Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12) - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12)

Elite_Sniper

Recommended Posts

• תגובות 417
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שהדבר הזה מבורך ומוצלח ואפילו אני קניתי משהו :). נקווה שהרבה יעלו על הגל הזה, זה אמור להיות טוב לכולם (גם לעסק עצמו).

ד"א - מישהו נהרג בBLACKFRIDAY :'( . אל דאגה - זה לא קרה אצלינו אלא בוואל מארט בניו יורק ארה"ב. 2000 איש חיכו שהחנות תיפתח ב 5 בבוקר ולצא להאמין, הם היו כלכך חצופים וחסרי סבלנות שהם עקרו את הדלתות (ואני עוד חשבתי שבארץ אנשים חצופים) ובדרך רמסו את אחד העובדים. ויש עוד נפגעים.

נקווה שמיקרים כאלו לא יחזרו.

מקור:

http://www.guru3d.com/news/walmart-employee-killed-in-black-friday-stampede/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי כרגע מבאג, בקניון איילון הוא היה פשוט מפוצץ.

כך גם האופיס דיפו שם.

בקניון רמת אביב גם היו המון אנשים בבאג, קניתי לעצמי את COD החדש יחד עם עוד בחור שרצה את Football Manager.. יצא לי 150 ש"ח התענוג.

לא רע.

אני רוצה עכבר + מקלדת אלחוטיים, חבל אבל שזה רק בסטים, ואז לא נהנים מהאחד + אחד :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאופיס דיפו, שאלתי את זה גם בציוד הקיפי-

יש להם את הדוק U3 הפשוט של בגירסאת ה-16? הוא אמור לעלות סביבות ה-200 ובשביל לחלק ל-2 זה יוצא בערך 100 שקל לאחד, נראה לי משתלם סה"כ..

עוד דבר זה הרמקולים מסדרת ה-X-200 של לוג'יטק שהם גם לדעתי נחשבים כדיל לא רע ובכללי אם אפשר אז האלטק ליסיניג האלו שאמרוים להחליף את ה-ATP3 שהם בכלל מצוינים לדעתי בשביל בערך 200 שקל במקום איזה 400.

מישהו יודע קצת על זה במקרה?

מישהו ביקר במקרה בסניף של דיפו בחיפה ויודע מה המצב שם כי אם באמת יש על השתיים שכרגע אמרתי אז הפלישה שלי מבאג ממשיכה! ;D

דרך אגב, התמונות המובטחות שלי-

p1040575au6.jpg

רואים בתמונה- SJ3 של אודיו טכניקה ועכבר MX400 של לוג'יטק. אני חייב לציין שבשביל הכמה גרושים ששילמתי עליהם זה אחלה של תמורה לדעתי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...