בעיה בנטוויז'ן 013 ברק, כנראה חסימת פורטים, עזרה להתנתק עם התחייבות. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בנטוויז'ן 013 ברק, כנראה חסימת פורטים, עזרה להתנתק עם התחייבות.

DaNiEl360

Recommended Posts

אני מנוי של נטוויז'ן ומוריד בכיף בכל הצורות, גם בהורדה ישירה וגם באימיול. (אני מוכן להביא תמונות)

לאחרונה באמת בשעות האלו (הערב) קצת יותר איטי - גם האתרים ולא ההורדות וכנראה שזה בגלל עומס על האתרים.

קראתי בלי סוף על בב"ל וכשנגמר לי פעם ההתחייבות בנטויז'ן הקפאתי את המנוי ולקחתי מנוי יקר יותר בב"ל בלי התחייבות רק ע"מ לנסות אותם.

ומה?............ לא דובים ולא יער - הם לא מתקרבים לנטויז'ן, מה שיכול להיות נכון ההסבר של מי שכתב שיתכן ויש הבדלים במחשבים/מערכות ההפעלה

ולכן תנסו להתקין מחדש מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחשמל/מים/גז לא כל אחד משלם לפי הכמות שהוא צורך? למה באינטרנט זה צריך להיות שונה?

זה נראה לך הגיוני שמישהו שרק גולש מידי פעם, קורא אתרי חדשות ודוא"ל, ומצ'וטט בסקייפ, ישלם אותו דבר כמו מי שמוריד 24/7/365 בכל רוחב הפס שלו?

בחשמל/מים/גז לא דוחפים לך אקסטרא שמתבזבז סתם, בניגוד לפרסומות/ספאם שכן גוזלות רוחב פס. עם זאת, אכן לא הגיוני שמי שקורא מיילים ישלם כמו מוריד כבד, אך אם הספקיות מציעות חבילות של 5M אזי הם לא מצפים שמי שקורא מיילים וגולש ב-YNET יתחבר אליהן. מי שמתחבר לחבילות מהירות עושה זאת לא בשביל להראות שיש לו יותר גדול, אלא בשביל לנצל את המהירות - אם הוא מוריד רק מדי פעם אז ללא ספק החבילה האיטית הייתה מספיקה לו. אין שום היגיון בחבילה של 5M עד בחודש. אם התמחור לחבילות המהירות נמוך מידי, הספקיות יכולות להעלות את המחיר, אך עליהן לספק את מה שהן מבטיחות. אולי גם הגיוני שהספקית תציע חבילות של עד 50G בחודש ומעל 50G לחודש, אך חיוב לפי G יהיה פשוט לא מקובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי, אתה חי בסרט. אין מה להתווכח פה.

אני יכול להבין שאתה לא מסכים איתי אבל לחיות בסרט אני יכול להדביק עליך, אין לך שום הוכחות ומי שמביא לפה הוכחות הם סתם תוכנות שכל אחד יכול ליצור ולבדוק בבית, כאשר בשביל לנתר כאילו דברים צריך מערכות שיש רק בספקיות , אז כמו שנאמר מהכתב בערוץ 22 "שלא יעבדו עליכם".

מעניין שמי שמביא את כל הבדיקות האלה יכול להמציא אלף המצאות איך הספקית מגבילה את הרוחב פס שלו, אבל שמשהו בה ואומר שאין לו את הבעיה הזאת, אין לו מה לומר מלבד משפטיי גנאי כמו "אתה חי בסרט.." וכו, אין לו איזה המצאה למה לזה זה כן מצליח ולו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבטחת שאתה "יתעלם ולא יגיב יותר"?

אני ראיתי במו עיניי על המחשב שלי תופעות שמבהירות מעבר לכל ספק על הגבלה כזו או אחרת מצד ספק, במצב שבו השוויתי שני חשבונות משני ספקים שונים באותן התנאים בדיוק, או תופעות של הגבלה ברוחב פס שנעלמות לחלוטין בשעות מסוימות של היממה בצורה עקבית. זה שלך זה לא קרה או לא ראית את זה לא אומר שזה לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?

בחשמל/מים/גז לא כל אחד משלם לפי הכמות שהוא צורך? למה באינטרנט זה צריך להיות שונה?

זה נראה לך הגיוני שמישהו שרק גולש מידי פעם, קורא אתרי חדשות ודוא"ל, ומצ'וטט בסקייפ, ישלם אותו דבר כמו מי שמוריד 24/7/365 בכל רוחב הפס שלו?

אם רוחב פס לא היה משאב יקר, זה באמת לא היה הגיוני, אבל הוא כן.

אתה סתם כועס כי ההצעה הזאת אומרת שיקחו ממך משהו שעד עכשיו היה חינם.

אגב, ברור שזה לא הגיוני לעשות תשלום לינארי לפי מגה/גיגה, כי אז יהיה הבדל של כמה סדרי גודל (אולי פי 1000, או פי 100,000) בין גולשים סתם וגולשים כבדים.

אבל שיטת חבילות הגיונית (כמו מה שנהוג בסלולרי למשל) דווקא יכולה להיות די טובה.

כי אולי כשזה יעלה יותר, כל מכורי ההורדות יפסיקו לטחון את רוחב הפס סתם כדי להוריד כל מה שקיים, רק כי אפשר. וככה אולי אנשים נורמליים יסבלו פחות מאיטיות והגבלות תעבורה (מאולצות) של הספקים כשהם רוצים להוריד משהו שהם באמת צריכים.

כל מה שכתוב מתחת להודעה שציטטתי לא קראתי לא היה לי כוח

אבל זה לא נכון לעשות את זה ותהיה בטוח שהם לא יעשו את זה לפחות החברות הנורמליות שנשארו כמו בינלאומי ונטוויז'ן ולא רק זה בוא נצא מתוך הנחה שהם יעשו זאת אז כל אחד שהשכנים שלו גולשים על האינטרנט שלו ותאמין לי יש הרבה כאלה (אני לא אחד מאלה) הולך לאכול אותה בלי לשים לב בכלל ואם כן זה יגרום לעוד בעיות שכל אחד ישים הצפנה לרשת שלו (מי שכן יעלה על זה) ואלו שלא יודעים איך לעשות זאת יזמינו טכנאי ואז גם המהירות תקשורת עם הראוטר פוחתת כידוע עם הצפנה הכל יותר איטי וזה יכול לעצבן אנשים ולמי שאין כסף להשקיע על ראוטרים ומחשבים שיכולים לעמוד בהצפנות מבלי להפחית בביצועים בקושי יצטרכו לחיות עם זה וכו' בקיצור תסתכל על מה קורה בחו"ל

מהירות של T1 במחירים של מה שאנחנו משלמים על יענתו 5 מגה ובלי הגבלה של הורדות כמובן וכידוע מתקדמת טכנולוגית אחרי ארצות הברית וכו' אנחנו (ישראל) לא הולכים אחורה. אתה לא רואה אותנו יורדים ממהירות של 5 מגה ל 2.5 מגה

החברות שכן אומרות את מה שציינת הן חברות שאם יעשו זאת יקרסו ואם לא בסופו של דבר גם יקרסו כי לבזק בינלאומי יש את רוחב הפס הגדול ביותר מכל החברות ולכן היא מובילה וזה יתרון אדיר ואחריה אם זכור לי טוב נטוויז'ן

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אתם מתווכחים לחינם.

כל מי שטכנית לא מבין בנושא ,מדוע להתעקש ?

ישנם מוצרים יקרים שמטרתם בדיוק ליצור QOS ומניפולציות שונות על תעבורה בסדר גודל של ספק , כל ספקיות האינטרנט בארץ ובעולם משתמשות בשרתי CACHE עם מניפולציה זו או אחרת על התעבורה . לפניי 10 שנים קראו לזה PROXY והיה צורך להגדיר את זה במחשב שלכם ,

היום ישנם פתרונות שמתאימים לצרכים של היום.

מדי פעם ספקיות אינרטנט מודות בכך באופן רשמי.

כאשר אתם שואלים את האיש מכירות הוא מכחיש, כאשר אתם פונים לתומך טלפוני זוטר, הוא הרבה פעמים לא יודע כמעט כלום על המערכת, אין לו גישה לשום דבר ובוודאי שטכנית הוא לא קשור לנושא.

לכן

כשאומרים לכם בטלפון שאין חסימה ,סומכים על כך שאתם לא מבינים בנושא, באמת אין חסימה, חסימת פורטים זהו פתרון של שנת 2000 בערך ,

הפתרונות של היום קשים יותר להוכחה אבל דיי ברורים למי שיש לו ידע בתחום.

חבל שאתם לא לומדים מהאינפורמציה שעוברת כאן במקום להתווכח בנושא שלא ממש מובן לכם.

אגב ,כמו שנאמר כאן בעבר ,בתחום העסקי נהוג כבר שנים רבות למכור חבילות לפי נפח שימוש ולא לפי רוחב פס .

זהו בדיוק הפתרון שבסופו של דבר יגיע גם לתחום הפרטי.

יום טוב לכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבטחת שאתה "יתעלם ולא יגיב יותר"?

אני ראיתי במו עיניי על המחשב שלי תופעות שמבהירות מעבר לכל ספק על הגבלה כזו או אחרת מצד ספק, במצב שבו השוויתי שני חשבונות משני ספקים שונים באותן התנאים בדיוק, או תופעות של הגבלה ברוחב פס שנעלמות לחלוטין בשעות מסוימות של היממה בצורה עקבית. זה שלך זה לא קרה או לא ראית את זה לא אומר שזה לא קיים.

בו לא נתווכח למי יש יותר גדול באמת, את אותו הדוגמא אני יכול להביא גם מהצד שלי, אני הייתי מחובר גם בו זמנית לשניים ואפילו לשלוש ספקיות אותם תנאים ולא היה לי הבדל בין כולם מה זה אומר? מהגיון הכי בריא, ישנם אנשים שיודעים להשתמש במחשב שלהם וישנם שלא או ישנם אנשים שיודעים מה הם מורידים ומאיפה ומאיזה שרת וכן ומאיזה שרת לא ואז לא נוצר בעיה שהם לא יודעים מאיפה הבעיה, וכמו שאמר ידידי מלמעלה אם לא יודעים לא מתווכחים.

להתעלם אני יכול ואני אעשה זאת עם תכנס לעימותים מהסוג שזורקים סתם משפטים כמו "אתה חי בסרט.." וכו.. ואני שם לב שהפסקת את משפטי הגנאי שלך או של כל אחד שחושב שהוא חכמולוג, במידה וימשיכו עם המשפטים של "אתה חיי בסרט.." או משהו שדומה לזה אני באמת לא אגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו לא נתווכח למי יש יותר גדול באמת, את אותו הדוגמא אני יכול להביא גם מהצד שלי, אני הייתי מחובר גם בו זמנית לשניים ואפילו לשלוש ספקיות אותם תנאים ולא היה לי הבדל בין כולם מה זה אומר?

אם אתה כל-כך טיפש ולא מסוגל להבין למה הדוגמה שלך באמת לא ראיה לכלום, והדוגמה שלי כן, אז מפתיע אותי שאתה יכול להשתמש במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התייחס לנושא של האשכול הזה ואגיד שתבושם לך אם כך אתה נכנס לדיון כזה, אז מן הראוי שאינך ראוי לתגובה הולמת את הויכוח הזה אחדל מלענות לך ולכן איני מתייחס יותר לנושא האשכול שיהיה לך שבוע טוב. אני מרגיש כמו אחד שנלחם ב- :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התייחס לנושא של האשכול הזה ואגיד שתבושם לך אם כך אתה נכנס לדיון כזה, אז מן הראוי שאינך ראוי לתגובה הולמת את הויכוח הזה אחדל מלענות לך ולכן איני מתייחס יותר לנושא האשכול שיהיה לך שבוע טוב. אני מרגיש כמו אחד שנלחם ב- :s07:

תנסה להבין מה שמסבירים לך:

1. זה שאצלך הספקית לא חוסמת/מגבילה תעבורה לא אומר שגם אצל אחרים זה כך.

2. אם אנשים רבים מעידים שעם אותו מחשב ואותן הגדרות ישנם ביצועים שונים עם ספקיות שונות(תמיד עם ספקית א' הכל תקין ועם ספקית ב' לא תקין), אזי ישנה הגבלת תעבורה מצד הספקית.

משני הנתונים הנ"ל מגיעים למסקנה שישנה הגבלת תעבורה מצד הספקיות ולא מדובר על אנשים שאינם יודעים להשתמש במחשב.

דבר נוסף, צורת ההתבטאות שלך אינה מוסיפה לך כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני יחזור שניה על התשובה שנתתי ל-QTTP שהועיל בטובו לנבל את הפה, הייתי מחובר לכמה ספקיות לא חשתי בשום הבדל בין כולם מכולם הורדתי מעולה מה מעסיקים מזה? אני אתן לך לתת את התשובה לזה.

2. מה זה רבים בעינייך? 30/100/1000 אנשים שמסתובבים בקהילות השונות פה בארץ שרוטנים שחסמים להם פורטים מגבילים אותםשחוסמים להם טרייקר מסויים עזוב עם זהמתוך 200,000 לקוחות בממוצא בכל ספק הרי שאני שמח.

צורת ההתבטאות שלי היא בסדר איני מקלל איני כמו ידידינו QTTP כך שאני לא חושב שיש משהו בהתבטאות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני יחזור שניה על התשובה שנתתי ל-QTTP שהועיל בטובו לנבל את הפה, הייתי מחובר לכמה ספקיות לא חשתי בשום הבדל בין כולם מכולם הורדתי מעולה מה מעסיקים מזה? אני אתן לך לתת את התשובה לזה. ראה מה כתבתי בסעיף 1 - אם אצלך אין חסימה זה לא משליך בשום צורה אם יש או אין חסימה אצל אחרים.

2. מה זה רבים בעינייך? 30/100/1000 אנשים שמסתובבים בקהילות השונות פה בארץ שרוטנים שחסמים להם פורטים מגבילים אותםשחוסמים להם טרייקר מסויים עזוב עם זהמתוך 200,000 לקוחות בממוצא בכל ספק הרי שאני שמח. לא הבנתי את החלק האחרון במשפט שלך. בתור אחד שחווה בעצמו חסימת פורטים מוחלטת מצד ברק-נטוויז'ן, בעיה שלא הייתה עם בין לאומי, אני יכול להעיד שחסימה/הגבלה אכן קיימת ועצם העובדה שאחרים מתארים את אותה תופעה שחוויתי בעצמי, רק מחזקת את המסקנה.

צורת ההתבטאות שלי היא בסדר איני מקלל איני כמו ידידינו QTTP כך שאני לא חושב שיש משהו בהתבטאות שלי. זה לא קשור לקללות, זה קשור לחוסר הקשבה ותוקפנות לא עניינית כלפי אנשים המביעים דעה השונה משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי סעיף 2

התכוונתי במידה ומדובר 30/100/1000 מתוך 200,000 לקוחות וזה כך תאמין לי, אני שמח זה אומר שאין לי מה לחשוש כמו חלק מאנשים פה.

לקטע שאנשים חושבים אחרת ממני, אין לי בעיה לשמוע אותם כמו שאני שומע אותך, אבל להוסיף בתגובה מילה חריפה ומטופשת בגידופים כמו "טיפש" לא יעלה על הדעת, אני חושב שאתה מבולבל ואומר לי דברים כאילו אני זה שתוקף את הבן אדם, אני דווקא רוצה לשמוע את ה"עובדות" שלו נתתי עובדה שכביכול כל אחד עם הגיון בריא עושה, והוא גם עשה זאת הוא ראה שינוי בין הספקיות על אותו מחשב ואני לא על אותו מחשב אחר משילו, עזוב שניה מה קראת ב-Ynet מה קראת פה ובעוד אתרים תחשוב שניה זה לא נראה ברור מאילו שהבעיה היא או במחשב של הבן אדם או בחיבור לשרת בעייתי להורדה ולאו דווקא בספקית, אני אצייר לך את זה כך, אדם יש לו מחשב א' מוריד מתוכנה UTORRENT אין לו ראוטר זה מחשב מול מודם מתחבר לספק מס' 1 ומתחבר לספק מס' 2 ב-1' מוריד בצורה לא טובה ב-2' מוריד מעולה, מגיעה חווה אותו מחשב ומחוברת מודם מול מחשב מספק מס' 1 מורידה מעולה מספק מס' 2 מורידה מעולה מה השוני פה? לא נראה לך שהגיוני יותר להאשים את המחשב או את השרת המרוחק וזה לא משנה באיזה שעה עם אתה חושב שיש שעות שאין עומס או יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...