל זה קורה בכל קונסולה מצליחה

בגלל זה בוחרים את המשחקים הטובים ולא את הזבל

ובעניין המכירות אם כבר מדברים על הWII מעניין למה MS מתעלמת מהמכירות של הWII מול הXBOX360 ....

המכירות שלו היו כל כך גבוהות בזמן האחרון וזה בלי ירידות מחיר ושינוי ממשק ומשחקי אולטרה הייפ והמון פרסומות

ושנה הבא יש לינופ מאוד מוצלח סוף סוף

אני חושב שברור לכולם מי המנצחת הגדולה בדור הזה של הקונסולות

הPS3\360 רבים על המקום השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל בעל זאת

MS מנסה להראות שהיא מנצחת גדולה בפועל הם הורידו את מחיר הXBOX360 לזנות בגרסת הארקיד

יצאו בקמפין גדול הוציאו את המשחקים הנחשבים ביותר שלהם ואז הם אומרים תראו בחודש האחרון כמה מכרנו

השאלה מה קורה לאורך זמן וראינו כבר שMS חייבת כל פעם מחדש להוציא סכומים גדולים רק לנצח את הPS3 שגם ככה צולע במכירות מאז שיצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת, MS רוצה להשתלט על הסלון ולבסס את עצמה הספק המוביל בכל הנוגע למרכז הבידור הבייתי, ה360 זה רק מוצר אחד, Media Center וWindows 2008 Home Server נמכרים בכמויות עצומות, והשילוב של שלושתם הוא פשוט מושלם.

הWii זאת קונסלת משחקים בלבד, יכולות המולטימדיה שלה עלובות, וגם מבחינת המשחקים נתח השוק של הWII לא ממש קשור ל360/PS.

מבחינתה הWII יכול למכור 1000 יח' על כל 360, על זה היא לא מפסידה כסף, מהצד השני על כל PS3 שנמכר MS כן מפסידה כסף פוטנציאלי, ומה שעוד יותר חשוב סלון פוטנציאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל פה אתה שוכח את "מלחמת הקונסולות הבא" שמבעבעת מתחת לאדמה

בדור הזה נינטנדו התקדמה יחסית לנינטנדו בדברים של ערך מוסף ביפן יהיה גם שרות סטירמינג של ווידיאו בתשלום לWII

ודפדפן אומנם צולע בדור הזה כבר קיים

יש גם ערוץ תמונות \מזג אוויר \חדשות ועוד שטויות

אבל הכל כמובן מוגבל בגלל החומרה הנוכחית

בדור הבא כבר יוכלו להכניס דפדפן נורמלי \נגן מולטימדיה \סטירמינג בHD וכו וזה כבר כן תחרות לMS כי הקונסולה העתידית של נינטנדו כנראה תעשה חלק מהדברים שמחשב היום עושה טוב וכמובן יש את המשחקים

בארץ אומנן אין לזה הרבה השפעה כי נינטנדו לא תתחיל לתמוך בעברית אבל בחול אני מעריך שמשתמשים קלים לא יהיו חייבים מחשב בכלל

ה"סופר WII " בטח ייתן את כל הדברים הבסיסים ואני לא מדבר על אופיס זה סיפור אחר

אבל מבחינת גלישה \דואר אלקטרוני \סרטים \מוזיקה\תמונות \משחקים \בקיצור כל דבר שמשתמש קל צריך בטח יהיה

כמובן אני מצפה לארד דיסק או טוב יותר בכל חבילה

בקיצור הWII יכול תאורטית לעזור ל"סופר " להזיק לMS בצורה רצינית

אני לא חושב שחברות צד שלישי יתעלמו הפעם בהתחלה מנינטנדו ורואים אותם מפתחות הרבה משחקים לWII

אומנם באיחור אבל מפתחות

השליטה של הWII ביפן והכישלון של MS שם שתי דורות רצופים כבר תורמות המון לנינטנדו

והRROD בדור הזה יכול להרחיק קונים בהשקה של הXBOX720

כמובן תמיד יש סיכוי שנינטנדו יפשלו והPS3 משמש דוגמה לפשלות שיכולות לקרות

אבל אם הם לא יעשו טעויות גדולות מדי MS בבעיה אבל לא רק בגלל זה אלה גם בגלל "טלפונים חכמים " וקונסולות נידות של הדור הבא

אנשים לא יקנו מחשב בשביל לשלוח דואר אלקטרוני אם כבר יש להם מכשיר שמסוגל לזה ולעוד דברים אחרים

ואופיס תמיד יש במשרד ככה שלא כולם יהיו חיבים את זה בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש כאלו שרותים לנינטנדו היום רק שזה מוגבל חומרתית ומוגבל בגלל שנינטנדו מתיחסת לזה כרגע יותר כבונוס בדור הזה

אבל אם הם כבר הכניסו אומנם בתשלום של 5$ בWII ובDSI בחינם

מין הסתם יצא גם בדור הבא וכמובן לא צריך להיות נביא לנחש שבדור הבא לנינטנדו יהיה קונסולה שתומכת ברזולוציה גבוה

כנראה גם ככה טלוויזיות FHD ומעל יהיו נפוצות הרבה יותר מהיום עוד שלוש שנים ויותר

זה תאורטית ישפיע לטובה על כל השרותים שיש להם כבר היום

תמונות \סרטים בHD וכו

הWII היום תומכת ברק עד 480P שזה לא מספיק לטלוויזיות גדולות

בלי ההגבלה הזאת כבר היום יש לה כמה שרותים ואם הסטירמינג ביפן זה מתפתח

כמובן בלי פתרון אכסון בנפח גבוה זה לא תחליף למערכת מולטימדיה וזה גם כנראה יפתר בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...