Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12) - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12)

Elite_Sniper

Recommended Posts

• תגובות 417
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכוונה שלי היא אם אתה יכול להוסיף את שתי המשחקים לחשבון סטים שלך בעזרת ה CDKEY ..

LEFT 4 DEAD אני יודע שאפשר להוסיף בטוח, אבל מה לגבי ה COD:WAW?

אתה יכול להתקין כרגיל ולהוסיף אותו לסטים ככה שתוכל להפעיל אותו מתוך סטים, אבל הוא לא יהיה רשום בחשבון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על נגני MP3/4 יש גם 1+1?

לא.

יש רק על שני נגנים: Cowon I7 16GB ב500 שקל(מחיר זנות) וIpod Nano 8GB ב600 שקל(צבע שחור בלבד). בנוסף על כל נגן שתקנה(חוץ מהשניים האלה) תקבל משדר FM מתנה.

אם לא הייתי קונה לפני חודש וחצי את הD2 אז הייתי קונה עכשיו את הI7, זה הנגן הכי טוב בקטגוריה שלו ובטווח מחירים הזה וקשה לי מאד להאמין שהמחיר שלו יגיע שוב לרמה הזאת בחודשים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצאתי לשוד שלי בבאג בגן שמואל שנחשב סניף יחסית גדול ות'אמת קצת היתאכזבתי. אומנם היה את האוזניות שרציתי- אודיו טכניקה SJ3 והכל נראה טוב, אבל בדקה האחרונה אמא שלי "הישתפנה" ולא קנתה לעצמה K414P בטענה של אחותי הגדולה שהם נראות כמו משנות ה-80... :o (ככה לרדת עליי?)

בסוף אמרנו, טוב, נקח צורב! כי במחשב המישפחתי שלנו הצורב מטומטם ואמרו שזה בסדר סה"כ ויצא לי רע ביחד. ואז היסתבר שזה לא עובד כי אין על הצורב אז בסוף ראיתי בפינה קרוזר U3 של סאנדיסק שעולה 230 כמו האוזניות והוא בנפח של 16 ג'יגה ולחלק ל-02 יוצא לכל פריט 115 שזה לדעתי מחיר זנותי וממש משתלם. שאלתי בנגע ל-DOK ואמרו שעליו גם אין .

בסוף סרקתי את החנות איזה 10 פעמים וכל המוכרים כבר הכירו אותי אישית ואחד כבר התחיל לעשות לי VIP וליווי אישי וששאל אותי על הכל ומכיוון שאני לא אז לא לקחתי את הבקר של לוג'יטק עם המאווררים המגניבים האלה בפנים.

בסוף חשבתי, אולי סט חדש? אבל הכל היה "חביב" והעכבר נראה מעפן ולא נוח.

בסוף המלווה שלי הראה לי עכבר MX400 של לוגיטק שנראה לי נחמד. אחרי מסחת ארוכה החלתי בסוף לקנות אותו ויצאתי עם עכבר MX 400 של לוג'יטק ועם SJ3 של אודיו טכניקה.

פרטים על כל פריט וסיקור עליהם פלוס על ה-I7 שקניתי יום לפני המבצע בדיוטי פרי ב-600 ואני דופק ת'ראש בקיר על ההפסד המבאס הזה! :bash:

צפו לעידכונים ועד אז קבלו תמונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שם אתמול[bUG], יצאתי עם בקר Xbox360 חוטי וAKG K412P לנגן. אחלה של יש שם.

איזה סניף? בקר אלחוטי?

אני מתקשר כבר יומיים לכל הסניפים באיזור המרכז, לאף אחד אין את הבקר, בטח שלא האלחוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...