"ב-60 שנות קיום של מדינת ישראל, זוהי הממשלה ה-61 שנפלה" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ב-60 שנות קיום של מדינת ישראל, זוהי הממשלה ה-61 שנפלה"

DarkMoh

Recommended Posts

ליברמן הוא האחרון שיכול לדבר - הוא היה שר תחבורה כושל במיוחד ושר לעניינים אסטרטגיים שלא עשה כלום וביזבז את כספי הציבור ללא סיבה הגיונית. מעניין שהוא טוען שהמפלגות סחטניות כאשר הוא בעצמו סחט את "קדימה" כדי שמפלגתו תקבל כמה שרים קיקיוניים בממשלה ואחר כך פרש מהממשלה כאשר לא קיבל עוד הטבות.

כנראה שהוא רואה בדמיונו את המשטר "הנפלא" שקיים באיטליה שבו אדם אחד שולט בממשלה, בתקשורת ובבתי המשפט (באיטליה עבר לאחרונה חוק שלא ניתן לחקור ראש ממשלה מכהן, לא משנה באילו עבירות הוא מואשם) ומקווה לייבא אותו למדינת על מנת שלא יוכלו לדעת כיצד הבת שלו השתחררה מהצבא ללא שום נסיון או השכלה ותוך זמן קצר קיבלה מיליוני שקלים עבור "ייעוץ" לחברות שונות במשק שבהן עובדים מקורבים לליברמן.

נ.ב. חשוב לציין שליברמן גם לא יודע לספור או שהוא דמגוג, הממשלה הנוכחית היא הממשלה ה-31 ולא הממשלה ה-61.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא רמטכ"ל, הוא שר ביטחון, יחי ההבדל הקטן. סרן במה שהיום נקרא לוגיסטיקה במלחמת יום הכיפורים, ואיש בהחלט לא טיפש והייתי אומר אפילו עם שכל בראש, אבל הוא ויתר יותר מידי בשביל הכסא.

שר בטחון צריך להיות עם עבר צבאי? אפשר להתווכח על זה, ע"ע שמעון פרס שלא שירת בימיו בצה"ל אם כי אפשר לומר שבלעדיו צה"ל לא היה קיים.

בניגוד לראש ממשלה שר בטחון בהחלט צריך להגיעה עם רקע בטחוני. (ראש ממשלה עדיף שלא או לפחות אחרי תקופת צינון).

לגבי פרס אני לא הייתי אומר צהל לא היה קיים, אולי לא תוכנית הגרעין אבל בכל מקרה היה לו יותר ממספיק ניסיון בתחום.

מה שבטוח לא צריך לבנות על יוצא מין הכלל תורה שלמה, האם יכול להיות שר בטחון טוב בלי רקע ביטחוני כן

האם אנחנו צריכים לתת לכל אחד שמבחינתו שביתה זאת הדרך להכרעה לתת להיות שר בטחון לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל אני לא מבין למה נתנו לו להיות שר ביטחון, כמה ניסיון יש לו כבר ? לא נראה לי שהוא היה אלוף בצה"ל.

שר ביטחון צריך להיות בנאדם עם שכל ושיש לו עבר צבאי, מישהו כמו רבין ברק או שרון, שהיו אישים חשובים בצה"ל.

אתה יודע שבארה"ב לשר ההגנה אסור להיות עם עבר צבאי? אם הוא היה קצין מעל דרגת סרן - הוא לא יכול להיות שם ביטחון. משטר נשיאותי, כן?

אלופים יש בצבא מספיק, מיניסטר צריך להביא משהו אחר חוץ מקיבעון מחשבתי.

אגב - כשפרץ התלבט אם להתעקש עם האוצר או לקחת את הביטחון - כל הפרשנים שעכשיו צולבים אותו ואומרים שהוא לא היה צריך להסכים, יעצו לו אז לקחת את התיק ולהביא לשינוי בצבא ולהוכיח שהוא יכול.

על עמיר פרץ אתה יכול לומר הרבה דברים, טיפש הוא לא.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שבארה"ב לשר ההגנה אסור להיות עם עבר צבאי? אם הוא היה קצין מעל דרגת סרן - הוא לא יכול להיות שם ביטחון. משטר נשיאותי, כן?

אלופים יש בצבא מספיק, מיניסטר צריך להביא משהו אחר חוץ מקיבעון מחשבתי.

אגב - כשפרץ התלבט אם להתעקש עם האוצר או לקחת את הביטחון - כל הפרשנים שעכשיו צולבים אותו ואומרים שהוא לא היה צריך להסכים, יעצו לו אז לקחת את התיק ולהביא לשינוי בצבא ולהוכיח שהוא יכול.

+1

כזכור לי בארה"ב הם דורשים תקופת צינון ולגבי משחק להוכיח ל... שהוא יכול :kopfpatsch:

רק תסתכל על הצמרת הפוליטית שלנו ותראה לאן הגענו עם המשחקים שלך, שיוכיחו שהם יכולים לפני...

נ.ב. מעבר לזה משחק ההוכחות הזה הביא עלינו את עמיר פרץ (מופז לפניו), דן חלוץ, משה קצב ...

רוב הצמרת במשטרע ועוד המון אנשים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אידיוטים

פנינה רוזנבלום יודעת טוב מאוד מה טוב לה ומה לא ( מלינית בעלת מפעל של 150 עובדים אישית כוסית )

וכנ"ל עמיר פרץ - שהיה במשך שנים רבות יו"ר ההיסתדרות ( מחזיק הרבה אנשים בפנקס החובות שלו )

התדמית שלהם היא אולי של אידיוטים - זה נכון , אבל המציאות אומרת אחרת , הם אנשים חזקים מאוד .( בטוח יותר ממי שמאמין לתדמית הלא מדוייקת הזו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אידיוטים

פנינה רוזנבלום יודעת טוב מאוד מה טוב לה ומה לא ( מלינית בעלת מפעל של 150 עובדים אישית כוסית )

וכנ"ל עמיר פרץ - שהיה במשך שנים רבות יו"ר ההיסתדרות ( מחזיק הרבה אנשים בפנקס החובות שלו )

התדמית שלהם היא אולי של אידיוטים - זה נכון , אבל המציאות אומרת אחרת , הם אנשים חזקים מאוד .( בטוח יותר ממי שמאמין לתדמית הלא מדוייקת הזו )

אני לא מבין על מה אתם רוצים? זה מובן שיש להם כישורים כלשהם אחרת הם לא היו מגיעים לאן שהם הגיעו

אבל השאלה פה לא מי הם אלא מהם הם יכולים לתרום למדינה בפוליטיקה בתפקיד X

אחרת לכו תיחצנו את בריטני ספירס/אברגיל לכנסת גם להם יש איזה כישרון/יופי וכוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ לתרום ???

ולאולמרט מה היה לתרום ? ( אני מבין שאתה מאוד נהנה מהסטנדרטים הטובים של איכות השילטון שהוא ושכמותו הינחילו )

ולאריק מה היה לתרום ? ( קאסמים וגירוש - יחד עם הורדת רף המיקוח מול שכיננו )

ואהוד בר(ד)ק ? הבריחה מלבנון תמורת 25000 קטיושות וטילים על כל איזור הצפון כולל חיפה "ובעד בעד חיפה "

וביבי הצדיק עם הפרטה וקיצוץ קיצבאות והגדרות חדשות לריכוז הון ? ( שיט-רית באוצר ?? זה יותר מידיי ! )

או אולי ליבני - אתרוג תיקשורתי ( לא להרבה זמן ) שיש לה עוד חלב על השפתיים ( וזה הביטוי הכי עדין שאני יכול להגיד עליה )

ניראה לי שעל פי מבחר הפוליטיקאים שיש השאלה הנכונה יותר - "מי מזיק פחות "

ומהנקודה הזו פנינה ופרץ יזיקו פחות . ( הרבה פחות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואהוד בר(ד)ק ? הבריחה מלבנון תמורת 25000 קטיושות וטילים על כל איזור הצפון כולל חיפה "ובעד בעד חיפה "

סה"כ זה די נכון, חוץ מזה.

25000 אלף קטיושות על חיפה, ומה היה לפני הנסיגה על ישובי הגבול אתה יודע? כמו שיש קסאמים בשדרות, ככה היה בק. שמונה. ה"בריחה" הפסיקה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ זה די נכון, חוץ מזה.

25000 אלף קטיושות על חיפה, ומה היה לפני הנסיגה על ישובי הגבול אתה יודע? כמו שיש קסאמים בשדרות, ככה היה בק. שמונה. ה"בריחה" הפסיקה את זה.

אולי אנחנו לא מגדירים אותו דבר - אבל הבריחה רק יצרה הפוגה קצרה בירי אשר הופנתה להיתחמשות - זה הכל , אהוד ברק טעה בענק כאשר הוא פירש את ההפוגה להתחמשות כמו הפסקה , דרך אגב , מה שקורה עכשיו עם החאמס בעזה - אבל בדיוק .

לא זוכר כמה היו על חיפה - היו יותר מידיי , הכי גרוע זו הייתה המכה בפרצוף קרי כל המדינה חזית , זה היה יותר אפוקליפטי מאשר כל דבר אחר .

טילים חיפה , אין יותר לאן לברוח , טילים על תל אביב זו הייתה שאלה של מזל מעכשיו זו שאלה של זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ב-60 שנות קיום של מדינת , זוהי הממשלה ה-61 שנפלה"

הממשלה החלה ליפול עוד בימי רבין מכיוון שהוא חתם על התחמשות עם צד האוייב הכול החל ממנו הממשלה כיום מנסה לתקן טעויות אך הם לא מצליחים כי במקום באמת לחשוב על איך לפתור את הבעיה כל אחד חושב על איך לשמור על כיסאו כמו שאולמרט אשה נבצרות שהוא אינו יכול להחליט שום החלטות חשובות אך הוא ייקבל את כל מה שראש ממשלה מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה לא שיישבת בלבנן, חטפת כמה טילים בק. שמונה וזהו. חיילים נהרגו על בסיס יומי ולאט לאט גם עזה והגדה התחילו להתחמם. אין לצה"ל מספיק כ"א (ודי בדוגמה שהם שלחו מילואימניק רובאי 02 עם 2 ילדים והשלישי בדרך לבסיס קדמי בלבנון) כדי להלחם בשתי הגזרות. את לבנון אפשר להשוות אולי לעיראק, וגם משם האמריקאים הולכים לברוח. היציאה מלבנון הייתה נכונה לדעתי. אולי היא לא בוצעה כמו שצריך ולא הייתה מספיק חשיבה לטווח הרחוק בנושא של מה עושים בעתיד במידה ויקרה XYZ (כמה מפתיע..), אבל בבסיסה היא הייתה הגיונית מאוד.

הממשלה החלה ליפול עוד בימי רבין מכיוון שהוא חתם על התחמשות עם צד האוייב הכול החל ממנו הממשלה כיום מנסה לתקן טעויות אך הם לא מצליחים כי במקום באמת לחשוב על איך לפתור את הבעיה כל אחד חושב על איך לשמור על כיסאו כמו שאולמרט אשה נבצרות שהוא אינו יכול להחליט שום החלטות חשובות אך הוא ייקבל את כל מה שראש ממשלה מקבל.

ואתה חושב שהפלסטינים לא היו משיגים בדרך אחרת? :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...