OC תקוע ב E2180 ב 3.3G - יש אפשרות לעוד ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC תקוע ב E2180 ב 3.3G - יש אפשרות לעוד ?

nadavy11

Recommended Posts

האתר של כרגע לא עובד לי ככה שקשה לי לבדוק לך. לפי איך שאני זוכר,הלוח הקודם שלי היה אביט, היו לו מלא עידכוני ביוס ששיפרו דברים באוברקלוק. זה משפר יכולות לשנות תזמון , לפעמים שינויים בניטור טמפרטורה ובקיצור לכל אוברקלוקר עדכון ביוס לפי דעתי לפחות זה חובה. תקרא קצת ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את העדכונים באתר של , ראיתי שצריכים לעשות מעין גיבוי , או הקובץ הפלאש המסוים ההוא , הוא עובד רק עם כונן דיסקטים או שאפשר גם לצרוב או לשים אותו על דיסק און קי ולעשות בוט מהם ? (אין לי כונן דיסקטים במחשב בכלל)

לגבי האוברקלוק - כרגע על fsb 340

העלאתי מתח למעבד ל 1.4550 ולזיכרונות עדיין לא , אבל הטמפרטורה המקסימלית שהגעתי אליה היא 66 מעלות בבדיקה של חצי שעה של small ffts , אני מתחיל לקבל שוב את בעיית הטמפרטורה , הבנתי שהמעבד דווקא מייצור טוב אבל הטמפרטורות עדיין עוצרות אותי מלהמשיך , יש אולי משהו לעשות חוץ משיפורי וכו ? (משהו בביוס אולי)

תודה והמשך יום נעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון -

אני עכשיו ב fsp 340 , היה יציב למשך 11 שעות בבדיקת blend , מתח למעבד 1.4550 ולזכרונות (ללא שינוי) - 1.95 .

אבל הטמפרטורה המקסימלית הגיעה ל 68 מעלות - מאוד גבולי ,

שוב - אתם יודעים אם יש משהו שאני יכול לעשות בנוגע לטמפרטורות ?

לגבי עדכון הביוס , אפשר לעשות את העדכון עם דיסק או דיסק און די (שעושים בוט ממנו) ?

אין לי כונן דיסקטים פשוט .

תודה לעוזרים והמשך יום נעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד להבא תשתמש בבקשה בכפתור העריכה בהודעה הקודמת..

כמו כן לגבי הטמפ'..זה אכן נראה המקסימום..נסה לשפר את הסירקולציה במארז..או כמובן להחליף ..

ובגדול אפשרי לעשות עדכון דרך הUSB..אבל תבדוק אם זה אפשרי אצלך..תטען את הקובץ בDOK..תפעיל את התוכנה לעדכון (ביוס וכו)..

ותראה אם היא מזהה אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...