איך ליצור שרשור בין 2 ראוטרים ? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ליצור שרשור בין 2 ראוטרים ?

aarrek

Recommended Posts

הדרך הבטוחה לחבר שני בתור AP היא לחבר את יציאת ה- WAN של השני אל פורט LAN של הנתב הראשי באמצעות כבל. כלומר צריך למתוח כבל בין 2 המפלסים בדירה. את יציאת ה WAN בנתב המשני מגדירים "כתובת IP קבועה" (אפשר גם בתור קליינט DHCP של הנתב הראשי).

זה יעבוד לייק מג'יק מיד בפעם הראשונה (או השניה לאחר שתנפה כמה באגים מינוריים בהגדרות שלך, לאחר שתקרא בעיון את המנואל של 2 הנתבים). מציע להתעלם מהצעת ה- REPEATER בתשובה הקודמת (גם אני לא מבין מה זה :-)

כן לחבר אם כבל זה היה מושלם אבל בהחלט לא בצורה הזאת.

הבנתי,

כוניסה לממשק ניהול - מה כתובת IP , שם משתמש וסיסמה (ברירת המחדל שלו) ?

אחרי שאני מזהה את הראשון - ניתן לעשות CONNECT אליו כמו לפטופ , כי קראתי שה- SSID איתו אני מחבר לפטופ (ראוטר כמובן) חייב להיות שונה ?

תודה מראש

ה SSID והגדרות האבטחה צריכות להיות זהות בשניהם.

MULTICORE, למה REPEATER? למה לא AP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחנן לעזרה והבהרות - עוד לא הספקתי להגיע לביתו של המנכ"ל ופנו אליי בנושא

מכיוון אחר - נאמר לחבר שלי שהגיע לאופיס דיפו שקיימים ראוטרים שהם רק AP וכל תפקידם לחזק את האות ויש רק לחבר אותם לחשמל בלבד !!!!

האם זה נכון ? האם זה יתאים לכל ראוטר אלחוטי ? במידה וכן איך יודע איזה אות עליו לחזק והאם זה שומר על ...

עוד דבר אני רואה עכשיו בזאפ שיש גם נקודות AP וגם מגדילי טווח - מה ההבדל ?

אשמח להמלצה על פתרון כזה..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AP שמחובר רק לחשמל לא יודע לעשות את העבודה שלו ועדיין יש צורך להיכנס לממשק שלו ולהגדיר אותו.

הבעיה בWDS היא חוסר הסטנדרטים בין החברות השונות ובגלל זה עניין ההצפנה מתחיל להיות דיי שנוי במחלוקת מבחינת ביצועים.

אם הAP הוא מאותה חברה של הנתב המקורי שמשדר את האות אז גם רוב הסיכויים שלא יהיו בעיות תאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ,

נאמר לי לפחות על ידם שאין שום דבר שצריך להגדיר ( דיפו , גם אם כן - איך נכנסים לממשק שלו ?

מה לגבי קרינה יש בעיה או שזה זניח ?

מה ההבדל בין AP למגדיל טווח (בזאפ זה מחולק לקטגוריות שונות)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ,

נאמר לי לפחות על ידם שאין שום דבר שצריך להגדיר ( דיפו , גם אם כן - איך נכנסים לממשק שלו ?

תודה

מכיוון אחר - נאמר לחבר שלי שהגיע לאופיס דיפו שקיימים ראוטרים שהם רק AP וכל תפקידם לחזק את האות ויש רק לחבר אותם לחשמל בלבד !!!!

אני מאמין שהם גם התבלבלו בהגדרות.

יש REPEATER שכל תפקידו הוא לחזק את האות שהוא מקבל AS IS

ויש AP שעובד בדיוק כמו ה REPEATE רק שמתבצע תיאום בין הרכיבים.

כלומר אם יש מחשב שיושב על הנתב הראשון כשהAP יקבל את האות או לא ישדר אותו שוב כי הוא יודע

שאין צורך ומזה אתה בעצם אתה מרויח - אבל מצד שני אתה בהגדרה ראשונית אתה חייב חהגדיר אותו כנתב לכל דבר.

לגבי איך נכנסים לממשק שלו, אתה תקבל חוברת עם הסבר (בעקרון בדיוק כמו לנתב הישן שלך).

כנ"ל קרינה בדיוק כמו הנתב הישן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ,

נאמר לי לפחות על ידם שאין שום דבר שצריך להגדיר ( אופיס דיפו , גם אם כן - איך נכנסים לממשק שלו ?

תודה

הם מטעים אותך -- גם אם אתה REPEATER עדיין צריך להכנס לממשק הניהול שלו ולהגדיר אותו. אין שום מגביר אות אלחוטי שפשוט מחברים אותו לחשמל והוא עובד בלי שום הגדרה.

מתחנן לעזרה והבהרות - עוד לא הספקתי להגיע לביתו של המנכ"ל ופנו אליי בנושא

האם זה נכון ? האם זה יתאים לכל ראוטר אלחוטי ? במידה וכן איך יודע איזה אות עליו לחזק והאם זה שומר על ...

עוד דבר אני רואה עכשיו בזאפ שיש גם נקודות AP וגם מגדילי טווח - מה ההבדל ?

אשמח להמלצה על פתרון כזה..

תודה מראש

AP, REPEATER ומגדיל טווח הם שמות שונים להתקנים שעושים בסופו של דבר את אותו דבר.

אני ממליץ לרכוש ולהשתמש בו במגביר אות בתנאי שהנתב הבסיסי שיש למנכ"ל שלך תומך ב-WDS והנתב שתרכוש לצורך הפיכתו ל-AP גם הוא תומך ב-WDS. קח בחשבון שהגברת אות על ידי AP (או REPEATER או מגדיך טווח) היא לא פעולת קסם שנותנת פתרון אידיאלי. למרות שכתבתי את המדריך הנ"ל, אני מעדיף פתרונות אחרים שמתבססים על כבילה ולא על אלחוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cheif תודה ,

כפי שציינתי בשני המצבים אין אפשרות להתקין חיווט, מה גם שהכוונה לחבר לפחות במצב אחד .

על אילו הגדרות צריך להקפיד בחיבור AP ובחיבור בתצורת WDS ?

קראתי במקום אחד שכתבו ששני הראוטרים חייבים להיות עם הגדרות שונות - SSID וכדומה בעוד שכאן ציינו שההגדרות חיבות להיות זהות.

למעט SSID - על מה עוד צריך להקפיד ולהגדיר - תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...