Palit HD4870 1Gb Vs 512Mb תוספת הזיכרון מצדיקה את הפרש המחירים? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Palit HD4870 1Gb Vs 512Mb תוספת הזיכרון מצדיקה את הפרש המחירים?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלחתי לשניהם :)

עכשיו אני רואה בביקורת של xbitlabs השוואה בין שני הכרטיסים:

As you can see, the extra 512 megabytes of graphics memory are not always a good thing. The 1024MB version shows best results in such resource-consuming games as World in Conflict, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Crysis Warhead, Far Cry 2 and in the graphics tests from 2006. Vantage, Unigine Tropics, 4 and Devil May Cry are largely indifferent to the increased amount of memory. The 1024MB card is 3.6% faster on average across all the tests (the geometric mean was calculated) at 1280x1024 and 5.1% faster at 1920x1200. When FSAA was in use, the 1024MB version was 7% and 5.8% faster, respectively, than the 512MB version.

כך שאני לא רואה שככל שהרזולוציה גבוהה השיפור יגדל בהתאם.

19.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אורן.

ברור שאת הגירסה החדשה למרות שיש כמה חנויות שמחזיקות את הגירסה הישנה-נועה מחשבים ופנדה.

חנות שמחזיקה את הגירסה החדשה-המחיר עולה באיזה 100 שח

הבעיה שאין לי הרבה זמן להמתין שהכרטיס יהיה במלאי כי הבחור שקונה ממני את הכרטיס כבר משגע אותי שהוא רוצה אותו (קבענו ליום חמישי)

אז לפני שהוא יתחרט (הוא משלם על הכרטיס מחיר טוב מאוד) אני צריך להתארגן על כרטיס :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לציין שתוודא שאתה מקבל את הגרסה החדשה עם DVI אחת ו-VGA אחת?

חוץ מזה - תתחדש, כרטיס חיה לא משנה כמה יש עליו :)

אילו שינויים יש בין הגירסאות חוץ מההבדל ביציאות ? יותר שקט או משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט יופי.

מתקשרים אלי מ IQPC ומודיעים לי שליבואן אין את הכרטיס של ה 512MB במלאי כרגע :pissed:

באתרים אחרים המחיר שלו כבר גבוה יותר

מוזר, אני יודע שבהחלט יש ליבואן במלאי.. איכשהו... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...