איך פותחים את הפורטים ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך פותחים את הפורטים ?

גליטו

Recommended Posts

שלום לכולם..

אני רוצה לפתוח את הפורטים של האימיול שלי ושל הביטורנט שלי ...התקשרתי לספקית האינטרנט ובקשתי לפתוח את הפורטים הם אמרו שאני יכול לפתוח את כול הפורטים וזה לא מומלץ כי אז זה מוריד את רמה האבטחה של המחשב או שאני פשוט יגיד להם איזה מספר שהוא אומר שצריך לפתוח אימיול מסויים...

איך ומאיפה אני משיג את המספר ? כאילו שאני אתקשר אליהם ואני יגיד להם אותו זה יפתח את הפורטים רק של האימיול ? תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הגדרות הפרטים אתה יכול לראות בכל תוכנה בתוכנה עצמה.

אם זה של הספקית והם מגדירים אותו אין לך כל כך ברירה וdmz host ניתן להגדיר רק למחשב אחד ברשתץ

מועבר לפורום ואינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גליטו, אם אתה רוצה שהדיון ימשיך שנה בבקשה את הכותרת של הדיון לאחת עיניינית, ע"פ חוקי הפורום, ולא ינעל הדיון.

את הכותרת אתה יכול לשנות ע"י עריכתה בהודעה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר דרך בגלל זה התקשרתי לספקית או למי שזה לא יהיה ...

איך הכותרת עכשיו בסדר ?

והשאלה שלי איך אני פותח את הפורטים בתוכנה עצמה ...באימיול ובביטרונט ...יש לכול תוכנה מספר ואז אני מתקשר לספקית או מי שזה לא יהיה התקשרתי ואז העבירו אותי והגעתי לאיפה שצריך בקיצור ,ואומר להם לפתוח לפי איזהשהוא מספר ואז זה פותח רק לפי המספר כאילו רק את האימיול ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נסיתי לפתוח את הפורטים לבד אבל אני לא מצליח ...התקשרתי לספקית האינטנט כדי שיפתחו לי את הפורטים והם רצו שאני אתן להם מספר של איזה פורטים לפתוח כאילו של איזה תוכנה ...

איך אני יודע איזה מספר או מה שזה לא יהיה שייך לתוכנה שאנירוצה איפה זה רשום ? חפשתי בתוכנה אבל לא מצאתי ואני לא יודע איפה לחפש שם ..

אני רוצה לפתוח את הפורטים של האימיול utrronrt bitrronet

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תרגיע הבנת ?

דבר שני אני אומר לך ניסיתי את כול המדריכים שהבאתם לא עובדד לא מצליחחח לכן התקשרתי לספקית כדי שהם יפתחו לי אבל הם רוצים מספר/קוד של התוכנה שידעו איזה תוכנה לפתוח ...

אני לא יודע מאיפה להשיג את הקוד של התוכנות ולכן אני מבקש ממכם שתסבירו לי איך אני מוצא את הקוד ..איפה הוא רשום ..

זהו

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...