Nokia N97 - הטאצ' החדש של נוקיה. - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nokia N97 - הטאצ' החדש של נוקיה.

Nosh

Recommended Posts

מסכים לגמרי עם דורי... (חוץ מהקטע שהוא הכליל את "כל אנשי העסקים" , רובם היה יותר נכון..)

אני בטוח שאשתמש לפחות ב 90% של הפיצ'רים בטלפון הזה..

וחוץ מזה, לא אקח אותו בגלל פיצ'רים שיש בו ולא באחרים (אשר אני לא משתמש בהם) אלא בגלל פיצ'רים שאני צריך בטלפון סלולרי ונוחים לי.

כמו למשל מסך מגע גדול בנוסף לכפתורים, ומקלדת מלאה נשלפת.

אבל עדיין, ה G1 הרבה יותר זול ומציע לי את כל הדברים האלה.. חוץ מהקטע שהוא לא סימביאן ואין לו מספיק תוכנות (כמו לסימביאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההפך, כל "אנשי העסקים" מסתובבים עם מכשירים יקרים ולא יודעים לעשות כלום חוץ מלשלוח ולקבל שיחות.

מזכיר לי את דוד שלי. כל שבועיים בערך מחליפים לו פלאפון מהעבודה לשיא הטכנולוגיה למרות שהוא רחוק מלהבין איך המכשיר הזה עובד. מה הוא עושה? בתכלס כמעט כלום, שיחות ואימייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת... אבל אני לקוח VIP ואני יכול לקבל מכשיר מהמפעילה בחינם.... לא כדאי לפעמים בכל זאת?

אוי נו באמת...

שיעור קטן בסטטיסטיקה.. מכל הלקוחות... למה שאני ידבר דווקא על לקוחות זהב?!?! שהם אפילו לא אחוז מכלל הלקוחות!

ואף אחד לא מקבל מכשיר חינם מהמפעילה, לא בקלות כזאת ואפילו לא לקוחות זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת...

שיעור קטן בסטטיסטיקה.. מכל הלקוחות... למה שאני ידבר דווקא על לקוחות זהב?!?! שהם אפילו לא אחוז מכלל הלקוחות!

ואף אחד לא מקבל מכשיר חינם מהמפעילה, לא בקלות כזאת ואפילו לא לקוחות זהב.

טוב... סליחה... למה בעצבים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש הרבה קשר, שניהם עם מסך מגע יחסית גדול (ועם ישנה יותר יחסית לאפל), מקלדת נשלפת, מלאים באופציות (אם כי ה N97 קצת יותר מלא במפרט). אפילו את הקונספט ש X1 הביאו של מסך ראשי מתחלף נראה שנוקיה העתיקו. ההבדל הראשי אם כבר הוא במערכת ההפעלה מאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מהבחינה הזו זה לא להשוות בין ה W910 ל N95, מכיוון שה X1 זה המכשיר הראשון של סוני שמשתמש ב mobile של ולא בחרא הרגיל שלהם, ככה שאלו 2 מערכות הפעלה עם יכולות דיי גבוהות (וביצועים לא משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על המכשיר הזה כאילו הוא מגיע ב-1.1.2009 לשוק. למקרה שלא שמתם לב, זו בסה"כ "השקת נייר" או הצגת תכלית, תקראו לזה איך שתקראו לזה. ה-N96 רק התחיל להגיע למפעילות בחודשים האחרונים, אתם לא באמת מצפים שנוקיה יירו לעצמם ברגיל וישווקו את ה-N97 בשבועות הקרובים, נכון?

נוקיה בעצמם הצהירו שתאריך השיווק לא ידוע והוא עומד על "מחצית ראשונה של 2007". מאחר ואני בספק שהם ישווקו אותו לפני תערוכת הסלולר בברצלונה, שנערכת בפברואר, זה אומר שלא נראה אותו לפני מרץ, ואני חושב שבנוקיה ישווקו אותו במהלך הרבעון השני של 2009, כלומר, בין אפריל ליוני. עד אז, שאר החברות ישיקו או אפילו יתחילו לשווק דגמים מתוחכמים יותר משלהן.

אה כן, ה-N97 הוא האמא של הלבנות, לכל הפאנבויז של שלא מוכנים להודות בזה ואוהבים להריץ בדיחות על חשבון האייפון. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...