תמיכה : איך אני מעדכן את הביוס שלי ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה : איך אני מעדכן את הביוס שלי ?

NRT

Recommended Posts

שלום לכולם. יש לי לוח אם של מדגם GA-M56S-S3 F1. הבנתי שיש גרסת ביוס הכי מתקדמת עבורו 4FE. אני יכול למצוא את הקובץ של הביוס הוא משהו כמו 500 קילובייט אם אני לא טועה, אבל איך אני מעדכן אותו ?? תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך משהו שעושה בעיות שאתה יודע שרק עידכון ביוס פותר זאת?

ואישית, עוד לא שמעתי על ביוס ששיפר ביצועים או נתן לך פונקציה שהגירסה הקודמת לא נתנה, פרט לתמיכה במעבדים חדשים ושיפור תאימות לחלקי חומרה מאוד מסויימים..

ביוס זה לא דרייבר שאם חירבשת מע' הפעלה -> עושים שיחזור מערכת/מפרמטים וזהו

אם עידכון הביוס לא עובר בהצלחה כתוצאה מ: גירסה לא נכונה, RESET במהלך העידכון, קובץ פגום, או הפסקת חשמל פיתאומית

זה עלול לעלות לך בלוח אם

אימרה חכמה אומרת- אם זה לא שבור - אל תתקן את זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה כן שבור אז אני מנסה לתקן...

הכרטיס מסך שלי ATI 1950x pro עושה לי בעיות. לפעמים מסכים שחורים כשאני מנסה להיכנס למשחקים ו VPU recovery.

את בעיית VPU recovery הצלחתי לפתור, אני פשוט שם מאוור גדול מול המחשב והוא מקרר אותו (כנראה בעיית חימום) אבל עדיין עושה בעיות לפעמים עם כניסה למשחקים.

חשבתי לעדכן את הביוס כי באמת שניסיתי כבר את כל האופציות (עדכונים של כרטיס מסך וכל העדכונים מווינדוס אפדייט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון ביוס הוא קריטי אם כמה שנים עברו ולא עדכנת ויש גירסאות חדשות עם פיצ'רים חדשים שאין בקודם אז סבבה

אל תנסה לתקן במידה וזה לא שבור , יכול להיות שתיגרם איזשהי בעיה ותהרוס את הכל ...

הייתי אומר לנסות עוד פעם , ולהשאיר את העדכון בצד לרגע זה

תוכל בבקשה להגיד לנו מה היא הבעיה ומה עשית עד עכשיו כדי לפתור אותה ומה המפרט שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 64 X2 dual 5200 שעובד ב 2600mhz.

שתי זכרונות של 1GB

לוח אם של מדגם GA-M56S-S3 F1

כרטיס מסך ATI 1950x pro של 256mb

המחשב בן שנה וכמה חודשים.

דבר ראשון המאוור של הכרטיס מסך ממש מרעיש וזה מחרפן אותי, האם יש דרך להחליף אותו ?

דבר שני, כאשר אני מנסה להיכנס למשחקים אז יש סיכויים גדולים שבהתחלה אני אקבל מסך שחור ולאחר מכן הודעת VPU RECOVERY. אחרי כמה פעמים שאני מנסה להיכנס בסופו של דבר אני מצליח להיכנס למשחק ולשחק בו נורמלי (למרות שגם באמצע משחקים כבדים הייתי מקבל הודעות VPU אבל זה נפסק מאחר ואני שם מאוור גדול מול המחשב כשאני משחק משחקים כבדים ובכך מונע את הבעיה - בעיית חימום).

אבל זאת לא רק בעיית חימום מכיוון שכאשר אני מנסה רק להיכנס אל המשחק עוד לפני שאני מאמץ את הכרטיס אז הכרטיס מפסיק להגיב לשנייה ואז חוזר אחרי מסך שחור, במקרים אחרים אני מקבל מסך כחול או שהמחשב פשוט נתקע ואני נאלץ לעשות ריסטרט.

יש לי את כל העדכונים הכי חדשים של הכרטיס מסך ושל אפדייט, אני ממש מיואש ואני לא יודע מה לעשות. הדבר האחרון שלא ניסיתי זה לעדכן את הביוס ואני יודע שהגרסה שלי דיי ישנה, חשבתי שאולי זה יפתור את הבעיה.

תודה על העזרה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...