Resident Evil 5 - כל הפרטים כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Resident Evil 5 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

אותי אישית מעצבן(מאוד) המנוע הגראפי במשחקים של קאפקום..בעוד שכל משחק חצי מפורסם מנסה ליצור עולם כמה שיותר דינאמי,שמשולב עם פיזיקה כזו או אחרת..במנוע(מנועים?) הגראפיים של קאפקום-נאדה.שממה. העצמים סטטיים לחלוטין,ואין שום זכר כלשהו לפיזיקה כלשהי..זה כבר נראה ממש מצחיק במשחק מפורסם ומתוקצב של שנת 2009,כשמישהו עומד על במה מכוסה בבדים-ואלו נראים ומתנהגים כמו קיר,טפט,כאילו שנת 2001 זה ממש כאן..המשחקים של קאפקום נהדרים,ואני מאוד מעריך אותם על כך שהם משקיעים ומוציאים פורטים לא רעים למחשב,אבל הקטע זה פשוט לא מתחבר לי..

יש משחקים תומכים PhysX בהפצתה של Capcom (כמו Bionic Commando / Dark Void), אבל אם אתה מתכוון למנועים שבפיתוח

פנימי של Capcom, אז ב-SF4 הם טוענים שיש פיזיקה מובנית ללבוש וכו' :

PCGH: Although quite unusual for a title like Street fighter 4 will the PC version offer a physics simulation? If so what are the "physical highlights players can expect in Street Fighter 4? Will the physics even have an impact on gameplay?

Yoshinori Ono: As this will essentially be a port of the console version to the PC format, there is no plan to have a new physics simulation in it. Since the SFIV game system is completely controlled by the game designer, the results of physics simulation will have no effect to the game whatsoever. It is also unfavourable for the visuals to change depending on the different results of the physics simulation thus we have avoided optimising for a specific calculation.

PCGH: Do you program your own physics engine or do you utilize a middleware like Havok or Novodex (Physx)? Does the game even support hardware accelerated physics calculated on the GPU (Nvidia PhysX)? What do you think about the topic? Is GPU-Physics the future way to go?

Yoshinori Ono: The character outfit are physics simulated and they were developed in-house. We did consider Havok or PhysX but since SFIV does not have many objects and the stages don't go through drastic changes, we concluded that we didn't really need them. All physics calculations are processed on the CPU because this is never going to upset the CPU in SFIV's case.

As for whether GPU PhysX is the future or not, I'm not entirely sure to be honest. But I do think once triggered it will be explosively popular and will be utilised everywhere.

http://www.pcgameshardware.com/aid,685997/Street-Fighter-IV-PC-explained-in-detail/News/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם כבר רשמו אבל יש דרישות מערכת..

http://www.pcgameshardware.com/aid,691082/Resident-Evil-5-System-requirements-revealed/News/

Resident Evil 5 minimal specs:

CPU: Intel Pentium D / Athlon 64 X2

RAM: 1 GiByte Windows Vista / 512 MiByte Windows XP

HDD: 8.0 GByte

Monitor: 800 x 600 pixels

Graphics card: 256 MiByte VRAM / Shader Model 3.0 / Nvidia Geforce 6800 / Ati Radeon HD 2400 Pro

Input: Mouse and keyboard

Resident Evil 5 recommended specs:

CPU: Intel Core 2 Quad / Phenom X4

RAM: 2 GiByte Windows Vista / 1 GiByte Windows XP

HDD: 8.0 GByte

Monitor: 1,280 x 720

Graphics card: 512 MiByte VRAM / Nvidia 9800 / Ati HD 4800

Input: Xbox 360 Controller for

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נכון אני מבין שהפורט יהיה בינוני ומטה.

מה זה הדרישות הכבדות האלה ?

ולמה ויסטה במומלצות ו בנמוכות?

כאילו מה זה קשור...?

אולי DX10 נכלל בתוך הדרישות המומלצות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה תמיכה ב DX10 שכנראה תוריד ביצועים :-X

השאלה אם יההי ניתן להגדיר אותו כ DX9 כי בתאכלס לא ניראה הבדל רציני

בכל מקרה כולם יכולים להוריד את הכלי לבדיקת ביצועים של המשחק:

http://downloads.guru3d.com/Resident-Evil-5-PC-Benchmark-Utility-download-2331.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://downloads.guru3d.com/Resident-Evil-5-PC-Benchmark-Utility-download-2331.html

כנראה שאני עיוור כי לא ראיתי שום הבדל בין DX9 לDX10 (וראיתי את הסרטון בHD)

הוא יחייב שלט של או שכל שלט כמו הראמבלפאד 2 יתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה מצוין :)

פה ושם רואים אולי איזה הבדלי צבעים אבל ממש לא הבדל שמצדיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יהיה חייב שלט?? מה אי אפשר יהיה לשחק איתו עם מקלדת ועכבר? מבחינת הנוחות*

אני מניח שיהיה אפשר גם מקלדת ועכבר

כמו ברוב המשחקים הלוג'יטק יודע לתת להם בראש (זו סתם שיטת שיווק מוזרה של מיקרוסופט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ברוב המשחקים הלוג'יטק יודע לתת להם בראש (זו סתם שיטת שיווק מוזרה של מיקרוסופט)

דווקה זה לא מוזר

המשחקים במסגרת "משחקים לחלונות" תומכים תמיכה מלאה בגימפאד של ה360

וזה אומר שגם אתה רואה את אותם כפתורים בדיוק במשחקים אם מצב אימון או שיש "סרט אינטרקטיבי"

התמיכה בלוגיטק לא כזאת חזקה

נכון היום גם אם תיקח משחק שלא תומך בכלל בגימפאד אין הרבה בעיות לגרום לו לתמוך דרך תוכנה חיצונית

אבל לא תקבל את התמונה של הכפתורים בתוך המשחק כמו בגימפאד של ה360 ולפעמים זה מוסיף הרבה

חוץ מזה במשחקי מולטיפליר יש את עניין הLIVE

שאני אישית לא אוהב (ניסיתי בGTA4 ) אבל לפחות אתה יודע שאתה מקבל שרות בסדר

ולRE5 יש מולטי מקוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הכלי הזה ואכן יש ירידה בביצועים- כל ההגדרות על מקסימום כולל פילטרים,

ה FPS ב DX9 פשוט מעולה אבל ב DX10 יש צניחה לא ברורה ב AREA3 (יש 4 איזורים של גיימפליי)

תוכלו לראות בתמונות את ההבדלים :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישות של המשחק הזה מוגבלות בצורה נוראית.

דרישות מינימום: עכבר ומקלדת.

דרישות מומלצות: GAMEPAD.

מה זה הבולשיט המפגר הזה. קשה להם לעבוד כמו שצריך? אפשר לחשוב שלהתאים משהו לעכבר ומקלדת זה קשה :pissed: זה הרבה יותר קל מלהתאים ל GAMEPAD מחורבן.

לא מבין למה בכלל חברות משתמשות ב LIVE הזה, החרא הזה נותן לאנשים לגנוב משחקים בצורה חוקית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...